Daisy Premium Grade pellets

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar gecen gün balıkesirde bikac avbayi gezdim gamo promagnum aldım yüklü miktarda adam bunuda iteledi arada buda gamolardan aşakalmaz dedi 8o daha denemeye fırsatım olmadı daha önce kullanan arkadaşlar varmı acaba forumda sahidende gamo ayarındamı yoksa harbi harbi iteledimi adam bana bunları ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://img141.imageshack.us/img141/6687/84303560.jpg]

[Resim Engellendi: http://img141.imageshack.us/img141/2826/89569639.jpg]

[Resim Engellendi: http://img141.imageshack.us/img141/3348/85056769.jpg]

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• ben bir ara mod 125 de denemişdim ama tüfekdenmi saçmadanmı saçmalıyodu onu hala bilmiyorum ;lol; dene bakalımda bizde anlayalım olayı.

• Abi bak çapaklı mı vs..Match tipleri çogu yerde rağbet görmüyor,elinde kalmıştır ondan itelemişştir :P

• match tarzı pelletler .30 metreye kadar çok isabetli.fakat daha uzak mesafelerde,resmen parabol çiziyorlar.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Görünüşleri Gamo'lardan iyi gibi.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Ben bunun kubbe ucusunu Blow tabancamda kullanıyorum ve gayetde isabetli.Hele birde azcık yağlarsan tam roket oluyor. ;şrofls;.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Bugun denedim arkadaşlar 20 mt mesafeden gayet isabetli fakat etekleri çok ince ve silah boş etkisi yapıyor en son isticem şey yani X( itelediler resmen ya fazla bi çapak yok gomolardan daha az capak var ama etekler kötü beni aldatan bu pelletlerin içi dolu olması yani cok az boşluk var içinde ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Bunların 5.5luklarını almıştım ben de... Zannedersem aynı yerden, Komando'dan aldık ikimiz de. O tarihte ellerinde Gamo yoktu. Yeni mi getirmişler?

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• Official Post

Bu pelet namlularınıza zarar verebilir, bende bir zamanlar aldım ve 20 - 30 tanesini bir kap içinde erittim, eriyik içinde %50 ye yakın yabancı madde vardı, curufu söylemiyorum, kum gibi.

• Bunların 5.5luklarını almıştım ben de... Zannedersem aynı yerden, Komando'dan aldık ikimiz de. O tarihte ellerinde Gamo yoktu. Yeni mi getirmişler?

Şüan da yok ellerinde gamo kalmadı ^^ ama balıkesirede biyerde var komando avdan yukarıya dogru yürü hasan baba carşısını gec köşede bi eczane var ordan saga dön düz git orda bi av bayi var ismini bilmiyorum 5.5 mm elinda baya ceşitli pellet var ..

• Bu pelet namlularınıza zarar verebilir, bende bir zamanlar aldım ve 20 - 30 tanesini bir kap içinde erittim, eriyik içinde %50 ye yakın yabancı madde vardı, curufu söylemiyorum, kum gibi.

mustafa abi zaten cin malı içinde kim bilir ne var ama şuda var pellet namluya dogru dürüst degmiyor namluya koyuyorum pelleti 2 ciyide koyuyorum hiç zorlanmadan giriyo 2 şer 2 şer atıyorum ;hirr; ama boş etkiside yapsa isabetli bak hakkını yemeyelim ^^ hiç capak yok .. bunları tüfegimin yayı gevşediginde kullanıcam şu an yay hala sert tüfegin biyeri kırılıcak diye korkuyorum ..

• Official Post

Ben peletin çapaksızlığına sözüm yok, ayrıca simsiyah dışı eline alınca elin kararıyor, sanki dışında grafit var gibi çünkü grafit kaydırıcılık sağlar yani üretim sürecinde kalıptan rahat çıkması için grafit kullanılmış olabilir.

• Bu pelet namlularınıza zarar verebilir, bende bir zamanlar aldım ve 20 - 30 tanesini bir kap içinde erittim, eriyik içinde %50 ye yakın yabancı madde vardı, curufu söylemiyorum, kum gibi.

Demekki her aldığımız pelet saf kurşundan değil,o zaman pahalı olanların sadece çapaksızlık değil,kurşun kalitesi mi ön planda.Doğru mu anladım. :him:sBazısı çok boyuyor,ama mesela Fx ve Diana ,HN neredeyse çok temiz,Crosman da öyle.Gamolar daha karartılı demek ki daha sağlığa zararlı diyebilirmiyiz.En son Kodiak aldım sarı renkli onlar hiç iz yapmıyor,sağlık açısından da daha iyi heralde.Peletleri bu yönden bilmiyordum,faydalı bir bilgi oldu,teşekkürler... g;$i

• Eli boyaması ile sağlığı ilişkilendiremeyiz. Eli boyayan maddenin ne olduğu önemli. Örneğin grafit adındaki karbon türü zehirli değildir.

Ayrıca bizim uğraşımızda kurşun gibi zehirli maddelerle olan etkileşimimiz minimal düzeyde. Örneğin balıkçılıkla uğraşan birinin kurşun etkileşiminin yanında hiçbir şey.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Demekki her aldığımız pelet saf kurşundan değil,o zaman pahalı olanların sadece çapaksızlık değil,kurşun kalitesi mi ön planda.Doğru mu anladım. :him:sBazısı çok boyuyor,ama mesela Fx ve Diana ,HN neredeyse çok temiz,Crosman da öyle.Gamolar daha karartılı demek ki daha sağlığa zararlı diyebilirmiyiz.En son Kodiak aldım sarı renkli onlar hiç iz yapmıyor,sağlık açısından da daha iyi heralde.Peletleri bu yönden bilmiyordum,faydalı bir bilgi oldu,teşekkürler... g;$i

Kurşun kalitesi tabiki önemli ama Mustafa Bey sağlık açısından hiçbir bilgi vermediği halde bu bilgiyi nasıl aldınız. ;şrofls;. Bu arada sarı renkliler kaplama olduğu için tabiki elimiz kurşuna direkt temas etmiyor ve sağlık açısından daha iyi. Ama isabet oranları düşük olduğundan ruh sağlığına etkileri berbat #hims

• Av için üretilmiş güçlü bi silah.

• Kurşun kalitesi tabiki önemli ama Mustafa Bey sağlık açısından hiçbir bilgi vermediği halde bu bilgiyi nasıl aldınız.

Kurşun doğayı sağlıksız etkiliyor diye burada okudum,birde bir arkadaş burada peletleri takarken amelıyat eldiveni kullanıyorum yazmıştı.İsmini hatırlamıyorum şimdi,o yazılana istinaden yazdım.Mustafa bey sağlık açısından bişey yazmadı zaten,burada okumuştum kurşun zararlı diye.

• birde bir arkadaş burada peletleri takarken amelıyat eldiveni kullanıyorum yazmıştı.İsmini hatırlamıyorum şimdi,

Polat amcaydı galiba

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Ben küçükken ağzıma 10 tane ince mehmet atardım seri atışlar yapabilmek için zehirlemişiz kendimizi ya bazen dişlerimin arasında dakikalarca tutardım ;#^+.:(