WEBLEY LONGBOW 4.5ML YENİ TÜFEGİME KAVUŞTUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün nihayet güzel ahşablı webley longbow 4.5 ml tüfegime kavuştum bide dürbün optima 3-9x44E bu tüfege bayıldım hiç tepme yok 5 atış yaptım 40 m den hepsi neredeyse birbirinin içinden gecmiş süper bişey yarın degişik mesafelerde guruplar yapıp eklerim resimleri kundagına bayıldım tek kafamdaki sorun 4.5 ml lik sacmayı namluya biraz zor soktum sıkıca giriyor bu bi sorun teşkil edermi acaba kullandıgım pelet pellicano marka capaksız güzel görünümlü degişik peletlerde deniyecegim biraz agır alıp performansını bi test edecegim gercekten çok güzel bi tüfek aşık oldum desem yeridir ALLAH herkeze nasip etsin diledigi tüfegine kavuştursun. ve birkacta resim koydum arkadaşlar.
    [Resim Engellendi: http://img151.imageshack.us/img151/3286/40870667.png]
    [Resim Engellendi: http://img151.imageshack.us/img151/4236/46828609.png]
    [Resim Engellendi: http://img151.imageshack.us/img151/530/86869551.png]
    [Resim Engellendi: http://img151.imageshack.us/img151/3851/64141284.png]
    [Resim Engellendi: http://img151.imageshack.us/img151/9506/21281922.png]

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun, güle güle kullanın

çok teşekkür ederim darısı herkezin başına :thumbup:

egeteam.png

• hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan ;tacli#

teşekkür ederim peletin namluya zor girmesi normalmidir acaba?bide moderatör alsak ses zaten yok dencek kadar az sadece görüntümü olur zaten agırlık ve dengesi süper bu parca takılırsa ne gibi degişiklikler olur.

egeteam.png

• Hayırlı olsun. iyi günlerde kullan.

Bence moderatör hiç düşünme. Yaylı silahlarda sesin çoğu mekanizmadan geldiği için moderatörün fazla faydası olmaz

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hayırlı olsun. iyi günlerde kullan.

Bence moderatör hiç düşünme. Yaylı silahlarda sesin çoğu mekanizmadan geldiği için moderatörün fazla faydası olmaz

teşekkür ederim sadece namlu boyunu uzatıp görüntüyü güzelleştirir diye düşünmüştüm sesi kale almıyorum zaten çok az bi sesi var fakat bu peletin namluya zor girmesi yeni olmasındanmı,zamanla alışırmı yoksa.

egeteam.png

• benimde görüntüsünü çok beğendiğim ve ilk göz ağrım olabilicek bir tüfek.detaylı fotoları ve max atış mesafeleri hakkında incelemenizi sabırsızlıkla beklioum.bu tüfek daha çok tanıtılmayı hakedio bence görüntüsü ile..

• Official Post

Semih silahın hayırlı olsun, güle güle kullan,

Namlun dar braz ve kötü değil aksine iyi, yapman gereken 7mm matkap ucu ile hafif havşa açmak ama sakın matkap makinası ile yapma kaptırırsın ve uç namluya dalar, matkap ucunu elinle tatlı tatlı çevirerek hafif pah kıracaksın, aslında imkanın olsa 5 yada 7 derece açılı rayba ile mükemmeli yakalarsın.

• diana higpower pellet i deneyin derim,gamo pellet lerin cogu capakli,birde hatsan namlulara gamo pelletlerin cogu zor giriyor,ayni pellet kral magnum a cuk diye oturuyordu g;$i

• Semih silahın hayırlı olsun, güle güle kullan,

Namlun dar braz ve kötü değil aksine iyi, yapman gereken 7mm matkap ucu ile hafif havşa açmak ama sakın matkap makinası ile yapma kaptırırsın ve uç namluya dalar, matkap ucunu elinle tatlı tatlı çevirerek hafif pah kıracaksın, aslında imkanın olsa 5 yada 7 derece açılı rayba ile mükemmeli yakalarsın.

çok teşekkür ederim verdigin bilgilere ama namluya zarar veririm diye korkuyorum 7mm ucu nekadarını namluya sokmam gerekir kac cm gibi ve nekadar cevirmem gerek biraz cevirip peleti deneyerek uygulasam olurmu? tekrar teşekkür ederim

egeteam.png

• hayırlı olsun. tüfeğinizin üretim tarihini öğrenebilir miyim acaba? iyi atışlar.

6-24*50 tasko

• Official Post

Semih namlu ağzından 1 yada 1,5 mm girse yeter, yani kenarlarına havşa açmış olacaksınki peletin kafası rahat otursun.

Bendede var bir tane, forumdan bir abimiz Longbow u verdi FX aldı,

• diana higpower pellet i deneyin derim,gamo pellet lerin cogu capakli,birde hatsan namlulara gamo pelletlerin cogu zor giriyor,ayni pellet kral magnum a cuk diye oturuyordu g;$i

diana higpower peleti not aldım deneyecegim kullandıgım marka pellikano yazıyor kutuda 500 tane var görüntüsü gayet güzelve hiç capak yok birkac çeşit alıp denemek lazım

egeteam.png

• Semih namlu ağzından 1 yada 1,5 mm girse yeter, yani kenarlarına havşa açmış olacaksınki peletin kafası rahat otursun.

anladım çok teşekkür ederim yarın uyguluycam hemen :thumbup:

egeteam.png

• hayırlı olsun. tüfeğinizin üretim tarihini öğrenebilir miyim acaba? iyi atışlar.

inanın bilmiyorum faturası bugünün ama üretimi nezaman olmuş bilmiyorum sormadımda kundagını, ve görüntüsünü çok begendim aldım

egeteam.png

• kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş derlerdide inanmazdım 2 sene önce borc verdigim arkadaşım ayıptır sölemesi evlenirken çok yardım etmiştim kendisine ve adetim degildir asla istemem bugün carşıda karşılaştık ve ben üstüne 2 sene boyunca soguk su içmeye devam etmiştim ve şimdinin parasına göre fazlasıyla beni tatminetti sanki hızır gibi yetişti duramadım hemen aldım tüfegimi herzaman iylik et kötülük görsende ALLAHÜTALA hepimizi görüyor ve taktirini elbet verir.tüm dostlarıma saygılar sevgiler.ALLAH HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

egeteam.png

• benimde görüntüsünü çok beğendiğim ve ilk göz ağrım olabilicek bir tüfek.detaylı fotoları ve max atış mesafeleri hakkında incelemenizi sabırsızlıkla beklioum.bu tüfek daha çok tanıtılmayı hakedio bence görüntüsü ile..

arkadaşım gercekten çok güzel tüfek dürbünsüz 40 m den 5 atış yaptım hedef olark bildigimiz tuglaya delikli keceli kalemle yuvarlaklar cizdim ve yklaşık10cm lik 4 tam delikte 1 i en dış cizgide benden kaynaklanıyor ve birazda rüzgarlıydı yakın zamanda kagıtlara degişik mesafelere dürbün ve mustafa beyin bahsettigi işlemleri yapıp deniycem resimleri koyarım siteye işin gercegi tüfegin yabancısıyım ilerleyen zamanlarda düşüncelerimi bildiririm tabi kullanan kişilerin tecrübeleride yazılsa daha iyi olur mustafa beydede varmış aynısından ve artısıyla eksisiyle bizleri dahada çok bilgilendirir.

egeteam.png

• Güle güle kullanın.Hayırlı olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam