dürbün tamiri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba.

3-9x/44 Walther dürbünüm var..6x büyütmeden sonra netliği gidiyor.Paralaksıyla oynuyorum ama düzelmiyo. Yaylı tüfegimin üzerinde kullanmıştım.Tepmeden dolayı içindeki mercek ayarları bozulmuş olabilir mi?Ne yapmalıyım?Dürbün tamiriyle ilgilene bir yer var mı?

Önerilerinizi bekliyorum.

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• en güzeli yenisini almak.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Tüfek Dürbünleri, buğu yapmaması ve su geçirmesi için azot gazı ile doldurulup bir daha açılmamak üzere kapatılıyor. Açıpta tamir edebilecek kimse olduğunu sanmıyorum.

Bu yanmış bir Ampulü tamir etmeye çalışmak gibi bir şey..

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Tüfek Dürbünleri, buğu yapmaması ve su geçirmesi için azot gazı ile doldurulup bir daha açılmamak üzere kapatılıyor. Açıpta tamir edebilecek kimse olduğunu sanmıyorum.

Bu yanmış bir Ampulü tamir etmeye çalışmak gibi bir şey..

birdaha açılmamak üzere kapatılmıyor.içi sökülebilir.ben çok tamir ettim...

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Merhaba.

3-9x/44 Walther dürbünüm var..6x büyütmeden sonra netliği gidiyor.Paralaksıyla oynuyorum ama düzelmiyo. Yaylı tüfegimin üzerinde kullanmıştım.Tepmeden dolayı içindeki mercek ayarları bozulmuş olabilir mi?Ne yapmalıyım?Dürbün tamiriyle ilgilene bir yer var mı?

Önerilerinizi bekliyorum.

dürbünü sallayınca içinden şıkırtı geliyor mu?eğer geliyorsa içindeki mercekler gevşemiş veya yerinden çıkmış olabilir.

dürbünün önden paralakslı sanıyorum.
    bence dürbünü sökmeden önce ,sorunun dürbünün ön paralaxından düzelmiyorsa.ilk baktığın yani gözüne en yakın merceğin paralaksıyla oyna.darbelerden zamanla yerleri kayabiliyor.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA