FX T12 50 M 5 Atış Grupman :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harika bir grupman. Tebrikler ;d;;d;;d;

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• başkan süper olmuş.. ;şrofls;.;şrofls;. yani yılın en iyi grupmanı:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• yok daha neler başkanım, yıl uzun ne gruplar görücez kimbilir. :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bravo. Ellerinize sağlık çok güzel bir grupman.

FX T12 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    Airforce Condor 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    HW 97K 4.5 mm
    Zoraki HP01 (SOLAK KABZA :love:g;$i )

• Silahların tüpünü soğuktan korumak için nasıl bişeyler yapabiliriz ?

Lütfen Serdar, Kamuran abinin çözümünü hatırlamıyor musun?
    [Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/090117/weretibn.jpg]

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bu çözümü hatırlıyorum ama bana pek sağlıklı gelmedi ;şrofls;.

AA S410 5,5

• tebrikler çok güzel atışlar
    bu fx silahlarda farklı pelet kullanan yokmu acaba özellikle gamonun prohunter - promagnum bu peletlerin gruplarını merak ediyorum

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• valla çok denedik ama prohunter, promagnum, ts 18 bu silahlara göre değil. Ortada grupman falan olmuyor. Sadece eğlencelik atışlar için kullanıyoruz.

AA S410 5,5

• valla çok denedik ama prohunter, promagnum, ts 18 bu silahlara göre değil. Ortada grupman falan olmuyor. Sadece eğlencelik atışlar için kullanıyoruz.

bilgi için teşekkür ederim bahsettiğim peletler ekonomik olması yönü ile tercih etme sebebim,bu silah çok harika olmasına rağmen tamamen duygusal yönden bana uzak

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• FX den başka bir şey beklenemezki.Atıcıya da çok iş düşüyor muhakkak.Hani derler ya at sahibini bilirmiş diye.FX de usta ellerde böyle gruplar yapıyor.
    Bir kardeşimizin namluyu korumak için klimaflex önerisini de çok tutmakla birlikte, namlu hava almayacağı için zamanla paslanma yaparmı diye de düşündüm.
    Darısı bizim başımıza.

+1 Diğer peletler anca sağa sola sıkmak için olabilir. Ayrıca sert oldukları için zor sürülüyorlar. Çapak vs. ayrı dert.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Grupman değil delik büyütmece gibi olmuş :) Tebrik ederim. Birde sormak istediğim birşey var şu an piyasada bulunan promagnum prohunter vs kalitesi malum. Ancak üstadlar önceden kullandıkları Orjinal Gamo Hunter olsa keşke dediklerini hatırlıyorum. Hunter olmasından dolayı yumuşak ve orjinal olmasından dolayı çapaksız olan bu ürünü hiç fx de deneyen oldu mu ?. Tabiki bir FX peletin kalitesinde değildir ama istenilen özellikler mevcut gibi geldi. Şimdiden teşekkürler

• Official Post

Hayri FX ler henüz geçen yıl ithal edildi, çapaksız hatasız gamo pelletler benim hatırladığım son 4 - 5 yıldır Türkiyeye gelmiyor, mevcutlardan da bazen düzgünler çıkabiliyor ama tam o kalıp izi vs. olmayanlar yok artık, 2 sene önce Almanyadan almıştım gamo 4,5 cal. peletler ve kalıp izi vs.. yoktu oldukça iyiydi ama yinede bir H&N, Diana değildi, jsb hiç değildi.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Grupman değil delik büyütmece gibi olmuş :) Tebrik ederim. Birde sormak istediğim birşey var şu an piyasada bulunan promagnum prohunter vs kalitesi malum. Ancak üstadlar önceden kullandıkları Orjinal Gamo Hunter olsa keşke dediklerini hatırlıyorum. Hunter olmasından dolayı yumuşak ve orjinal olmasından dolayı çapaksız olan bu ürünü hiç fx de deneyen oldu mu ?. Tabiki bir FX peletin kalitesinde değildir ama istenilen özellikler mevcut gibi geldi. Şimdiden teşekkürler

Ben birkeresinde Mamak tarafında bir av bayisinde 1 kutu bulmuşrum, T12 ile gayet başarılı sonuçlar vermişti Fx pelletler kadar olmasada yakındı diyebiliriz. Olsa şu anda bile kullanırım 8o

AA S410 5,5

• Teşekkür ederim Üstad.Tam tahmin ettiğim gibi kaliteli iyi ama çok iyi değiller. Peki orjinallerinden ithal edebilme gibi bir durum söz konusu olamazmı. Yoksa astarı yüzünden pahalıya mı gelir bu kriz ortamında.

• Teşekkür ederim Üstad.Tam tahmin ettiğim gibi kaliteli iyi ama çok iyi değiller. Peki orjinallerinden ithal edebilme gibi bir durum söz konusu olamazmı. Yoksa astarı yüzünden pahalıya mı gelir bu kriz ortamında.

her türlü astarı yüzünden pahalıya gelir. hele Gamo pellet için bu işe hiç girilmez. Pellet kurşundan olduğu için ağırlığı fazla, dolayısıyla kargo ücretleride çok yüksek olur. Normal postayla daha ucuza gelebilir ama yolda başına neler gelir, ezilir-ezilmez, o riske bence girilmez.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 10 numara atışlar ,gruplar olmuş.Tebrikler.. ;d;

• her türlü astarı yüzünden pahalıya gelir. hele Gamo pellet için bu işe hiç girilmez. Pellet kurşundan olduğu için ağırlığı fazla, dolayısıyla kargo ücretleride çok yüksek olur. Normal postayla daha ucuza gelebilir ama yolda başına neler gelir, ezilir-ezilmez, o riske bence girilmez.

Erdem abi mani gibi olmuş ;şrofls;.

+1

AA S410 5,5

• gerçekden benimde gördüğüm en güzel grup.