FX Gladiator fotoğraflı detaylı inceleme ve Bakım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Sağol Abi, tahmin ettiğim gibiymiş yani. Arada bir böyle beyni çalıştırmakta fayda var :) Bir Oring bakımı sırasında denenebilir.

Tabiki neden olmasın, bu arada port çaplarını hafızadan değilde ölçerek güncelledim, buna göre diskin diğer yarısındaki port çaplarıda sırasıyla ; 1,30 - 1,50 ve 2 mm

• Mustafa bey bu dısk üzerinde bulunan en büyük deligin çapı tıransfer deliginin çapıyla aynımıdır. Valf havayı bıraktıgında hava hiç daralmadanmı geçiyor bu diskın üzerindeki enbüyük delikten. Yada şöyle bir imkanımız olabilirmi bu üç kademeli gücümüzü daha yüksek olacak bir üç kademeli güce çıkarabilirmiyiz

• Official Post

Mustafa bey bu dısk üzerinde bulunan en büyük deligin çapı tıransfer deliginin çapıyla aynımıdır. Valf havayı bıraktıgında hava hiç daralmadanmı geçiyor bu diskın üzerindeki enbüyük delikten. Yada şöyle bir imkanımız olabilirmi bu üç kademeli gücümüzü daha yüksek olacak bir üç kademeli güce çıkarabilirmiyiz

Çok birşey değişmez, çünkü yollar tamamen bu portun çapı ile aynı, tüm yolları genişleteyim derseniz ; 1 ) silaha yazık etmiş olursunuz, 2 ) 10 - 15 fps hız artışı sağlayabilirsinizki bunu yaptığınıza değmez, oysa silahın hiç bir yerine müdahale etmeden geri dönüşü mümkün 1. kademe modlama ile 40 - 60 fps arası hız artışı sağlanabilir, yok siz derseniz ben 30 grains solid pellet ile 960 fps atmak istiyorum gönderin silahı onuda yapalım, ama böyle bir çalışmada geri dönüşüm olmaz, ha yine 3 kademe güç ayarı çalışmaya devam eder, kısar kullanırsınız ama başlı başına bir değişiklik.

• İsterim mümkünse neden olmasın çokta sevinirim x;.z

• abi seninde maşallahın var avatardaki eğer sensen tüfeği modlamaya bile gerek yok. abi sen tüfeği saçma içindeyken fırlatı versen 900 fps hızda atarsın maşallah. vucut geliştirme ile ugraşıyosunuz galiba.

• Benden çok yaşayacaksın meseduzu. Hoca tebrik ederim gerçekten o avatardaki sensen. Ayrıca tırsarım saygılarımı da sunarım ;şrofls;.

• abi bende tırsıyom ama önce nerede ona dikkat ettim baktımki mugla yazıyo biraz cesaret topladım sordum yoksa ne haddimize baksana 8|:!:

• Official Post

Şimdilik 1.kademe modluyoruz, pm ile görüştük

• Atila bey o zaman forum değil web sitesi olurdu, forumların amacı paylaşılarak gelişimdir, bir kişinin kalkıp tüm silahlar ve bilgileri toplayıp yayınlaması halinde dediğiniz olur oysa forumlarda bu tarz bireysel çabalar ile belkide üreticilerin bile akıl edemediği gelişimler doğmaktadır

;d; ;d; :thumbup:

• Şimdilik 1.kademe modluyoruz, pm ile görüştük

Merakla bekliyorum Mustafa abi.

Kamuran bey elinize sağlık,son derece aydınlatıcı bir çalışma.Üstatlardan FX T12 için de aynı çalışmayı bekliyoruz.Grupta bukadar çok FX varken şart oldu. ;d;

Teşekkür ederim. T12 FX lerin en basit en sağlam mekanizmalı silahıdır bence.

• Mugla yazsada yasadıgım yer Marmaristir. Evet resimdeki benim ama en iyi formum bu değil. Geçensene Hollandada 6 ay kadar kalmıstım fakat sıkıldım ve geri dönüs yaptım inanın orada iken FX leri gördüm ve benim aklımı aldı, şimdi Mustafa beyin sayesinde sahip oldum kendisine basarısından dolatı tebrik ve sonsuz tesekkürlerimi sunarim. :D

• abi bırak şimdi fx leri.sen şu vücuttan bahset. ;şrofls;.;,;-

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

abi bırak şimdi fx leri.sen şu vücuttan bahset. ;şrofls;.;,;-

Spor okulu işletmecisi. g;$i

• Protein desteği(dogal degil) diyet ve biraz sabırla yapılabilir.

• Protein desteği(dogal degil) diyet ve biraz sabırla yapılabilir.

Ben bol protein alıyorum (doğal) ama sadece göbek gelişiyor ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• türklerde öyle olur. ;,;-

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• bende de öyle göbek gelişiyor halbuki ne kadar protein varsa alıyom sonra bekliyom hemide büyük bir sabırla ama yine göbek gelişiyo yine göbek gelişiyor

• Evet spor salonum var. Protein hiçbir zaman beslenme yerine geçmez ama beslenme açıgını kapatmak için bence çok iyi bir takviyedir ve dogaldır. Hafta sonunda Antalyada Türkiye vücut gelistirme sampiyonası var 9 tanede ögrencimi götürüyorum buların 2 tanesi biri zorlayacaklar insallah.Eğer protein tozları dogal olmasa idi testlerden bu çocuklar dopinkli çıkarlardı. Aslında benim enbüyük merakım av ve havalı silahlar şimdi bosverelimde sporu FXlerden konusalım. Ben aldıgımdan beridir imkan bulupta tüfeğimin keyfini çıkaramadım ona yanarım. Forumdaki sohbetleri devamlı takip ediyorum ve çok seyler ögreniyorum tecrübeli arkadaşlar sayesinde sagolsunlar.

• tamam abi fx den konuşalım fx i scuba tüplemi dolduruyon pompaylamı dolduruyon pompayla doldurursan spora başlamadan önce dolum yapmaya başlarsan senin için ısınma hareketleri olur ha scuba tüpünü pompayla doldurursan oda tam bir spor olur. hay allah yine spora döndük galiba :) #hims

şaka abi şaka bak sideprensi arkadaşımız o elindeki tüfekle 300 mt ye kadar çıkdı sen en fazla kaçmetre denedin mesala grubu denedinmi bize tüfeğinden bahsedebilirsin. bende fx t12 var ve geçende ilk denemem olmasına ragmen 50 mt de 3 cm grup yaptım hava rüzgarlıydı 100 mt de 2 adet a4 kagıdını ancak vurabildim rüzgarı arrtık hesab et.