4 -16 X 50 mi yoksa 6 -24 X 50 mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu iki dürbün arasında kaldım. AT44WX10 da kullanacağım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Aslında 6 -24 X 50 yi düşünüyorum ama yakın mesafelerde yani 10 m falan problem çıkarırmı? Yani 6 büyütmeden başladığı için 10 m yi bulanıkmı gösterir? Saygılar

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• dürbüne bağlı, bazı dürbünlerin parallaks ayarı 10m ye kadar inerken bazıları 25-50 vs olabiliyor. bunun büyütme ile alakası yok.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 6 -24 X 50 tavsiye ederim gün gelir lazım olur 24 zoom g;$i ama bu sefer dikkat et önceki gibi talihsizlik yaşamazsın umarım ;kihhik,

• 6 -24 X 50 tavsiye ederim gün gelir lazım olur 24 zoom g;$i ama bu sefer dikkat et önceki gibi talihsizlik yaşamazsın umarım ;kihhik,

İnşallah abi. Alabileceğim dürbün tasko. Bunun 6-24-50 sini alsam işimi görürmü? Paralaxı nasıldır acaba?

• bak arkadaşım o dürbüne vereceğin parayı kenara bırak yada o paraya bularbilirsen ikinci elini al ama adam gibi dürbün al o tasco olsun tasko olsun fark etmez bunlar çin malı dürbünler patent de değil yani orjinal firma çine yaptırmış da değil sadece çinli amcaların herhangi dürbünlerin üstüne çaktıgı marka bunlar. demem o ki bende o dürbünden kullandım 24 yazıyor ama 20 x den sonra buğu geliyor puslanıyor felan netlik olmuyor paralaks doğru olmuyor ama şimdi sağ olsun ilker abiden bir dürbün aldım ve ona duacıyım dürbünün markası imzamda yazıyor ve ister inanın inanmayın 24 x yaklaştırması ile 20 mt ye de baksan net 300 mt ye de baksan net gösteriyor. benden tavsiye kaliteden şaşma bir kere para ver unut gitsin. b aşın ağrımasın. saygılar

• Ben 4-16X50 kullanıyorum. paralaksı ayarladığınızda 8 metrede net 1000 metre de. Ama dürbünü bakarak alma imkanın varsa en iyisi.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• kardesim ben 6-24x50 yi gecenlerde bacanagin at44 teklisine aldım sanırım 165tl verdim ,ama oyle 10 metre yi falan goremiyorsun birde ne yaptıysak hep alt atıyor sanırım arka ayagı biraz yukarı kaldırmak istiyor umarım bu sana bir fikir verir selamlar...

burada yabancılar yok aramızda ,sadece arkadaşlar var.... daha tanışmamış g;$i

diana mod54 -leapers 3-12x44compact.px.ao
    diana 460magnum -leapers 4-16x44/utg
    diana mod35-4x32 walther

• Cevaplar için teşekkür ederim. Gamo 4.16.50 veya tasko 4.16.50 alacağım. En az 16 büyütme olsun istiyorum.