webley patriotumun yeni dürbünü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abilerim üstadlarım merhaba bugün çok beğendiğim bir dürbün aldım markası yani dürbünün üstünde yazanlar nikko striling gold crown 4-12-42.şimdi buna yatagün dampa alsam benim webleye takabilirmiyim yada tek parça diana ayağa taksam bisorun olurmu??tüfeğim rodajını doldurdu ve artık okadar tepmiyor.şuan üstünde 4-9-44 optima dürbün ve tek parça diana ayak var dürbünü 3 aydır kullanıyorum bir sorunu yok bu yeni dürbüne adam 250 fiyat çekti 220 ye aldımsizce nasıldır ??fotosunu aktarmak isterdim fakat yapamıyorum birtürlü vericeğiniz cvplar için şimdiden tşk eder isabetli atışlardilerim

Hw 97k

• Tüfeğin rodaj süresi dolduysa yatagundan alacağın tek parça dampa ayak ile dürbünü takıp gönül rahatlığıyla atış yapabilirsin.Benim patriottada 44 lük dürbün mevcut fakat seninki kadar kaliteli değil kıymetini bil :thumbdown:
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Yeni dürbününüz hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanırsınız inşallah. Benim tavsiyem dampasız kullanmayın. Tüfek rodajını doldurmuş olsa bile ben dampa ayak kullanmanızı öneririm. Yazık olmasın güzelim dürbüne g;$i

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• tşler arkadaşlar yalnız bu dürbün çakma olmaz heralde kabartma marka yazıları falan var kutusu özel mercek silme bezinde falan da nikko gold falan yazıyo umarım çakma değildir ^^

Hw 97k

• Zannetmem bu markada bahsettiğiniz özellklerde dürbün modellerinde çakma olayına pek raslanmadı.Ama burası türkiye ne olacağıda belli olmaz.
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• çok sağol abi fotolarıda yayınladığın için ayrıca sağol ;şrofls;.

Hw 97k

• eyvallah kardeşim nasıl?güzel dimi baktınmı fotolara kıytırık optimayla attığım yerleri gördün bunla kusursuz atışlar yaparım diye düşünüyorum ;şrofls;. tabi haftaya bi darbe emici dampa alıcam risk almayım kardeşim tek parça ayakla işi sağlama alalım :thumbup:

Hw 97k

• Yeni dürbününüz hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanırsınız inşallah. Benim tavsiyem dampasız kullanmayın. Tüfek rodajını doldurmuş olsa bile ben dampa ayak kullanmanızı öneririm. Yazık olmasın güzelim dürbüne g;$i

Arkadaşımızın fikrine bende katılıyorum,,,
    Silahı ilk aldığımda bende dampa temin edene kadar sabredemedim,neticede 3 dürbün ve silahın kundağını çatlattıktan sonra,kundak değişimi, yeni dürbün ve dampa ile silahı zaptedebildim...şimdi ne kadar tepinsede dürbünü kıramıyor,kızakta kaymada yapmıyor. ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Arkadaşımızın fikrine bende katılıyorum,,,
    Silahı ilk aldığımda bende dampa temin edene kadar sabredemedim,neticede 3 dürbün ve silahın kundağını çatlattıktan sonra,kundak değişimi, yeni dürbün ve dampa ile silahı zaptedebildim...şimdi ne kadar tepinsede dürbünü kıramıyor,kızakta kaymada yapmıyor. ;şrofls;.

abi war zaten tek parça ayakla optima onu kullanıyorum şimdilik,haftaya yatagün dampa alıcam kısmetse o zaman takarım ay sonu diana alıcam tam olarak karar veremedim 450 magnummu-350 magnummu ikisinin arasında kaldım diana alınca ona takarım zaten nikkoyu

Hw 97k

• hayırlı olsun...

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• üstad dürbünü mağazadan mı yoksa şahıstan mı aldın?

ben de almak isityorum bir dürbün ve seninki hoşuma gitti açıkçası.mağazadansa adresini öğrenmek isterim.