Hatsan mod125 namlu kırma.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese Merhaba. Bu benim ilk mesajım olucak sanırım =) Benim hatsan mod 125 4.5 lik tüfeğim var azönce tüfeğin namlusunu kırdım saçma doldurmadan kapadım boş bir atış yaptım sorun ise şimdi namlu kırılmıyor çok sertleşti belki yarısına kadar getirebiliyorum dahada gitmiyor neyapmamı önerirsiniz?

• ya kardeşim forumu araştırsaydın,boş atışın nekadar zararlı olduğunu tecrübe etmeden öğrenirdin.
    geçmiş olsun.
    tüfeğini kargoya ver hatsana gönder.büyük ihtimal ücretsiz tamir edip gönderirler.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Gerçektenmi ama aldığım yerde boş atış yapmışlardı bi satıcı bunu nasıl risk edebilirki müşterisini önünde ürününü bozmaya

• Gerçektenmi ama aldığım yerde boş atış yapmışlardı bi satıcı bunu nasıl risk edebilirki müşterisini önünde ürününü bozmaya

iş bilmez insan çok.benim mod 125 imi aldığım yerdeki kişide boş atış yaptı "aman yapma" dediğim halde "bişey olmaz"dedi.tabi boşa attığını almadım .başka kutudakini ver dedim.veya sen aldığın yere telefon aç sor.eve geldim tüfeğimle bir atış yaptım kurulmaz oldu diye söyle nediyecek.

SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.

• Peki daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı neyapmam gerekiyor hatsan lamı irtibata geçiyim tüfeği aldığım yerlemi?tüfekte daha yeni dün aldım

• Peki daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı neyapmam gerekiyor hatsan lamı irtibata geçiyim tüfeği aldığım yerlemi?tüfekte daha yeni dün aldım

Aldığın yere götür. Yardımcı olacaklardır. Olmazlarsa da Hatsan'a gönder göndermeden önce telefonla görüş. Ücretsiz bakım ve tamirini yapıp gönderiyorlar . Geçmiş olsun.

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

ben karşılaştım .söktüm dağıttım ,tetik tertibatından kaynaklı olduğunu farkettim.yedek parça olmadığı için birşey yapamadım.tekrar topladım.hatsana gönderdim.ücretsiz tetik tertibatını değiştirip gönderdi.

dediğim gibi aldığın yerle konuş.baktın yardımcı olmuyorlar.Hatsan a kargoyla gönder halletsinler.

SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.

• ben bursada oturuyorum aldığım yer istanbulda hatsanında firması izmirdeymiş burda birsürü av malzemeleri satan yerler var oralara yaptırmamı önerirmisiniz basit bir sorunsa burdakilere teslim ediyim çünkü eğer tamir aşamasında bozulursa tüfeği hatsanda almayabilir

• Aldığın yer yardımcı olacaktır sanıyorum. Ama olmazsa da tamirciye gerek yok tüfeğin yeni. Gönder Hatsana derim.Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• ben bursada oturuyorum aldığım yer istanbulda hatsanında firması izmirdeymiş burda birsürü av malzemeleri satan yerler var oralara yaptırmamı önerirmisiniz basit bir sorunsa burdakilere teslim ediyim çünkü eğer tamir aşamasında bozulursa tüfeği hatsanda almayabilir

tüfeği güzelce hava kabarcıklı naylona sar.bir kağıda problemini kısaca yaz ,adresini, telefonunu ve tc numaranı ekle tüfeği sarmadan önce içine koy.hatsanı ara olayı anlat.sonrada tüfeği kargoyla hatsana gönder.korkma süper servis anlayışları var.bir hafta içinde tamir olur eline gelir.

bence başka silahçılara kurcalatma.garanti dışı kalabilir.hemde hatsandaki gibi yedek parçalarıda olmayabilir.

SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.

• peki hocam ben yinede aldığım yerle bir görüşiyim kaliteli bir mağza çünkü ilgilenirler diye düşünüyorum olmaz derlerse dediğinizi yaparım

• peki hocam ben yinede aldığım yerle bir görüşiyim kaliteli bir mağza çünkü ilgilenirler diye düşünüyorum olmaz derlerse dediğinizi yaparım

kardeş oraya gönderene kadar bu linkdeki adrese gönder ^^ sonuçda kargo parası ödüyeceksin,sen tüfeği istanbula göndersen o tüfek bursa yakınlarından yine geçip izmire gidecek ^^ zaman kaybı olacak ^^

http://www.hatsan.com.tr/contact.asp

hatsan ı ara durumu izah et gönder tüfeği,para almazlar ^^ muhtemelen olasılıklar tüfeğin hakkında,yay kırılmıştır,beraberinde yayı dengeleyen plastik uzatma kırılmış da olabilir,

Mağaza kaliteli olabilir ama çalışanı kaliteli değilmiş ;tacli# Bence direk hatsana gönderin onlar en iyi şekilde yapıp gönderirler. Saygılar

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)