Çorlu, 1 Mart, Buluşalım dedik !!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konu şimdilik Aytapfa arkadaşımızın Çekmece'de yapacağı yer araştırmasının sonucuna bağlanmıştır.
    Herhangi bir mahal bulamadığı takdirde buluşmamız Çorlu'da yapılacaktır. Yer tarifini daha önce yapmıştım. Selçuk arkadaşım ve Lüleburgaz tarafından gelebilecek olanlar Çorlu'nun içine girmeyen "çevre yolu" nu takibedip Çorlu çıkışından sonraki 2ci ışıklardan "Türkgücü" sapağı sağa sapacaklar.
    Önerim saat 12.00'de buluşmamız.

S&W 686-6

• Arkadaşlar,
    Aytapfa'nın araştırması da Çekmece cıvarının çamur olduğu sonucunu verince geriye benim ilk öneri olan Çorlu kaldı.
    Yarınki buluşma Çorlu'da.
    Daha erken gelebilecekler olursa başlama saatini 11.00'e çekebilir miyiz ?

S&W 686-6

• Arkadaşlar yarın sizinle olamayacağımçünkü evde tamirat yaptırıyordum bir sorun çıkmış onu halletmem gerekiyor gerçekten çok özür dilerim
    sonsuz saygılarımla

• Polat amca bir aksilik çıkmassa yarın buluşmaya bende katılacağım. Akşam net olarak cevap vericem.

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Arkadaşlar yarın sizinle olamayacağımçünkü evde tamirat yaptırıyordum bir sorun çıkmış onu halletmem gerekiyor gerçekten çok özür dilerim
    sonsuz saygılarımla

Sağlık olsun: gene bir fırsat yaratır beraber oluruz. Belki de gelecek sefer Çekmece kıyısı olur, yağışlar azalır ve toprak çekerse. Önümüzdeki hafta sonu da benim işim var. Daha sonrakilere ayrıca yazışırız.

S&W 686-6

• Katılmayı düşünen arkadaşlarıma telefon veya PM ile belirttim: ama diğer arkadaşların da bilgisi olsun.
    Buluşma saatimizi saat 11.00 olarak öne aldık.

S&W 686-6

• Selçuk, Exador ve Aytapfa'nın katılımlarıyla (her üçünün de eşi ve Selçuğun çok cici kızı dahil) son derece güzel bir havada buluşmamızı yaptık.
    Selçuk ayrıca W-Patriot'un açılışını da yapmış oldu. (Selçuk'dan çok kızı attı bu arada). Büyük ihtimal yarın sabaha sağ kolu tutulmuş kalkacak.
    Yengelerimizin hamarat ellerinden çıkan mühimmat ile güzel bir ikmal de yaptık midelerimize...
    Hedeflerimiz genelde 45-60 metre arası mesafeye yerleştirilen içecek kutuları, CD-ROM'lar ve fayanslar idi. İstisna olarak Exador yaklaşık 180 metre mesafeye koyduğu 40-45 cm çapındaki boya tenekesi kapağına bayağı tutarlı atışlar yaptı.
    Aytapfa'nın getirdiği AR-6 dağları taşları inletiyordu sesi ile.
    Epeyden beri biraraya gelmediğimizden işaret parmaklarımız kadar (belki de daha fazla) çenelerimiz çalıştı....

Bir-iki fotoyu az sonra ekleyeceğim.

S&W 686-6

• Güzel bir gün oldu, benim için her ne kadar kısa da olsa yinede her şeye deydi. ;keyf;;keyf;;keyf;

marmarateam.png

• Polat amca eline sağlıkta sen bu fotoları ne ara çektin hiç haberimiz olmadı :D

marmarateam.png

• yahu ne güzelmiş oralar bizim burda yaklaşık 30-35 cm kar var :!:

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090301/temp/829hzbza.jpg]

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Sen kütahyanın neresindensin?

marmarateam.png

• kütahya/merkez

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Şu anda kar var mı ki orda? Ben 2 sene orda okudum soğunu çok ii bilirim... ;hirr;

marmarateam.png

• yollarda falan yok da sokak aralarında 25-30 cm var ;confused; dağda daha fazla 30-35 belki 40 dizlerime kadar geliyordu botlarımın içine kar doldu 2 kat çorap giymeme rağmen dondu ayaklarım ;kihhik, kıyaslama açısında şu fotoyu da ekliyim ;kihhik, ayaklara dikkat 8|

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090301/temp/qaj4cbhq.jpg]

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Exador tüpü uzatmasına rağmen yine de skubaya bağlamış. Son durumu nedir tüfeğinin merak ettim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Exador tüpü uzatmasına rağmen yine de skubaya bağlamış. Son durumu nedir tüfeğinin merak ettim.

Silahın tüpünü evvelce uzatmıştık hatırlarsan ustam ama artık gerek kalmadı.Zaten hep oturarak sabit atıyoruz.O yüzden tüpe bağlıyorum kasılmıyorum.Hattab ugü çıkarayım dedim extra ağırlık yapmasın diye ama sonradan vazgeçtim

Silahta Lothar Walter namlu var ve anlatılmaz bir fark oldu.
    Yahu yeni farkettim nasıl mücadele etmişim namluyla bir Allah birde ben bilirim.
    Abartısız 50 metrede 50 pelleti 3 cm yere sokarsın.Sıkılıyor insan yahu her attığın aynı yere gidiyor pc oyunu gibi
    Süper süper süper.

Ayarlanabilir modifiyeli güç sistemi,
    Lother Walther namlu
    Regülatör
    Şimdiye kadar gördüğüm denediğim en iyi tetik
    Uzatılmış hava tüpü
    İlker abimin air stripper sihiri ile çok mutluyum şu an
    Silah tam manasıyla müsabakaya hazır
    Tabi silah hazır ama ben değilim.
    Bugünkü buluşma çok harika oldu ne kadar özlemişim anlatamam.
    Ayrıca bugün buluşmya eşimide götürdüm ve oldukça keyf aldı.
    Polat Abimie Selçuk abiye (tabikide o muazzam kekleri yapan yengeme) ayrıca evanix Ar-6 yıcanlı canlı deneme fırsatyını sunan aytapfa cem kardeşime sonsuz teşekkürler

• süpersiniz ,aranızda olmayı çok isterdim x;.z selamlarımla sevgilerimle