Ülkü abinin elindeki tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar ülkü abinin buluşmada bu mekanizma ile ilgili bir sözü ilgimi çekti "miligramlar hassasiyetinde tetik"
    tetik miligramlar hassasiyetinde ayarlanabiliyor, hava tüketimi azalıyor, atışlarınız daha stabil hale geliyorsa. Benim merak ettiğim şey bu solenoid valf sistemi her silaha rahatlıkla uygulanabilir mi eğer cevap olumlu olursa düşünün ki evanix ar6 nın en büyük dezavantajlarından biri olan tetik mekanizmasının ne kadar rahat hale geleceği aşikardır.
    yanlış bir bilgi verdim ise ülkü abinin beni düzeltmesini rica ediyorum.
    sonsuz saygılarımla

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen muhendisbey ().

• Official Post

Selenoid valf sistemi AR6 ya uygulanamaz, uygulansa bile silahın tipi kaçar, çünkü AR6 da val horozun önünde açıkta, ama elektronik tetikte Duble Action özellikten feragat gerektirir, ama AR6 dan BullPop kundak yapılırsa tetiğin ileri alınması elektronik tetik sayesinde Duble Actiondan feragatle mükemmel olur.

• peki double action mekanizmanın ar6 ya sağladığı yarar ile selenoid tetik sisteminin muhtemel sağlayacağı yararı kıyaslarsak ne gibi artı yada eksiler ortaya çıkar double action mekanizmadan feragat etmek silaha muhtemel olarak pozitif yansır mı

• peki double action mekanizmanın ar6 ya sağladığı yarar ile selenoid tetik sisteminin muhtemel sağlayacağı yararı kıyaslarsak ne gibi artı yada eksiler ortaya çıkar double action mekanizmadan feragat etmek silaha muhtemel olarak pozitif yansır mı

:thumbup: ne götürür ne getirir bende merak ettim . Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Official Post

Duble Actiondan feragat ederseniz silahınız her atışda horozu manuel kurmanız gerekir, zaten Duble Action kullanımında isabet sıfıra iniyor ama çok yakından bir vahşi hayvan saldırısına uğrarsanız canhavli ile duble actionu mükemmel kullanırsınız.

• Duble Actiondan feragat ederseniz silahınız her atışda horozu manuel kurmanız gerekir, zaten Duble Action kullanımında isabet sıfıra iniyor ama çok yakından bir vahşi hayvan saldırısına uğrarsanız canhavli ile duble actionu mükemmel kullanırsınız.

vahşi hayvan saldırısı v.b. tehlikeli durumlar hariç mükemmel . Attığını vurmak isteyenler için . Teşekkürler

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B

• Sanıyorum Mustafa beyin avatarından dolayı oluyor bu karışıklık.Ben Mustafa bey ile çabuk tanıştım oyuzden yanılma az oldu.Avatar Ülkü beyi andırıyor... :)

FX Gladiator .22 +nikko nighteater 10-50x60+Yatagun moderatör ;keyf;
    AirArms s410 xtra FAC .22+Bushnell elite 6500 2.5-16x42 ;şrofls;.

• Sanıyorum Mustafa beyin avatarından dolayı oluyor bu karışıklık.Ben Mustafa bey ile çabuk tanıştım oyuzden yanılma az oldu.Avatar Ülkü beyi andırıyor... :)

Kesinlikle doğru,bende ilk önce avatara bakarak yanıldım,sonra galerilerdeki resmi görünce yanıldığımı anladım. ;şrofls;.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• manevı kulfet.

Sonuçta yinede ; her 40-50 atıştan sonra Pompa Başına geçilecek .

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B

• Sonuçta yinede ; her 40-50 atıştan sonra Pompa Başına geçilecek .

anlasılmadı galıba.. "elektronık tetıgın" getırdıgı avantajın yanında bı kulfetı olmaz. ote yandan her pcpnın kullanım sartları nerdeyse aynı zaten.

STRIKKER WORTEX