PCP El Pompaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sanırım pcp alırsam bu pompadan alacağım.Biz genelde 3-4 kişi atışa gidiyoruz ve o kadar enerji doluyuz ki hedef dikmeye depar atarak, soğuktan üşüdüğümüzde şınav çekerek,pet şişeyi devirdiğimizde takla atarak enerjimizi boş yere harcıyoruz. #hims Remington am 77yi de çok ağlattık.3 kişi bir günde 1.5 kutu match bitirmiştik(500lüklerden).Bu pompa bizim enerjimizi doğru kullanmamıza yardımcı olacak ;#taban^l 87 kg olduğum için ağırlık sorunu da olmaz.Hatta buluşmalarda pompa getirenlere ücretsiz pompa ameleliği yaparım.(not: ciddiyim)

saygılar.İyi atışlar.

• Sanırım pcp alırsam bu pompadan alacağım.Biz genelde 3-4 kişi atışa gidiyoruz ve o kadar enerji doluyuz ki hedef dikmeye depar atarak, soğuktan üşüdüğümüzde şınav çekerek,pet şişeyi devirdiğimizde takla atarak enerjimizi boş yere harcıyoruz. #hims Remington am 77yi de çok ağlattık.3 kişi bir günde 1.5 kutu match bitirmiştik(500lüklerden).Bu pompa bizim enerjimizi doğru kullanmamıza yardımcı olacak ;#taban^l 87 kg olduğum için ağırlık sorunu da olmaz.Hatta buluşmalarda pompa getirenlere ücretsiz pompa ameleliği yaparım.(not: ciddiyim)

saygılar.İyi atışlar.

15 yaşında 87 kg. eminmisin? eğer öyleyse aman dikkat Engin kardeşim

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• normalde bol bol havan varsa, düşünecek- takacak fazla sorun yok aslında...
    geçen buluşmada hepimiz hava kararana kadar sıktık. tüp bitti derdimiz olmadı ve ortamda 150 bar kalmış 12 lt tüp ile mustafa abinin 180 bardaki AA 300 barlık ufak tüpü vardı ben ,sen(fatih) polat abi ve mustafa abi bu iki tüpü kullanarak atış yaptık jarhead'in kendi tüpü vardı sanırım.

vay engin sen iyi çalışmışsın :) valla bende askerden 90 kilo döndüm bi ara 79 u gördüm ama şimdi 85 falan olmuşumdur...

• 15 yaşında 87 kg. eminmisin? eğer öyleyse aman dikkat Engin kardeşim

Evet kg. biraz fazla(hatta biraz fazla söylemiş olabilirim 85 de olabilir) ama boy da 188cm :rolleyes: ''Kemiklerim iri'' :P Yada ''o kilo yağdan değil'' 8o

Not:Üşenmeyip tartıldım.85.4 kiloyum.

• şaka maka güzel bir gündü ve epey atış yapılmıştı
    Mustafa Abi nin dürbün neydi öyle
    Keşke bakmaz olaydım 60 mercek tam bana göre
    Ama fala yakınlaştırma iyi bişey değil
    hedefi ara ara bulamıyorsun

jarhead ın sincabıda pek özledim bu ara
    garibim tarumar oldu ogün x;.zx;.z

• boyun 1.88 ise kilo durumun on yukarı ya da on aşağı olursa uygun oluyormuş... yani senin 85 kg ise 1.88 boyla durumu kurtarıyorsun sanırım :)

bu arada sana pompalatamayız biz bir mermiyi 3 pompada atacağımız için mermileri patır patır boşaltmamaya çalışıyoruz pompa işini sen yaparsan biz yine kutunun dibini görürüz :P

• boyun 1.88 ise kilo durumun on yukarı ya da on aşağı olursa uygun oluyormuş... yani senin 85 kg ise 1.88 boyla durumu kurtarıyorsun sanırım :)

bu arada sana pompalatamayız biz bir mermiyi 3 pompada atacağımız için mermileri patır patır boşaltmamaya çalışıyoruz pompa işini sen yaparsan biz yine kutunun dibini görürüz :P

ama 15 yaşında bir çocuk 188cm boyunda olamaz şayet öyle isede anormal bir durum var genç adam rekora koşuyor. :thumbup:

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• ama 15 yaşında bir çocuk 188cm boyunda olamaz şayet öyle isede anormal bir durum var genç adam rekora koşuyor. :thumbup:

Hayda :!: Benim okuduğum ilk okulda 8. sınıfta 192cm lik arkadaşımız vardı.Şu an bir basketbol klübünde oynuyor.(tahmini 2 metreyi geçti)Şimdi okuduğum lisede ise benden uzun onlarca kişi var.(lise 2. sınıftayım) Yeni nesil uzun gerçekten ;)

• Official Post

Volkan bu neslin arpası biraz fazla veriliyor. #hims

• bu danone reklamı gerçek o zaman x;.z x;.z x;.z #hims #hims

Valla danone yemedim ama annem küçükken kemik iliğini kaynatır, havucu ve domatesi ögütür, kaynamış ilik(dana kemiklerini kırınca içindeki şey...) suyunu ekmekle bulamaç haline getirir,hepsini karıştırır bana yedirirmiş :| 8| Tabağı görünce ağlamaya başlarmışım.Sonra ne olmuş ise bünyem bu iğrenç karışıma bağışıklık kazanmış. :S ;#taban^l

• valla bunu not alimde benim oğlana yedirim yahu
    bir deri bir kemik herif
    3 yaşında sabah akşam süpriz yumurta
    sonrada maymun gibi her yere tırmanıyor
    zaten normal koşullarda yemek yemiyor açıyoruz bilgisayarı delta force black hawk down oynuyor öyle yiyor
    abi bakın şimdi ağustos 30 da tam 3 yaşını doldurdu
    genelde pc deki internet explorer simgesini tıklar çünkü direk bu çocuk oyunları açılış sayfası
    oğlum diyorum benim askerlerimi aç
    hemen mozzillaı açıyor yer imlerinden imperiaonline adresini tıklayıp açıyor
    öylede komik bendeki masaüstünün kablosuz eşşek kadar bir faresi var
    yahu küçücük elleriyle o koca fareyi öyle bir ustalıkla kullanıyorki hayret edersin

ama sınırlama getirdik sabah yarım saat akşam yarım saat
    felaket yahu
    ben o yaşta televizyonun açma kapama düğmesini bilmiyordum herhalde

• Maşallah geleceğin bilgisayar mühendisleri böyle yetişecek. :thumbup: Bir de cocuklar şartlı reflex ile hareket ettiğinden ne görürler ise onu uyguluyorlar.Benim bebekliğimde de bilgisayar çok seyrek olduğu için bende televizyon işlerinde uzmanlaşmıştım.Tüm apartmanın kanallarına ince ayar çeker ayna gibi yapardım ah ah x(;

Düzeltme:Anlam kargaşası?!

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Engin1992 ().

• Polat abi zaten dediğim gibi pompa tüpün mümkün olmadığı zaman/yerlerde kullanılabilir, tam bağımlılıktan kurtaracak bir alet olarak görüyorum.

Mutlaka Erdem Kardeş, pompanın taşıma kolaylığını inkar etmek mümkün değil. Ama ben genelde araziye çıkıp da dolaşarak atış yapmadığımdan pompanın taşıma kolaylığını değil de basma zorluğunu ön planda tuttum.
    Atış yaptığım yerler hemen hemen sabit. Buluşmalarımıza da zaten arabayla gidiyorum. Arabam da taşıma kapasitesi olarak yeterli. Bu bakımdan scuba taşımak bana göre çok daha pratik. Dolum sorununu da hallettim sayılır.
    Ancak basma prensibi çok kolaylaştırılacak bir pompaya da ilerde "hayır" demem tabii.

S&W 686-6

• jarhead ın sincabıda pek özledim bu ara
    garibim tarumar oldu ogün

Valla sincap ta seni çok özlemiş Fatih. Yok mu hiç fırsat ya yapsak bir buluşma çok güzel olur. Belki bir ihtimal yeni siparişini verdiğim dürbünümde yetişir. Eğer gelirse deneyelim Fatih belki hoşuna gider zira fiyatı cihaza göre fena değil

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• ya blackpool dan normal quickfill hw tüpü sipariş edicem eğer manometre olmamasını sorun etmezsem v-mach tüp sipariş vericem. Hem daha hafif hemde hacmi daha büyük ama işte manometre

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• ya blackpool dan normal quickfill hw tüpü sipariş edicem eğer manometre olmamasını sorun etmezsem v-mach tüp sipariş vericem. Hem daha hafif hemde hacmi daha büyük ama işte manometre

meydanav'da yokmu normal tüpü? veya siparişle getirmezlermi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png