FX T12 Long Rifle

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Başlığı neden ingilizce yazma gereği duydunuz?

• Official Post

Başlığı neden ingilizce yazma gereği duydunuz?

Başlığın ingilizce kısmını ben ilave ettim, Google da indexlenirken yabancıların dikkatini çekmek ve Türklerinde bu işte var olduklarını Dünyaya duyurmaya çalışıyorum, dikkat ederseniz yakın zaman öncede bölüm başlıklarına ingilizce ifadeler yerleştirdim, yönetim panelinden forumumuza hangi sitelerden gelindiğinin kayıtları tutuluyor ve azımsanamayacak miktarda yabancı ziyaretçilerimiz oluşmaya başladı.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• imkanınız olursa silahın 240cc tüple krono ölçümlerini yayınlarsanız çok sevinirim. eminim başkalarıda merakla bekliyordur :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Başlığın ingilizce kısmını ben ilave ettim, Google da indexlenirken yabancıların dikkatini çekmek ve Türklerinde bu işte var olduklarını Dünyaya duyurmaya çalışıyorum, dikkat ederseniz yakın zaman öncede bölüm başlıklarına ingilizce ifadeler yerleştirdim, yönetim panelinden forumumuza hangi sitelerden gelindiğinin kayıtları tutuluyor ve azımsanamayacak miktarda yabancı ziyaretçilerimiz oluşmaya başladı.

O zaman durum başka,haklısınız.

• imkanınız olursa silahın 240cc tüple krono ölçümlerini yayınlarsanız çok sevinirim. eminim başkalarıda merakla bekliyordur :)

Abi artık ne yazık ki kronomuz yok. ;confused;

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Hayırlı Olsun. Kazasız belasız zevkli atışlar dilerim.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Sn. Mehmet Rıza bir şey sormayı unuttum yaptırdığınız ek parçanın uzunluğunu sorabilir miyim teknik özellikler vs yaptırmak isteyen arkadaşlara fikir vermesi açısından

• arkadaşlar soruyu daha doğrusu şöyle sorayım 600 mm namlu 240 cc tüp ile birlikte tam yeterli olarak kullanılabilir mi namlu tutucu moderatör vs ile rahatlıkla kullanılabilir mi

• arkadaşlar soruyu daha doğrusu şöyle sorayım 600 mm namlu 240 cc tüp ile birlikte tam yeterli olarak kullanılabilir mi namlu tutucu moderatör vs ile rahatlıkla kullanılabilir mi

bence kullanılır, 240cc tüp namludan 5-6 cm uzun gibi görünüyor, T12 namlusu 50cm, demekki 60cm namlu olunca tüpü 4-5 cm geçer ve moderatör takılabilir. ama Mehmet Rıza bey ölçüp tam uzunlukları yazarsa daha iyi olur.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ülkü beyden öğrendiğim kadarıylada her 2.5 cm namlu bayu uzaması 10-20 fps civarında imiş buda en aşşağı 40 fps güç artışı sağlar.
    Bunun üzerinede 40 fps gücü kısarsak hem daha stabil hemde daha fazla atış anlamına gelir bence gayet avantajlı. Moderatörsüz daha estetik hale gelir :thumbup: .

• bence kullanılır, 240cc tüp namludan 5-6 cm uzun gibi görünüyor, T12 namlusu 50cm, demekki 60cm namlu olunca tüpü 4-5 cm geçer ve moderatör takılabilir. ama Mehmet Rıza bey ölçüp tam uzunlukları yazarsa daha iyi olur.

Neden sorduğuma gelince bir ara yanılmıyorsam 5-6 cm gibi bir yazı okumuştum. Mustafa abiyle buluşmada sorduğumda 8-10 cm gibi demişti de kesin cevabı ölçerek almak daha iyi olur.