mod90 siparişi verdim daha gelmedi tavsiye...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar yaptığım araştırmaya göre alabileceğim en iyi tüfek mod 90 bu fiyata bundan daha uzun menzilli tüfek ve isabetli tüfek göremedim. Bana güç değil isabetlilik ve menzil lazım... Şimdi genellikle 100 m atışı yapmayı düşünüyorum bu tüfekle 100 m üstü bira şişesi vuran bi arkadaşın videosunu izleyip mümkün olduğunu gördüm. Şimdi bana uygun fiyatlı az arıza çıkaracak dayanıklı bi dürbün lazım max.60-70 tl verebilirim dürbüne...

Mod90 5.5 (Onunla çok mutluyum)

• Sitede biraz daha araştırma yaparsan özellikle 100m konusunda: silah geldikten ne yapabileceğini daha iyi görebilirsin.Fakat 4 hatsan silahı kullanmış biri olarak söyleyebileceğim bir kaç sey var.
    1. kaliteli ve güçlü pistonlularda bile 100m fazla gelir tabi bu kişiye göre değişebilir fakat genel itibariyle hassas atış yapılması isteniyorsa bu mesafe pcp sınıfına giriyor.Özellikle bahsettiğin şişe vurma işi epey zora giriyor.
    2.hatsan tüfeklerrinden bahsetmek gerekirse basit bir örnekle: kullandığım mod60s ile 15m den her seferinde 1.5lt lik bidon kapağını vurabiliyordum(ts 18) mod 125 ile ise bu pek mümkün olmadı mod140 ile denemelerde ise hassas atış biraz mucize gibiydi. özetle hatsan tüfeklerinin birisinin namlusu bir diğerini tutmayabilir.
    3.gerek silahın gücü gerekse hassasiyeti açısından tavsiyem kendini 100m olayına odaklama.Elbette silah geldiği zaman yapacağın 10m sıfırlaması sana uzak mesafelere dönük az cok bir sonuç verecektir fakat mod 60 70 90 100 105 modeli tüfekler ile eğer namlu iyi çıkarsa 50m civarındada gayet iyi işler yapılabiliyor.
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Galiba eskiye dönücem yani vursan stoeger düşünücem daha hassas atışlar yaptığı söyleniyo. Stoeger almam acaba daha iyi bir seçimmi olur sonuçtu 1 kere alıp uzun süre kullanıcam 50 tl fark olsun altı üstü...

• Öncelikle hayırlı olsun.bende mod 90 5.5 sahibiyim.dürbün 3.9.32 powerline var,harbi china...gayet tatminkar.dürbün takmadan önce 500 atış yapmanı öneririm..fazla tepmesi olmadığından tüfek üzerindeki stoper gayet iş görüyor

100mt leri bilmem ama 50mt den bira şişelerini her attığımda vuruyorum,90-100m de etkili isabet ettirebilirsen şişe kırıyor,

Birde tüfeği aldığında hiç atış yapmadan söküp fabrika yağını temizleyip yeşil gress uygulamanı tavsiye ederim o zaman çok daha etkili ve stabil atış yapabiliyor..kullanıp yorumlarını yazarsın artık,saygılar

Webley Patriot 5.5
    Hatsan Mod 90 5.5
    Hatsan Mod 95 sas 4.5

• Öncelikle hayırlı olsun.bende mod 90 5.5 sahibiyim.dürbün 3.9.32 powerline var,harbi china...gayet tatminkar.dürbün takmadan önce 500 atış yapmanı öneririm..fazla tepmesi olmadığından tüfek üzerindeki stoper gayet iş görüyor

100mt leri bilmem ama 50mt den bira şişelerini her attığımda vuruyorum,90-100m de etkili isabet ettirebilirsen şişe kırıyor,

Birde tüfeği aldığında hiç atış yapmadan söküp fabrika yağını temizleyip yeşil gress uygulamanı tavsiye ederim o zaman çok daha etkili ve stabil atış yapabiliyor..kullanıp yorumlarını yazarsın artık,saygılar

Peki sence bu tüfek bu fiyata en iyisi diyebilirmiyiz? Ve merak ettiğim neden hep dürbün aslında bana kalsa ben gez arpacık atışı yapıcam bana o daha çok zevk verio 50m üstü mesafelerde gez arpacık atışı yapan arkadaşlar yokmu hiç ?

• Ve birde mod 85 sn de 5 metre daha hızlı mod90 a göre + şekli daha güzel peki mekanizma ve namlı aynımı ?