hatsanın servısı mukemmel

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • orke öyle diyorsunda sen birde citroenin servisine git bakalım.Parası mükemmel ama arabalar 4 4lük değil.Bi arızadan gidiyorsun başka bi yerini bozup veriyorlar.Madem baştan iyi yapsalar ya demi.Hiç değilse bozuk çıkan ürünlerinin arkasındalar ya ona da sahip çıkmasalardı : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• sony iyi ama, hem ürün hem satış sonrası olarak :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sonynin karşılığı bence sony=weihrauch

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• arçelik ? o da iyi...

.

ankarateam.png

• : ))) regal daha iyidir.Ne de olsa o ne anlar kuş işte

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• iyide Hatsan bu ülkedeki konusunda en büyük, en kapasiteli fabrikaya sahip marka, bunu tutup elektronikteki Regal markasıyla bir tutamazsın .

zaten gariplik burada bence, üretirken planlı, özenli üretseler daha iyi olur.

bugün bir arkadaşımızda malum marka sıfır aldığı PCP siyle ilk kez atışa geldi, öğleden sonra silahını İzmir'e yollamak üzere kargocuya götürdü. Belki servise 10 üzerinden 10 verecek ama emin ol bugün hiç neşeli değildi.

.

ankarateam.png

• Haklısınız, hatsanın belkide en büyük açığı kalite kontrolü.Daha öncede söylemiştim yine söylüyorum hatsan tüfek alan ilk iş tek bir atış bile yapmadan komple tüfeğini söküp çapağını vs alıp temizliğini ve bakımını yapmalı.Yoksa servis yolu kaçınılmaz.O fabrikadan çıkan tüfek bir daha dağılmadan oraya girmemeli

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Kalite kontrol ile alakalı kısa bir anımı paylaşmak istedim.
    Samsunda elektrik malzemeleri üreten bir fabrikadan direkt satış müdürü vasıtasıyla 3 adet simit floresan aldım.Eve gittim ve takarken kaçak oluştu çarpıldım.Neyseki meslekten dolayı alışkınlıktanmıdır bilmem fazla etkilenmeden yırttım.Daha sonra diğerlerinide monte ettim,fakat 2 tanesi çalışmadı.Tekrar söküp fabrikaya geri götürdüm ve satış müdürüyle görüşüp test maksatlı kalite kontrol odasına gittik.
    İşin garibi bundan sonra başladı.
    Gerçekten dediğim gibi çıktılar birinde hem kaçak var,birisi hiç çalışmıyor.
    Müdür elemana oradan başka lamba alıp denemesini istiyor fakat eleman birtürlü denileni yapamıyordu.Sonunda müdür elemana kızdı ve kenara itekleyip 2 adet floresanın kontrolünü kendisi yapıp teslim etti ve yapılandan dolayıda özür diledi.
    Müdürün odasına yöneldiğimizde aklıma ilk gelen acaba bu eleman kimin akrabası ki orada en önemli yerde çalıştırıyorlar oldu. (Umarım artık çalışmıyordur)
    Şimdi buradada hizmet güzeldi fakat ya elektrik kaçağından zarar görseydim veya başkası görmüşse bunun sorumlusu kim olacak fabrikamı yoksa son kontrolcumü.

Hatsan servisinden bende yararlandım ve gerçekten mutluluk vericiydi.O yüzden keşke Hatsanın imalatıda servisi kadar mükemmel olsa demekten başka diyeceğim yok.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Servis için harcadıkları işgücü ve amortismanı üretim için harcasalar biz burada bu tartışmaları yapmıyor olurduk. Sizce de yeterli bir sebep değil mi bu? Demek ki onlar için değil.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Valla Hatsan'daki bütün sorunlar bir yana, böyle bir fabrikanın ülkemizde olması, Avrupa'da ki en büyük kompleks olması, yeni bir model çıkardıklarında heyecanlandırması beni tatmin ediyor.
    İnşallah sorunlarıda kökünden kazıyacak uçuk bi mühendisi işlerin başına getirirler.

• Valla Hatsan'daki bütün sorunlar bir yana, böyle bir fabrikanın ülkemizde olması, Avrupa'da ki en büyük kompleks olması, yeni bir model çıkardıklarında heyecanlandırması beni tatmin ediyor.
    İnşallah sorunlarıda kökünden kazıyacak uçuk bi mühendisi işlerin başına getirirler.

Amin amin.İşte o zaman kim tutar HATSANı

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

sorunlarıda kökünden kazıyacak uçuk bi mühendisi işlerin başına getirirler

Zaten bizim amacımızda yerin dibine sokmak değil hatsanı. eleştiri ama bazen gerçekten çileden çıkartıyor bu tüfekler insanı.umarım öyle olur. bizde gururla kullanırız. keşke onlarda bize yabancılar kadar değer versede onlara yolladıkları silahlardan bizede satsalar. şayet aynı silahlar olsaydı zaten hatsan çoğunlukla yurtdışı odaklı çalışmaz çalışsada iflas etmiş olurdu çoktan... Yanlış mı düşünüyorum??

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

Uçuk bir mühendise gerek yok, bir tane aklı başında mühendis ve onun söylediklerine itiraz etmeyecek ben daha iyi bilirim demeyecek yönetici yeter.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Uçuk bir mühendise gerek yok, bir tane aklı başında mühendis ve onun söylediklerine itiraz etmeyecek ben daha iyi bilirim demeyecek yönetici yeter.

+100

• Bu kadar çok yazı yazdık ki Hatsan'ın bunu duymaması imkansız.
    Ben derim ki:
    Sitedeki üstad ve bilgili arkadaşlar Hatsan'a toplu bir ziyaret yapsalar.
    Yani denetleme ziyareti A dan Z ye sistemlerini inceleyip bir rapor düzenleseler. :huh:
    Belki o zaman Hatsan da bir şeyler diğişir diyorum. 8o
    Ne dersiniz? ;grin;

Ben derim ki:
    Yani denetleme ziyareti A dan Z ye sistemlerini inceleyip bir rapor düzenleseler. :huh:
    Ne dersiniz? ;grin;

Çok iyimsersin derim ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hatsan'ın sahipleri eminim forumumuzu takip ediyorlardır, sonuçta malesef ortada :(

.

ankarateam.png

• yaklaşık 1 hafta önce raider i genel bakıma göndermiştim. bugün elime ulaştı. sağolsunlar çekici ve tetik tırnağını yenileyerek ve genel bakımını da yaparak göndermişler.belki lazım olur diye namlu o ringi de istemiştim. 10 tane de o ring i ayrıca pakete koymuşlar. buradan Halil Bey e ve Fikret Bey e teşekkürlerimi sunarım. kısaca işin servis kısmı gerçekten övgüyü , takdiri hakediyor. ;d;

6-24*50 tasko

• arkadaslar bence de hatsanın servisi 10 numara guzel anılardan bahsetmeye gerek yok,eksik olan şeyse iç piyasaya gereken ozeni gostermeyip gozu hep asıl paranın geldigi yerde tutmak,bu gune kadar dısarıya 10 tane bize verdikleri gibi tufek satsalardı coktan kapıya kilidi vurmuslardı hatsan bomba tufekler yapabilir bence pcp ya roket bilimi degil ki hep istemekle alakalı, eminim o tesislerde bir duzune sıkısından muhendiste vardır şirket ler para kazan mak icin kurulur hatsan da buna guzel bir ornektir.degismesi gerekende budur bence .....neyse fiko abi sen yinede 10 numarasın gozlerinden opuyorum saygılarrr

burada yabancılar yok aramızda ,sadece arkadaşlar var.... daha tanışmamış g;$i

diana mod54 -leapers 3-12x44compact.px.ao
    diana 460magnum -leapers 4-16x44/utg
    diana mod35-4x32 walther

Ben derim ki:
    Ne dersiniz? ;grin;

Zaten yapıldı bu. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/