Sideprensi07 sezonu açtı, yoksa siz haala açmadınızmı :) :) (Kadirizmden enstantaneler)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sideprensi07 sana tüm avlarında rasgele ;) ben ne yapcam bu ankara denen taş blokların arasında kara kara onu düşünüyorum kurtulmam lazım bu şehirden en yakın zamanda ;atlig;

• sideprensi07 sana tüm avlarında rasgele ;) ben ne yapcam bu ankara denen taş blokların arasında kara kara onu düşünüyorum kurtulmam lazım bu şehirden en yakın zamanda ;atlig;

ben niye terk ettim aksaray ı zannediyorsun ;şrofls;. doğru dürüst balık avlıyacağım, yüzeceğim yer yok,kurak memleket ;şrofls;. hafta sonu oldumu tüm arkadaşlarım kahveye kapanıyor,adamları 2 kere zor ikna ettim balığa götürdüm hepsi o ;tacli#
    burda rahatım ;keyfs; geçen pazar yine ordaydım ;keyfs; yarın yine ordayım ;keyfs;

Bersel

bersel bu gün yine olta takımı aldım sırf levrek avlıyacağım, 140 tl verdim sadece 1 oltaya ;şrofls;. 5 tane oltayı suya atacak zamanım yok ;şrofls;. ama şuan olta sayısı senin yaşına eş değer,çoğuda temiz,sıfır olta takımlarının yanına bunlarıda 2 ci el diye üzerine yazıp satarım burda market de, sağlam 3 tane olta bırakacağım kendime ;tacli# istersen sana satayım olta kamış 100 lira marka makina öyle kel makina deyil ;şrofls;.

• Kadir abi dün av yasağı da başladı şimdi sen denizleri kurutursun

• denize ağ atanlar için mi av yasağı başlamış :him:s ben bu sabah limandaydım,küçük tekneler halen ağ serip barakada döşüyor bu gün gördüm :him:s bu aralar levrek avı yapmaya kafayı koydum,henüz balığı yakalıyamadım ama benden 200 tl çıktı ;şrofls;. ben de de bu hastalık ayrı bir dert, bu aralar kendimi levreğe adadım o balığı çekeceğim, dün sabah 2 kere takip e geldi levrek oltanın peşinden ama almadı rapalayı,deniz çok berraktı :rolleyes: 2 tane baba levrek yakalarsam takımı beleşe getireceğim ;şrofls;. ki onu bu yaz garanti yaparım boğaz da canlı yem ve at çek ile gece 24 den sabah 8 e kadar ;keyfs;

sıpariş alıyım ;şrofls;.

• 2 gün evvel balıkçı bir abimin yanındaydım
    o dedi oltacılar dışında avlanma yasağı başladı be onun yalancısıyım

• +1

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• denize ağ atanlar için mi av yasağı başlamış :him:s ben bu sabah limandaydım,küçük tekneler halen ağ serip barakada döşüyor bu gün gördüm :him:s bu aralar levrek avı yapmaya kafayı koydum,henüz balığı yakalıyamadım ama benden 200 tl çıktı ;şrofls;. ben de de bu hastalık ayrı bir dert, bu aralar kendimi levreğe adadım o balığı çekeceğim, dün sabah 2 kere takip e geldi levrek oltanın peşinden ama almadı rapalayı,deniz çok berraktı :rolleyes: 2 tane baba levrek yakalarsam takımı beleşe getireceğim ;şrofls;. ki onu bu yaz garanti yaparım boğaz da canlı yem ve at çek ile gece 24 den sabah 8 e kadar ;keyfs;

sıpariş alıyım ;şrofls;.

yem olarak canlı boru kurdu kullan,gezer kursun,fır döndü ve mustard 1 numara iğne,bak ondan sonra ne levrekler yakalıyosun...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• gece avına çıktığım zaman taze sülünez ve canlı boru kurdu kullanıyorum ;tacli# denk gelirse levrek ve türevi cins balık kapıyor yemi :) bu gün bir yeri keşife gittim,kuzu balığı boğaz da kefalleri bir kıstırdı bana 50 metre mesafede talan etti ortalığı :rolleyes: 60 kilo garanti vardı balık sadece sırtının bir kısmını görebildim,adamın biri kiloluk canlı kefali yem olarak denize bırakıyor kuzu balığı avı için ;şrofls;. bunu gören küçük mırmır avcılarının ağzı açık kaldı ;şrofls;.

• cumartesi gecesi balık avına çıktım arkadaşlar ^^ gece üşümemek için iş elbisemi yani avatarımdaki üst gömleğimide aldım yanıma,ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli ;tacli# yazının tamamını okursanız geceyi sizde yaşayacağınızdan eminim ;şrofls;. hem benide görmüş olursunuz ;grin;

http://www.balikciadasi.com/fo…hp?showtopic=6881&hl=

saygılarımla

• sen yaşlanmassın kadir abi ;şrofls;.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png