FX-Gladyator Tüp sökümü..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eski onulara bakarken FX Verminator'ü gördüm. Adam pompayla dolduruyordu. Bu arada çantası dikkatimi çekti. Küçücük bir çantası var ve Arkadaki hava tüpü çıkartılarak çantaya konuyor. (Tam bir sukast tüfeği gibi :) ) Mesela benim FX-Gladyo, kutusuyla birlikte bagaja sığmıyor. Bunun için sadece arka tüpü söküp başka bir çantayla taşıyabilir miyim ? Yada sıksık sök tak'ın tüpe ve oringlerine zararı oluru mu ?

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Official Post

Hasan arka tüpün dişleri ince diş, hal böyle olunca sök tak sırasında dişler zarar görebilir, hatta söküpte diş kaptıranlar bile oldu, ayrıca tüp dişi diş dibindeki O Ring düşme ihtimali var, bana sorarsan sökme

• Anlaşıldı. O zaman arabayı değiştirecez.. :)

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Official Post

Anlaşıldı. O zaman arabayı değiştirecez.. :)

Yahu Hasan kardeşim kendin kocamansın araban küçücük, albir Hummer rahat et artık ;kihhik,

• Peki abi, Verminator'deki 400 cc'lik tüpün dişlileri daha mı farklı ? Yani her kutuya konması gerektiğinde tüpün sökülmesi gerekiyor..

Araba konusunda da sıfır km.'lerin tamamı tükenmiş. Renault 30 hazirana gün veriyormuş. Birkaç tane çok temiz Scenic buldum 2.el onlarda ben alana kadar satıldı.. :(

Şu an için düşündüğüm araba bu. Ama piyasasına göre 3 binTL kadar pahallı. Zaten o yüzden hala duruyor. Satılmadı.

http://www.sahibinden.com/11_0…2843905WQQpXQQdisplayitem

8 Hazirandan önce araba alamayacağımdan, bekleyeceğim.. O zaman da ne olur ne bulurum alacak düzgün araba bilmem..

• Hasan bu modelde bu kadar az km de araç, hakikaten süper. ancak kullandınmı bilmiyorum ama bva araçlar biraz hantal oluyor, otomatiğin kullanım rahatlığı çok iyi olsada, düz vites tavsiye ederim?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

FX Verminatöründe dişleri aynı, olmaz demiyorum ama dişler ince diş olduğu için tavsiye etmiyorum, ona bakarsan geçen hafta forum dışından bir müşteri FX Revolution satın aldı ve yanında yedek 500cc tüpde aldı, yedekli olarak kullanıyor, hatırlarsan HW100 ler eskiden tüpü sökülüp doldurulurdu ve dişleri bozulanlar olurdu, gerçi FX lerde diş boyu HW100 e göre oldukça uzun ama yinede dikkatli kullanılmaması halinde sorun çıkar, tüpü takarken diş kaptırmamaya çok dikkat etmek gerekir.

• http://www.sahibinden.com/cok_…p;keyword=nissan%20xtrail

Selamlar bende 2003 siyahı var zavolli lpg li .Çok memnunum . 4x4 oluşu bu hobiyede ayak uyduruyor. Koltukları yatınca Standart doblo panelvandan daha geniş iç hacme sahip. 150 beygir. otomatik.Lpg de sorun yaşamadım. Dere tepe arazi farketmiyor.

Aklınızın bir yerinde bulunsun. Tabi tercih sizin . Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Hasan bu modelde bu kadar az km de araç, hakikaten süper. ancak kullandınmı bilmiyorum ama bva araçlar biraz hantal oluyor, otomatiğin kullanım rahatlığı çok iyi olsada, düz vites tavsiye ederim?

Farkındayım. Çok düşündüm. Çok araştırdım. 2.0 16V, 136 HP olanının az km.'li ve temizini bulamadım. Arabayı hanımda kullanacağı için mecburen otomatiğe yöneldim. Diğer araba zaten düz vites (Clio 1.6 HB) o duracak. Bunu hanım kullanacak birde uzun yola giderken lazım olacak. Sonuçta bu donanımda bu fiyata bir araç yok. Kısmet bakalım..