AT 44-10 TÜFEGIM GELDI :):):))

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu kurma kolu tüpü kullanmadan yaylı tüfekler gibi atış yaparken mi kullanılıyor? :him:s

Hayır onun için değil mekanizmanın çekici kurup pelleti hazneye yüklemek için kullanılıyor fakat süper bi düşünce yakalamışsın bence.Yaylı tüfeğe tüp desteği.Aslında olur mu olur

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Spancy ile senin çektiğin kurma kolu resimlerine dikkatli bakınca sendeki kurma kolunun ilk kullanılan kurma kollarına benzediğini düşünüyorum.Yani kaynak noktası daha ince olan kollardan.Bu, ilk 5 - 10 kurmada hemen kırılacak anlamına gelmiyor.Ancak kırılmayabilir anlamına da gelmiyor.Kurarken mauser bolt action gibi kullanmamak lazım kurma kolunu.Bazen yakın çevremdeki arkadaşlar merak edip atış yapmak istiyor.Ben kurup da veriyorum.Bilmedikleri için mauser kolu gibi haşin davranmaya çalışıyorlar.

Buarada hayırlı olsun dostum.En beğendiğim özellik senin tüfekte var : T KUNDAK :thumbup:

• evet resimde pek kırılacak gibi durmuyor sağlam görünüyor ben de yaklaşık 1500 atış yapmışımdır.kurma kolu taş gibi duruyor valla m;s,S

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• valla bilmeyen birine verirsek anında kırar. normal de kırlmaması lazım asılırsan kırılır cok saglam degil. 100 civarı atış yaptım su anda oldukca saglam.

bir de dün tüfegi sıfırlayım dedim. 3 tane şişe diktim 3ünü de 3 atışta indirdim ve ayarına hiç dokunmadım. süperdi....

• Bencede bilmeyen hiç kimseye vermeyin.Hem sizin hemde silahınızın güvenliği açısından. Silahı tanımayanlarada kurmadan vermemek gerekiyor.

• Güle güle kullan arkadaşım hayırlı olsun memnun kalacaksın eminim ( yeni çıkan Lothar Walther namluysa ) ,2-3 milyarlık silahlarla çok ahım-şahım fark yok,200 mt'ler hikaye AT 44 ile.Geçen internette gördüm havalı silah müsabakasındaki Amerikalı adam Walther namlulu AT 44 İLE atışlar yapıyordu. Daha sıfırladıktan sonraki 2. atişımda ki hayvan vurmayı sevmem ( balıktan başka )ve 1. atışı da denizin ortasındaki şamandıraya yapmıştım 91 mt.den bir karabatak vurdum o da zıyan olmadı gerçı 1 saatte kıyıya geldi kedilere verdim.Kısaca süper silah.Cuma günü Walther dominator 5.5 istettim bir deneme amaçlı ;aradakı farka bakıcam AT 44 ile çok fark olduğunu sanmıyorum, izlenimlerimi de yazarım.Saygılar.

• Dostlar yarın akşam Air arms 5.5 denicem.Kargo ile gelicekmiş bakayım AT 44 ile ne fark var.Bu silahın metnini çok duydum????Görücez bakalım. g;$i

• Yalçın bey merhabalar.Pcp camiasına hoşgeldiniz. :)

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın inşallah.

• Teşekkürler doslar sağolun,görüşmek üzere... :thumbup:

• Hayırlı olsun güle güle kullanın...

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i