BSA R-10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yurtdışında piyasaya bu aralar sürülecekmiş, ilgimi çekti.
    silah zaten diğer BSA'larda olduğu gibi dünyaca ünlü dövme çelik BSA namlusuna sahip. ceketli (shrouded)
    regülatörlü
    ayarlı müsabaka tetiği
    ceviz kundak
    285m/s namlu çıkış hızı,
    bir dolumla 50 regüle atış
    vs vs özelliklere sahip.
    FAC versiyonu 109cm uzunluğa ve 3.3kg ağırlığa sahip.

[Resim Engellendi: http://img195.imageshack.us/img195/4806/gunbigr10.th.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• resimden çok güzel bir tüfeğe benziyor

acaba fiyat olarak ne kadar olur

tüpüde büyük gibi duruyor biraz ağırdır heralde

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• paylaşım için teşekkürler.
    BSA yı oldum olası severim.
    bir ara BSA meteor kullanmıştım.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Tüfek gerçekten güzel. g;$i
    Ama
    Ben güzele güzel demem, güzel benim olmayınca. ;kihhik,

• resimden çok güzel bir tüfeğe benziyor

acaba fiyat olarak ne kadar olur

tüpüde büyük gibi duruyor biraz ağırdır heralde

12ftlb modelleri İngiltere'de 650 pound, FAC versiyonları daha satışa çıkmamış, bu nedenle fiyatını bilemiyorum. ve ağırlığı yukarda yazdığım gibi 3.3kg imiş.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ideal av mı getiriyor.

Hadi hayırlısı diyelim,piyasa şenleniyor desenize.
    En azından çeşitler çoğalıyor. :thumbdown:

• Güzel tüfek ülkemizde 650+kdv paund a satsınlar bizde alalım .

• Güzel tüfek ülkemizde 650+kdv paund a satsınlar bizde alalım .

Abicim türkiye de o fiyatı ben hayal bile edemiyorum. kaldı ki sen satılsın diyorrsun

• arkadaşlar noferi arkadaşımız "ideal av mı getiriyor"diye sormuş ideal av getiriyor dememiş ki.Boşuna heveslenmeyelim bence.
    Gelse çok iyi olur aslında.BSA gibi bir marka Türkiyede satılsa çok iyi olur.kaldı ki eskiden Türkiyede satılan bir marka.çukurova bölgesinde bir çok kişide stutzen modeli var.ayrıca bu model uzun zamandır takip ettiğim bir model.bence gelirse 3500 tl den aşağıya satılmaz gibi geliyor.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• evet togayım tarsusta tam 25 adet BSA stutzen var.

• Official Post

Çukurova BSA yı çokmu seviyormuş ?

Ama sanırım stutzen modeli artık üretilmiyor, web sitesinde göremedim.

• Evet amca bencede artık üretilmiyor.Benim bahsettiğm mevzu nerden baksanız 10 senden öncesi dir.
    Ayrıca çukurova genelini bilmem ama Çukurova Team geneli BSA yı sever. ;şrofls;.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Official Post

Evet amca bencede artık üretilmiyor.Benim bahsettiğm mevzu nerden baksanız 10 senden öncesi dir.
    Ayrıca çukurova genelini bilmem ama Çukurova Team geneli BSA yı sever. ;şrofls;.

E o zaman söyleyin ideal av'a getirsinler

• Official Post

Yatagun getirse ;tacli# .

Neden YataGun ? ;tacli#

• En azından daha güvenilir , ideal av togay abinin dediği gibi 3500 liradan bahsediyor bencede 3500 liradan aşşağı satılmaz ideal avda, en azından daha uygun fiyat olur hem arkasında bozuldumu yedek parça istendimi duran bir güvencesi olur (her ne kadar bozulacağını sanmasamda).

• Bildiğim kadarıyla bundan 10-15 sene önce BSA nın izmirde bir ithalatçısı varmış,burdan da (tarsus-mersin) birkaç kulağı kesik eski avcılardan oluşan bir gurup izmirle irtibata geçip BSA stutzen modelini istemişler.İzmirdeki ithalatçıda 25 adet getirmiş ve tarsus soyupak av da piyasaya dagıtmış.Bana stutzeni kullanan bi abimiz böyle anlattı
    Ben bu konuda çok iyimserim yakın zamanda dünyanın en iyi markaları TR kullanıcıları ile buluşacaktır.

• Neden YataGun ? ;tacli#

En azından daha güvenilir , ideal av togay abinin dediği gibi 3500 liradan bahsediyor bencede 3500 liradan aşşağı satılmaz ideal avda, en azından daha uygun fiyat olur hem arkasında bozuldumu yedek parça istendimi duran bir güvencesi olur

Mustafa bey hala cevabını açıkca bildiğiniz soruları neden sorarsınız ki? :)