WEBLEY PATRİOT 1.NESİL SIFIR TÜFEĞİM GELİYOR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;d;;d; Hayırlı olsun,kazasız,isabetli atışlar dilerim.

Selamlar

Bülent

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Polat abi. ;atlı{#

Selçuk, Polat abi şimdi 3. uykusunda sanırım, yarın sabahı bekleyeceksin :thumbdown:

• Selçuk, Polat abi şimdi 3. uykusunda sanırım, yarın sabahı bekleyeceksin :thumbdown:

Bu gidişle Polat abi benden kıyı bucak kaçacak gibime geliyor. ;confused;

• hayırlı uğurlu olsun iyi atışlar :) ;#taban^l

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• Hayırlı olsun kazasız belasız isabetli atışlar dilerim

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Hayırlı olsun güle güle kullanın

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Dün akşam misafirlikte idim ve bilgisayarı açamadım: sessizliğim ondandır...
    Selçuk kardeş taktiği PM ile atıyorum..
    Arayıp soranlara selamlar sevgiler...

S&W 686-6

• Ah bir elime geçse. :pinch:
    Ben biliyorum ne yapacağımı. :Bal:taC:
    Önce bağırsaklarına kadar dağıtıp genel bir muayene ve tedaviden sonra ver elini atışlar. ;dance;;dance;;dance;

• Ha ayrıca içişleri bakanlığında sorun çıkma ihtimali var dersen, ben bizim ülkenn içişleri bakanı ile müdahale için senin evin bahçesinde bekleyebiliriz.

Şu an için beklemenize gerek yok gibi. ;grin;
    Eğer polat abinin taktiği sökmezse sen seyreyle cümbüşü. :Bal:taC:
    O zaman takviye gerekebilir. ;şrofls;. ;şrofls;.;şrofls;.

• 3 Mart pazar günü Çorluda buluşmada tüfeğimi ilk kez kullandım.
    Gerçekten muhteşem tüfek. :!:;tese;kkur;d;;d;;d;
    Dürbünsüz atışta pek bir şey anlamıyorsunuz.
    Çünkü göz gez arpacık hedef olarak baktığınızda yaklaşık 45 mt de a4 kağıdının yarısını kapladığıdan atış sağlıklı olmuyor.
    Ama bir şey dikkatimi çekti.
    Gez tertibatının maximum yüksekliği arpacığın yüksekliğine anca geliyor.Onun için gezin ayar vidasını tamamen sökerek kullandım.
    Hiç hedef kaçırmadım desem yeri var.Dürbünsüz atışların en keyiflisi yaklaşık 70 mt deki 20kg lık yağ tenekesiydi.(çünkü dürbünsüz atışta ancak ona atış yapılabiliyor.)
    Ama tüfeğin gücü gerçekten ürkütücü.Bulunduğumuz yerdeki sundurmanın yan saç duvarına tek atış yaptım.Gerçekten saç da delik açmaya bire bir.Yaklaşık 10 mm çapta deldi geçti.
    Ama bu gücü izleyebilmek için mutlak ve mutlak olarak bir dürbün şart.
    Şu an için dampa ayağıda aldım ama hala dürbün alabilmiş değilim.

Tabiiki satan arkadaşlar var ise pm den mesaj atarlarsa görüşebiliriz. :thumbdown: