!!! WALTHER CP 88 GRup ÇALIŞMASI !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili arkadaşlar bu gün akşam evde walther cp 88 ile metre ile ölçüp tam 10 metreden atış yaptım.

Souçlar;

ilk atış pellet crosman 4.5 mm ile

ikinci deneme pelleti ve sonuçları ( Gamo power pellet 4.5mm )

Yorumlarınızı bekliyorum.Selamlar...

[Resim Engellendi: http://img385.imageshack.us/img385/4835/rs216232iw5.th.png] [Resim Engellendi: http://img385.imageshack.us/img385/7184/crosmansamana3.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img385.imageshack.us/img385/7823/th974398ga1.jpg] [Resim Engellendi: http://img385.imageshack.us/img385/9395/gamopeveraltnlz7.th.jpg]

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• Hedefi vurmuşsunuz bence, önemli olan da bu ;$.,

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Başlığı önce görememiştim buraya aldığınız için teşkkürler...kusura bakmayın...selamlar...

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• sanırım bu silah crosman pelleti sevmiyor
    bu mesefeden neredeyse tek delik gruplar yapılabildiğini duydum

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• Sevgili Mustafa abi ve ustalara sesleniyorum;

Bendeki walther cp88 ile hangi pellet kulanmalıyım .Tavsiyelerinizi bekliyorum.Daha iyi grupmanlar için.Ben bu işi sevmeye başladımda... :D

;atlı{#

• H&N Finale Match atarsan daha iyi gurupman çıkartır. Pistol için olanından bulman gerek. RWS R10 da olabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• slmlar..bencede gzl vurmuşsun...ben de dün akşam denedim yaklaşık 9-10 adım gibi ama bu hedeften daha küçük tam hedefi buluyo yani 12 yi...

ben videoya çektim ama 180 mb çekmişim youtube kabul etmio 100 mb tan çoğunu...başarılarının devamını dileriz.. £tabanxalı$ ;tufey#

• Teşkkürler pyschotronics arkadaş.

Ama şimdi ben bunun competiton serini aldım.Gerçekten çok daha etkili.Namlu boyu 6'' hız 130m/sn ve mükemmel atışalr yapılıyor.Birde kismetse biraz modifiye çalışmalarına başladım başarılı olabilirsem.Ama gerçekten bu silahdan düşünen arkadaşlara tavsiyem olur alın derim pişman olmassanız.Ama imkannız varsada competition alın derim. :)

;atlı{#

• Teşkkürler pyschotronics arkadaş.

Ama şimdi ben bunun competiton serini aldım.Gerçekten çok daha etkili.Namlu boyu 6'' hız 130m/sn ve mükemmel atışalr yapılıyor.Birde kismetse biraz modifiye çalışmalarına başladım başarılı olabilirsem.Ama gerçekten bu silahdan düşünen arkadaşlara tavsiyem olur alın derim pişman olmassanız.Ama imkannız varsada competition alın derim. :)

çok çok haklısın hocam...EWT BENCEDE COMPTETIİON çok spr bi havalı ama benişm demenemelerim sonucu bu silah competetions olmadanda 121,95 km/sn atıyor..bence çok spr..en azından benimki...

bende cp88 için adaptor rail arıyorum...birtürlü blamadım...bence onu kullan..bide scope taktınmı sprr olur...

• moral bozmak gibi olmasında tabanca iyi diyorsansende bi sorun da olabilir o mesafeden o kdar dağınık atış...... paletle pek ilgisinin olacağını sanmıyorum atış tekniğine alakalı bir durum olabilir.tabi üstatlar neder bilemem bu benim görüşümdür.

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• konu açılalı 69 gün geçmiş ama ben cevap vereyim yinede içimde kalmasın. 10 metre mesafeden bu şekilde dağınık olması daha öncede arkadaşımızın belirttiği gibi atış tekniğinden yada silahda prblem var demek . birazdaha itinalı nişan alsan çok daha iyi vuruşlar elde edersin.
    nişan gözünü tesbit edip rahat bir duruş kabze kavrama nefes kontrolü göz gez arpacık eze eze tetik düşürme ve 12yi vurursun sıkıntı yapma kendine

• biraz geç oldu ama bende bir şeyler yazayım o mesafeden benim grupmanlarım hepsi dairenin içindeydi güzel silah ama etksi azbence fiyatıda çok pahalı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.