Diana 460 Magnum-Smith Wesson

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Acaip bir başlık ;tüfek ve tabanca yani elma-armut ilişkisi belki ama yazamadan edemedim.Beretta tabancadan sonra Smith Wesson almıştım.Gerçekten güzel diye de belirttim fakat tüfekten sonra inanın hiç cazip gelmedi bana.Ben de bugün iyi ya da kötü forumu gayet iyi takip edip okumama rağmen Hatsan AT 44 WX 10 almaya karar verdim.(Smith Wesson'u geri verip ;parasını değerlendiricem aksi halde tabancayı kullanamicam)Forumda Hatsan hakkında pek cazip şeyler göremesemde bir miktar farkla bu tüfeği alıcam,iyi çıkar inşallah .iyi kötü bende de bir pcp olsun bari.Yalnız bunda 4.5-5.5 arasında pek karar veremedim zaten 5.5 Diana var değerli yorum ve fikirlerinizi bekliyorum acaba 2 ayrı kalibremi yoksa her ikiside aynı mı olsa??? :him:s

• Acaip bir başlık ;tüfek ve tabanca yani elma-armut ilişkisi belki ama yazamadan edemedim.Beretta tabancadan sonra Smith Wesson almıştım.Gerçekten güzel diye de belirttim fakat tüfekten sonra inanın hiç cazip gelmedi bana.Ben de bugün iyi ya da kötü forumu gayet iyi takip edip okumama rağmen Hatsan AT 44 WX 10 almaya karar verdim.(Smith Wesson'u geri verip ;parasını değerlendiricem aksi halde tabancayı kullanamicam)Forumda Hatsan hakkında pek cazip şeyler göremesemde bir miktar farkla bu tüfeği alıcam,iyi çıkar inşallah .iyi kötü bende de bir pcp olsun bari.Yalnız bunda 4.5-5.5 arasında pek karar veremedim zaten 5.5 Diana var değerli yorum ve fikirlerinizi bekliyorum acaba 2 ayrı kalibremi yoksa her ikiside aynı mı olsa??? :him:s

bence aynı kalibre alın, kullanacağınız pelletler farklı olmaz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• PCP'de bence de kesinlikle 5.5.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.Benim tereddüt etmemdeki sebep Diana 'nın 5.5 kalibresinin hızı ile hatsan 5.5 pcp nin (yanılıyormuyum bilmem)çok ta bariz farklı olmayışı.Fakat 5.5 alıcam Raptor arkadaş ta son derece doğru söylüyor aynı peletleri kullanırım. x;.z

• silahın namlusuna göre sevdiği pelet de değişiyor sonuçta
    mesela bende önceden normal lw namlusuz at 44 vardı ve promagnum saçmada çok iyi sonuç veriyordu
    onu satıp at 44 lw namlulu aldım bu sefer promagnum pelette çok isabetsiz oldu şu an fx pelet ve diana high power pelet kullanıyorum sonuçlar çok güzel

• Bence de 5,5 mm derim.

Ve farkıda şuna benzetiyorum.

4,5 mm bayanın atacağı tokat gibi
    5,5 mm aynen Osmanlı tokadı gibi.

Hedefe vurdu mu ayakları yerden kesiliyor.Yada vurulduğunu bile anlamadan tuzla buz oluyor.

Bilmem ifade edebildim mi? :thumbdown:

• bence bayanın attıgı tokat daha agır gelir insana ;kihhik,

hele birde tırnakları varsa ;(

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

hele birde tırnakları varsa ;(

Görünüşe bakılırsa sen tırnak yemişin Mustafa ;,;-

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• hele birde tırnakları varsa ;(

Abi hayırdır.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• slm.hocam ben 177cal.magnum kullanmama rağmen çap olarak 22cal.tavsiye ederim,yakında magnum22cal. almayı düşünüyorum,22cal. kullanıcısı olarak sizin değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var,saygılar