at44wx10 5 kuruş

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Peki beş kuruşu nereye sabitlediniz??? Aynı atışı kartona sabitleyip yapmıştım kartonla birlikte içeri girmişti.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ağaç kutuğune koli bandı ile bantlamıstım her atısta tekrar tekrar bantladım son atısımda da fırladı gitti 15 dk aaradım :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Hedefi vurma konusunda tebrik ederim. ;d;
    Ama Türk lirasını vurma konusuna şiddetle karşıyım ve kınıyorum. ;c;
    Umarım sitede bu tür hataları tekrar görmeyiz. g;$i

güzel atışlar . Bencede(TL kısmını) yayınlamamak lazım .

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Ama Türk lirasını vurma konusuna şiddetle karşıyım ve kınıyorum.

Amaç Türk Lirasına zarar vermek değil,tahribat ve ufak hedefi vurmak amacı ile yapılan bir hareket.Konuları saptırmayalım.Arkadaşın elinde Euro ya da Cent olsaydı ona atardı.Bunlar gereksiz demagojiler,amaç kötü niyet değil,sadece alelade bir hedeftir buna böyle yaklaşmalıyız.Her zaman eleştiri değil,birazda bardağın dolu tarafını görmek önemli olan.Bu arada 30 mt.den ya da adımdan her neyse yapılan atışı tebrik ediyorum. ;d;

• :thumbup: ;d;;d;;d;
    Bunu eskiden suç olarak bilirdik. Ancak “egemenlik alameti” sayılmadığı için herhangi bir suç kapsamına girmiyormuş.

• eline sağlık 30 adımdan güzel atış.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

aynen katılıyorum.

bunun demegojiyle hiçbir alakası yok!çok güzel bir msj verilmiş.ozaman 70 milyon kişi nasıl olsa 50 krş diye vursun yamultsun .olamaz böyle bir durum.milli servete düşmanlık.

Türk Bayrağı'nın ve Ulu Önder Atatürk 'ün imgelerinin bulunduğu eşyaya bu şekilde zarar vermek son derece yanlış bir durum.
    bizler kendi sahip olduklarımıza gerekli saygıyı göstermezsek,emin olun başka milletler saygısızlığa dünden hazırlar.

Türk lirasına atış yapan arkadaşımız kötü niyet beslemeden paraya atış yaptığına inanıyorum.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• bahsi gecen konu hassas bi konudur yapılan işlemle hiçbir alakası yoktur burda tekbir anlam var konu baslığındada yazdığı üzere ' TAHRİBAT 'test edilmiştir. lütfen yanlış yönlere saptırmayalım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Ben de bu atışların altında kötü bir niyet olmadığından eminim. Konuyu Atatürk'e ya da bayrağa saygısızlık gibi hassas noktalara çevirmeye gerek olmadığını düşünüyorum. kalyoncu arkadaşımız da uyarılardan sonra sanıyorum daha dikkatli davranacaktır.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Alıntı

aynen katılıyorum.

bunun demegojiyle hiçbir alakası yok!çok güzel bir msj verilmiş.ozaman 70 milyon kişi nasıl olsa 50 krş diye vursun yamultsun .olamaz böyle bir durum.milli servete düşmanlık.

Türk Bayrağı'nın ve Ulu Önder Atatürk 'ün imgelerinin bulunduğu eşyaya bu şekilde zarar vermek son derece yanlış bir durum.
    bizler kendi sahip olduklarımıza gerekli saygıyı göstermezsek,emin olun başka milletler saygısızlığa dünden hazırlar.

+1

hatsan sport 0,177 cal 15 yıllık
    hatsan mod 60 22 cal ağaç kundak winchester scope
    hatsan mod 125 25 cal optima scope
    gamo p23

35mm oerlikon

• bahsi gecen konu hassas bi konudur yapılan işlemle hiçbir alakası yoktur burda tekbir anlam var konu baslığındada yazdığı üzere ' TAHRİBAT 'test edilmiştir. lütfen yanlış yönlere saptırmayalım.

+1

Ben de bu atışların altında kötü bir niyet olmadığından eminim. Konuyu Atatürk'e ya da bayrağa saygısızlık gibi hassas noktalara çevirmeye gerek olmadığını düşünüyorum. kalyoncu arkadaşımız da uyarılardan sonra sanıyorum daha dikkatli davranacaktır.

+1