Evanix Blizzard Side Lever 50 mt grupman BY BULENTH

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bülent'in ellerine sağlık. hele o ağırlıktaki bir tetikle ;d;;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• buna niye noter- video istemedin Erdem hocam. ;şrofls;.;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• buna niye noter- video istemedin Erdem hocam. ;şrofls;.;şrofls;.

bunlar sıradan işler ;şrofls;. notere gerek yok, muhtar halleder ;lol;

bu arada bugün Guctony'nin Evanix'i krono ile ölçtük. FX pelleti 1145fps, 30g lik EunJinleri 950fps ile atıyordu 8| benim hw100 eunjini 620-630fps atabildi :P

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu blizardın bolt koluna hastayım, bu grupman bu fx peletle olan çıkış hızını görünce daha bir hasta oldum , bu çıkış hızıyla 300 metrede şişe seçmez bu tüfek ^^
    Çalışma ve paylaşım için teşekkürler. ;d;

• Tetik söylendiği kadar sert ise (denemedim) çok başarılı bir gurup tebrik ederim ;d;;d;;d;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• sanırım ekibe yani katılan arkadaşar olmuş, aramıza hoşgelmişler güzel grupman tebrikler ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Arkadaslar cok tesekkur ederim. Guctony nin tufegiyle attim, sagolsun. Tufegin gucunu hissediyorsunuz atis yaparken. Durbunu de cok guzeldi.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Merhaba arkadaşlar, güzel grup olmuş tebrikler. :thumbup: Bu tüfeğin stabil atış sayısı nedir acaba? +;tuftabV#

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Alıntı

Merhaba arkadaşlar, güzel grup olmuş tebrikler. :thumbup: Bu tüfeğin stabil atış sayısı nedir acaba?

Selamlar su anda stabil atış 12 pellet civarında... Beraberinde gelen sert yayı takıp ayar vidasını sonuna kadar cevirdim. Fx pellet'te 1150fps veriyor. ama 20. atışta 100'e dusuyor basınç.
    Birde bu hızda pelletler biraz stabilitesini kaybediyor galiba.

Alıntı

Tetik söylendiği kadar sert ise (denemedim) çok başarılı bir gurup tebrik ederim

Genede basınç ayarı dusurulse bile 15 ten fazla stabil atış yapmaz bence. Tabi henuz denemedim. Tetik herkeze göre deyil ama alışılabilinir. Hatta sertligi benim gibi acemi atıcılara bir sure hitap edebilir.

Ama kesinlikle Bülent beyin grupmanı başarılı Hatta benim butun gurupmanlardan daha başarılı (ama ben yarım destekle atış yapıyorum ;confused;;confused;;confused; )