mod 90 ım geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mrb arkadaşlar.bildiğiniz üzere 2. nesil webley patriyotumun aşırı dizelden kendisini parçalamasının ardından #hims #hims yeni sipariş ettiğim mod 90 ına kavuştum...yanlız hilalava 4.5 sipariş etmiştim 5.5 göndermişler iyimi ;avci; ;avci; dahası var bütün pelletleride 4.5 göndermişler 5 kutu pellet#hims #hims #hims ;şrofls;. ;şrofls;. dahasıda var bundan önceki siparişimide yanlış göndermişlerdi ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; ;tese;kkur Nekadar şanslıyım görüyorsunuz ;hirr; X(

Neyse allahtan elimde patiyottan kalma pelletler vardıda onlarla idare ettim bugün.bu arada 5.5 pro hunter ler düzelmiş yani gayet iyi durumdalar ne çapak ne bişe inanamadım inanılmaz isabetliler,neyse konumuza dönelim..

Bu mod 90 beni çok şaşırttı,hiçbir üretim hatası göremedim gayet başarılı herhangi biyerinde çapak vs yok

bazı arkadaşlarımızın başına geldiği gibi 100-200 atıştan sonra bir güç kaybı yaşamadım(500 pellet attım)

Gayet isabetli 15m den gez arpacıkla neredeyse tek delik

40-45 m den direk üzerine nişan aldığım birsürü kara şişe vb.vurdum hepsinide kırdı ;şrofls;. ;kihhik,

pro hunter pro magnum ve pro match bütün pelletlerin üzerinde yiv-set izlerini görebiliyorsunuz

kurması kolay-tepmesi az ve hafif bunlardan dolayıda isabet oranı yüksek

bakalım ömrü nasıl olacak...

umarım yeni tüfek almak isteyen arkadaşlarıma yardımı dokunur saygılar

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanırsınız inşallah

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Eywallah...keşke 4.5 asıl siparişimi gönderselerdi.bu 4.5 mi 5.5 mi sorusunu kendim yanıtlama fırsatı bulacaktım..en çok da 300m/s ile 4.5 in uzun mesafelerde isabetliliğini görmek istiyordum... ;confused;

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• Yeni tüfeğin hayırlı olsun.Umarım tüfeğini yağlarken bu sefer daha dikkatli olursun

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Yok abicim bu sefer yağlamayacam.ancak ne zaman yaydan gacır gucur sesler gelmeye başladı işte o zaman şöyle mercimek kadar bir yeşil gres sürecem.neden bu kadar az ? dizelleme yapmasın zırt pırt keçeydi vs uğraşamam ;,;- ;,;-

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• ;kihhik, sende haklısın dostum bu saatten sonra tüfeğini açma zaten açarsanda piston contasına çapak mapak girdiyse sakın elleme.Bi dahaki seferde komple bir temizlik ve yağlama yaparsın.Yüzeysel bi tetik yağlaması yeter şimdilik.Pro hunter benim tüfekte de harikalar çıkarıyor, biraz daha tüfeğine alış daha çok seveceksin emin ol

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ooo bak bu iyi habere sevindim ;d; ;d; demek alıştıkca daha çok seveceğim ;d; ;d; sende mod 70-80-90 var galiba ? hadi bide 4.5 dede performansını sorayım sana

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• Bende yok ama bir arkadaşımda var.Baya bi kullanma imkanım oldu

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Bugün 4x20 optima dürbünümü taktım. (amma dürbün haa ;şrofls;. ;lol; ;rofl.; ) tüfekte stoper olduğu için başarılı ve 250 atıştan sonra bile ayarı bozulmadı.20 m den pro match ile tek delik,(destekli)baya hoşuma gitti

bilgisayar kasasını hedef aldım.pro match pro magnum pro hunter pelletlerde en fazla hedefe zarar veren pro hunter oldu

yaw bide bu pelleti kimse beğenmez acayipte isabetli neredeyse pro match e yakın.premier hallow point te bile bukadar performans alamamıştım.lütfen bu tüfek hakkındaki bilgilerinizi paylaşınız...saygılar

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen alexfethiye ().

• Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• sesi nasıl mod90'ın ? :)

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• yüksek.içerde hala fabrikanın kullandığı yağ mevcut sanırım ondan baya bi patlama sesi yapıyor,ama tepmesi çok az

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• bende mod 125 var aşşağıda atış yaparken bi gün polis gelicek gibime geliyorda ondan sordum ;şrofls;. sesi hafif bi yaylı arıyorum :)

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• mod 85x de moderatör var galiba ? öyle görünüyor ama bilgi kesin değil tabi.eğer öyleyse güç olarak mod 90 ile aynı ve tatmin edici

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5