4 NİSAN 2009 FİELD TARGET MÜSABAKASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Feci yanmışım ben bu arada , iyi güneş vardı :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• İlk Üç te derece alanları tebrik ederim....Özellikle Serdar da gelişme var tebrikler... ;lol;;şrofls;.;şrofls;.½bay£bay`;

Osman abi, Serdar benim dürbün ayaklarına şükretsin ;şrofls;. 2. turun ortalarında dürbün ayaklarını sıkmadığımdan ileri geri kaydığını farkettim ;,;-

yoksa 3.lüğü kimseye kaptırmazdım ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu arada skyplume ile kyucel arasındaki çekişme izlemeye değerdi.

ilk 3 tur sonunda puanları eşitti, ve diğer yarışmacıların baya önündeydiler. ^^

4. turda ikiside full çekip 9da 9 vurdular :!: heyecan son tura taşındı.

son tur ikisi arasında tam bir stres savaşı halinde geçti, nefesler tutuldu 8o

ama son turda uzun boyunun avantajını kullanan ;şrofls;. Kamuran ilk ayağın galibi oldu. ;d;;d;;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• katılan herkese teşekkürler çok güzel bir gündü :thumbup:

yanıktan bende muzdaribim, ensem yüzüm yanmış güneşten u½%;

ilk 3 teki arkadaşları tebrik ediyorum

kyucel ile skyplume arasındak çekişme güzeldi sonucu foto finish belirledi, son atış.. :D

bugun dua edin iyi günümde değildim yoksa siler süpürürdüm tabloyu ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Çok istemmeme rağmen aranızda olamadım. İlk üçe giren Kamuran, Göktuğ ve Serdarı tebrik ederim. Üçüde Aqua kulüpten kuru havalı tüp ;,;- aldılar. Gösterdikleri yüksek performans herhalde ondan. ;şrofls;. Ben tüpümü halen almadım ama pazar günü PS'deyim. Selamlar.

• Bütün yüzüm alev alev yanıyor ;#^+. Mısır çöllerinde bile yanmadım burada yandım ;confused;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• İlk Üç te derece alanları tebrik ederim....Özellikle Serdar da gelişme var tebrikler... ;lol; ;şrofls;. ;şrofls;. ½bay£bay`;

saol Osman abi ama bu daha başlangıç ;şrofls;. ;şrofls;.

Harika bi gündü katılan bütün arkadaşlara teşekkürler, Ayrıca puan tablosu için Kamuran abiye, Fotoğraflar içinde Mustafa abiye teşekkür ederim ellerinize sağlık :D

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• saol Osman abi ama bu daha başlangıç ;şrofls;. ;şrofls;.

Harika bi gündü katılan bütün arkadaşlara teşekkürler, Ayrıca puan tablosu için Kamuran abiye, Fotoğraflar içinde Mustafa abiye teşekkür ederim ellerinize sağlık :D

Serdar puan tablosu konusunda Evren'nin eline su dökemem açıkçası. Bunu hazırlarken de Evren'in daha önce yaptığı tablolara benzetmeye çalıştım.

• Kamuran abi şablonu sana da yollayayım da, hem benim katılamadım günlerde kolaylık olur, hem de tüm sonuçlar aynı formatta olur.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• arkadaşlar dereceye giren arakdaşları tebrik ediyorum.sizinle daha yeni tanıştım.inşallah aranızda olurum.