Hatsan Mod 125 TH SAS !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İnternette gezerken denk geldiğim bu model beni çok şaşırttı. Mod 95 Sas ta işe yaradığını düşündüğüm Shock Absorber Sistemin Mod 125e uygulanmış hali. Denemek istiyorum diye hemen Hatsan ı aradım ;şrofls;. .Ancak şu an yetkili kimse yokmuş. Yarın arayıp öğreneceğim bakalım.

http://www.youtube.com/watch?v…h11HA&feature=related

• Maalesef onun üretimi durdu ve bi av bayisine de 4-5 tane vermişler.Son bi tane vardı eğer hala duruyosa hayri

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ooo hoşgeldin
    o sistem mod 125 te işe yaramaz ondaki darbeyi dampa ayaklar bile zor kaldırıyor

• Maalesef onun üretimi durdu ve bi av bayisine de 4-5 tane vermişler.Son bi tane vardı eğer hala duruyosa hayri

Hımm üretimi yapıldı birde kalktı öylemi. Desene tren kaçmış benim haberim yok ;şrofls;. Ama bugün hatsan beni çok memnun etti. İstediğim 8 parça ürün vardı fiyat listesi birde varsa basılmış katalog istedim.Ürünler adresinize ücretsiz kargolandı dediler ;d; Gelde savunma, gelde Hatsancı olma :D

• Dostum yakın zamanda tekrar üretimine başlarlar mı bilemiyorum fakat şu sıralar üretim bandında pcpler yoğunluktaymış bildiğim kadarıyla.SAS sistemin mod125 te işe yarayıp yaramadığını da kullanmadan bilemeyiz.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• optima 550 ye de aynı sistemi uygulamışlar burdaki bayide gördüm,yanlız mod95 sas bana göre stoeger x20 den daha fazla tepiyordu g;$i hele hele plastik kundak da sarsıntı daha çok hissedilecektir öyle düşünüyorum,ben bu sistemin pekde başarılı olduğuna kanaat getiremedim ^^ x20 varken zaten mod95 i kullanmadım sadece 100 metre test denemesi yaptım ardından sattım tüfeği :rolleyes:gerçi sonradan x20 yi de sattım fx glad alınca ama fx glad alınca sattım ;şrofls;.

Hayri dostum avatar süper olmuş eline sağlık :D

• ben sideprensi abimize bunu 4 hafta önce sölemiştim unutmuş galiba! ;şrofls;. av bayisi olan arkadaşta vardı 6.35 satıldı alan arkadaşta gayet memnun deneme fırsatımda olmuştu gayet iyi ve vida geşmesi yapmasın diye 2 vida üst üste montalamışlar güzel bişey çıkmış ortaya,fakat namlu düşünrüyor beni isabetsiz güç bişey ifade etmez 5-6 palet attım biraz geniş bi grupman yaptı.saygılar

Hw 97k