Daisy Premium Grade pellets

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eee hani ölmemişsin? devam et o zaman bişe olmaz =)))

• Kurşunu ağızda gezdirmek tabii ki çok zararlı. Önceki mesajımda da kurşunun zehirli olduğunu yazmıştım zaten. Fakat bizim bu hobide temas ettiğimiz kurşun miktarının korkmayı gerektirecek kadar fazla olmadığını anlatmaya çalışmıştım.

Mesela nazar bozduğuna inanılan kurşun dökme eyleminde maruz kalınan kurşun buharı bizim parmak ucumuzla temas ettiğimizde maruz kaldıığımızdan kat kat fazla ve doğrudan akciğerlere gittiğinden çok daha zararlı ve tehlikelidir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Kurşun döktürenler baş üzerinde gezdirmiyorlar mı? Soluyorlar mı bir de onu?

• Eritilen kurşunu nerede gezdirirseniz gezidirin aynı ortamda bulunduğunuz sürece buharını solursunuz.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• O zaman açık havada döktürsünler =) Herneyse Kur'an da yazmayan şeye inanmam.

• Mantıken çok sacma kurşun dökdürmek ama nesilden nesile geliyor bana dökdürmemişler mesela bazen bişi oldugunda annem sana kurşun dökkdürmedikde ondan der bende yapma ALLAH aşkına derim bana çok saçma geliyor bu tür şeyler ;şrofls;.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Arkadaşlar 50 metredeki bir hedefe gamo promagnum ve gamo prohunter atsam hangisi üst vurur? ne kadar üst vurur yani aradaki fark fazlamıdır?

bu pelletlerden üst vuran hangisi ise o pelletin daha az düşme yaptığını dolayısı ile o pelletin daha iyi bir balistiğe sahip olduğunu düşünüyorum. +;tuftabV# ;d;