BSA DÜRBÜN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sizin Almak istediğiniz Dürbünün aynısı sanırım bozulmuş..

bsa 8*32*44 paralax bozuldu=

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Ahmet Abi, dürbünü değiştirme vakti geldi demek.

hemseri ben yeni dürbün almak istiyorum 200 metre olmalı ve ısklı mildotlu felan tasco lar işimi görürmü bilmiyorum yardım edermisin önerecegin bişeyler varmı

;tufey# ESER MAGNUM 4.5 M 308m/s breaker 4x20m dürbün ;tufey#

;tufey# eser 92 4.5m 160m/s breaker 4x20 m dürbün ;tufey#

• hemseri ben yeni dürbün almak istiyorum 200 metre olmalı ve ısklı mildotlu felan tasco lar işimi görürmü bilmiyorum yardım edermisin önerecegin bişeyler varmı

Dostum sana p.m. yolladım.Burdan da yazayım ki bu işin erbabı RaptorX'dir.Dürbün konusunda ona danışmakta fayda var.

• Ahmet Abi, dürbünü değiştirme vakti geldi demek.

Yok Ekrem çokda düşünmüyorum ama istediğim bir kaç dürbün var o olursa değiştircem örnek: (nikko stirling 6-24*44 mil dot ) daha büyük istemiyorum çünki benim için ağırlık önemli.

• ben de bu dürbünün 30 mm tüpe sahip olanından kullanmıştım zamanında. öncelikle malzeme kalitesi ve lensleri fully multi coated yani lenslerin her iki tarafı da flim kaplamalı.
    ancak paralaks ayarı çok hassaslık istiyor mesela paralaksı 125 yarda ayarlamak biraz zor zira çarkı küçük ve paralaks ayarında 100den sonra 200 geliyor o mesafe de çok kısa oluyor.
    o yüzden paralaksını tam ayarlayamadığınız zaman görüntü tam net olmuyor.
    dürbünün ağırlığı 600 gram falan olması lazım
    keşke dürbün çapı 50 mm olsaymış diyorum o zaman daha fazla ışık alacak ve daha fazla parlaklık sağlayacaktı