Atıcılık antremanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar nette gezinirken yüzeysel olarak bir doküman buldum forumda da benzer doküman bulamadığım için paylaşmak gereği hissettim. Umarım hepimize yardımcı olur

• Tam süper olmuş. Çok güzel anlatım var. Herkesin bu yazıları okuması gerektiğini düşünüyorum.

• tabi şu notu da düşmek istiyorum. Bu antrenmanlar ile ilgili haftalık program oluşturulması için forumdaki beden eğitimi öğretmenlerimizden ideal progrmalar konusunda yardım almamız iyiliğimize olur. çünkü bilinçsiz olarak yapılan antrenmanlar kalıcı sakatlıklara sebep olabilir.
    sonsuz saygılarımla

• Şu an açamıyorum adobe yok benim bılgısayarda.Ne istiyorsunuz dayanıklılığı geliştirmek mi? Kuvvet mi? Sürat mi? =)

• Foxsit raider aratıp indirin. Çok küçük ve hızlıdır.

• Şu an açamıyorum adobe yok benim bılgısayarda.Ne istiyorsunuz dayanıklılığı geliştirmek mi? Kuvvet mi? Sürat mi? =)

ortalama bir insan için eklemlerini, kaslarını en uygun şekilde idealize etmesi için nasıl bir program gerekir. dayanıklılığının artması için neler yapabiliriz vs gibi bilgileri merak ediyoruz. bu tip sporlar bilinçsizce yapıldı mı kalıcı sakatlıklar yaratabilir. başlangıç için nasıl başlanabilir.

• rahatlama yöntemlerinde meditasyonu tarif etmiş. güzel çalışma elinize sağlık.

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Official Post

Bu konudada forumumuzda çok değerli şahsiyetler olduğuna ve seve seve bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklarına inanıyorum ama sanıyorum genelde forumlarada makaraya alınma endişesi ile yazmıyorlar,

Forumumuzda bu tür yaklaşımda bulunanlara müsaade edilmez, Lütfen bilgi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşın.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Bu konudada forumumuzda çok değerli şahsiyetler olduğuna ve seve seve bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklarına inanıyorum ama sanıyorum genelde forumlarada makaraya alınma endişesi ile yazmıyorlar,

Forumumuzda bu tür yaklaşımda bulunanlara müsaade edilmez, Lütfen bilgi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşın.

;d; ;d; ;d;