tekparca dürbün ayagı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090311/temp/63ygffq2.jpg] [Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090311/temp/peivol7x.jpg]
    arkadaşlar bu tekparca ayaga göre uygun, kullanışlı ve çok hesaplı dürbün ne önerirsiniz ve sizin başka önerebileceginiz dürbünleride verirseniz sevinirim arkadaşlar kullananlar varmı kendi tüfegimin üstünde gelen optima 3x9x32 dürbünü sattım 60 tl ye ve resimdeki ayagı 40 tl aldım yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png

• Official Post

Tek parça ayaklar eminönünde 15 - 20 TL ye satılırken 40 TL çok para vermişiniz.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Tek parça ayaklar eminönünde 15 - 20 TL ye satılırken 40 TL çok para vermişiniz.

ewet haklısınız ama ben izmirdeyim ve bi sürü bayii gezdim inanın karaborsa çok çeşit var bana en uygunu buydu

egeteam.png

• Tek parça ayaklar eminönünde 15 - 20 TL ye satılırken 40 TL çok para vermişiniz.

ve mustafa bey gercekten tüfek olarak pcp kullanıyo olsaydım tek alacagım ürün dampa ayak olarak sizi tercih ederdim emin olun işşallah sayısalı tutturursam bende çok istiyorum bi pcp sahibi olmak

egeteam.png

• PCP tüfeklerle dampa ayak kullanmaya gerek yok. Esas güçlü tepmesi olan yaylı silahlarda şart.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• PCP tüfeklerle dampa ayak kullanmaya gerek yok. Esas güçlü tepmesi olan yaylı silahlarda şart.

ewet haklısın ama ben kalite tüfege kalite ayak yani malzeme anlamında demiştim

egeteam.png

• Öyle tabii ama PCP'de dampa gereksiz ağırlıktan başka bir etkisi olmaz.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• ewet arkadaşlar uygun ucuz dürbün ne olur bu ayaga göre

egeteam.png

• Forumda mirzabatunun elinde Barska 3-9x32 var. Shockproof + waterproof ( su ve darbe koruma) özellikleri olduğunu okudum. 30/30 reticle olması dışında güzel.

• fiyatını şu anda nedir bilmiyorum ama Gamo 4x32 güzel ve sağlam bir dürbündür, bulabilirseniz tavsiye ederim.

bu arada ayak 1" tüplü dürbüne uygun değil mi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• fiyatını şu anda nedir bilmiyorum ama Gamo 4x32 güzel ve sağlam bir dürbündür, bulabilirseniz tavsiye ederim.

bu arada ayak 1" tüplü dürbüne uygun değil mi?

ewet bahsettigin dürbün güzelmiş ama beni aşıyo inan ki valla uygun heralde bendeki ayagın tek farkı bogaz capı deliginden üstende 2 vidası var üstten tüfek kızagına oturması için hem yandan hem üstten sıkılıyo yani ama tüfekte 1 delik var ikinciyi ben acarım heralde

egeteam.png

• Gamo 4*32 dürbünü Patriot'ta tek parça ayakla kullanıyorum ve şimdilik memnunum.Fiyatına gelince halihazırda var mı,bilmiyorum ama ben 90 civarına almıştım.Biliyorsunuz Gamo markalı çoğu ürün Adana'daki distribütör firmadan bayiilere dağılıyor.Bu konuda yardımcı olabilirim arkadaşım...

WEBLEY PATRİOT 1.NESİL .22 (5.5mm)
    CROSSMAN 2100 .177 ( Hava kaçaksız,tam güçte)
    3*9*40 Gamo

• Gamo 4*32 dürbünü Patriot'ta tek parça ayakla kullanıyorum ve şimdilik memnunum.Fiyatına gelince halihazırda var mı,bilmiyorum ama ben 90 civarına almıştım.Biliyorsunuz Gamo markalı çoğu ürün Adana'daki distribütör firmadan bayiilere dağılıyor.Bu konuda yardımcı olabilirim arkadaşım...

çok teşekkürederim arkadaşım ve diger arkadaşlar benim imkanlarımı şuan için aşıyo şimdilik araştırıyorum para olayını limiti bi arttırabilirsem işte ozaman güzel olacak şimdilik dürbünsüz idare edicez artık ;#^+.

egeteam.png