FX Typhoon T12 için bipod

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahımla uzun mesafeli destekli atışlar yapabilmek istiyorum bunun içinde bipoda ihtiyacım var.bana yardım edermisiniz.nerden alabilirim ve hangi bipod daha kullanışlıdır diye

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• bende de bundan var. iş görür. yalnız FX bipod aparatına bağlayabilmek için modiflemek lazım. ama nasıl diye sormayın ben yapmadım ^^ elinizden geliyorsa geldiği zaman ne yapmanız gerektiğini anlarsınız zaten.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• anlamadım modiflemek ne demek.fx bipod aparatına uymuyormu?

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• malesef uymuyor, uydurmak lazım. bipodun bağlantı yerine bakın, orayı bipod aparatının neresine takabilirsiniz?

.

ankarateam.png

• peki uygun bipodu nerden bulabiliriz ? :him:s

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• Official Post

Bunu alırsan molamayada gerek kalmaz, FX in Bipod aparatına birebir uyar.

http://cgi.ebay.com/6-Pos-Tact…%3A1%7C293%3A1%7C294%3A30

airgunturk.com/attachment/3869/

• korkacak bişey yok, dediğim gibi bu da uyar. sadece biraz uğraşmak lazım :) başka arkadaşlardan "şak" diye uyacak olanı bilen varsa yardımcı olur.

.

ankarateam.png

• Official Post

Şak diye uydurduk ;şrofls;.

• teşekkürler uygun zamanda bi bipod almak istiyodum ne alacağımı öğrendim geriye biraz beklemek gerekiyor :)

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• beyaz eşya kolilerinin için den çıkan büyük köpükleri tüfeğin kundağı girecek kadar maket bıçağı ile kesip tüfeği yerleştirdikmi, bipod ların en kralı nı yapmış oluruz ;şrofls;. sadece tetiğe dokunmak kalıyor ;şrofls;.

• çok ii fikir :) benim hiç aklıma gelmemişti ;kihhik,

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• hatırlatmada bulunuyayım ;tacli#

fx gladıator ile çektiğim videolar da bahseddiğim malzemeyi kullanmadım,zamanın da optima550 için yapmıştım çok da güzel isabetli atışlarım olmuştu,ancak iş grupman olunca durum değişti ;tacli# tüfeğin gerçek hakkını vermek için kendime yeniden bir tane basit birşey yaptım,tüfeği mengene gibi tutuyor maşallah ;şrofls;.

sadece 200 ve üzeri grupman çalışmalarım da kullanacağım g;$i beni bozar bu aparat ;şrofls;. ben serbest atış düşkünüyüm ;grin;

saygılarımla

• beyaz eşya kolilerinin için den çıkan büyük köpükleri tüfeğin kundağı girecek kadar maket bıçağı ile kesip tüfeği yerleştirdikmi, bipod ların en kralı nı yapmış oluruz ;şrofls;. sadece tetiğe dokunmak kalıyor ;şrofls;.

Abi o işin biraz benzerini senden önce yaptım bile ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/090526/temp/5yb47sja.jpg]

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• böyle olmaz ;tacli# benim optima 550 için yaptığım desteği görse idin eğer böyle tüfeği üzerine koymazdın ;kihhik, kundak köpüğün içine gömülecek azıcık sıkı girmesi lazımki mengene görevi görsün g;$i

• Benzeri dedim zaten Kadir abi üstat sensin yoksa :thumbup:

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal