HATSAN BENİ MAĞDUR ETTİ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • birkaç kişi tüfeğin yanına bir kağıda tüfeğin sorunlarını yaz yetkiliyle görüş demişler. yapmadım sankı. tek tek sorunlarını yazdım öncede arayıp konustum 2 defa. ee gönderdim geldi sonuç ne? hüsran.*mcema* nında dedigi gibi birilerinin psikolojisi sorunu beni ilgilendirmez yani pisikolojisi iyiyse tüfekle ilgilenecek degilse bu hale getirip geri gönderecek bence bu cok sacma bir durum. bende esnafım hiç kımseye kötü davranıp da yada ne bileyim bir sorunla ilgilenmeyipte müslerimin sonrada psikolojim iyi degildir gibi seyler düsünmem. birisi böyle yazmıs ona cevap bu psikolojisı nasıldı acaba demıs benle konusan için.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• birkaç kişi tüfeğin yanına bir kağıda tüfeğin sorunlarını yaz yetkiliyle görüş demişler. yapmadım sankı. tek tek sorunlarını yazdım öncede arayıp konustum 2 defa. ee gönderdim geldi sonuç ne? hüsran.*mcema* nında dedigi gibi birilerinin psikolojisi sorunu beni ilgilendirmez yani pisikolojisi iyiyse tüfekle ilgilenecek degilse bu hale getirip geri gönderecek bence bu cok sacma bir durum. bende esnafım hiç kımseye kötü davranıp da yada ne bileyim bir sorunla ilgilenmeyipte müslerimin sonrada psikolojim iyi degildir gibi seyler düsünmem. birisi böyle yazmıs ona cevap bu psikolojisı nasıldı acaba demıs benle konusan için.

Sonuç olarak bu konuda takdir sizin. Dilediğiniz şekilde davranabilirsiniz. Teşekkürler , selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• benim mod 125de bozulmuştu fabrikayı aradım kutunun içine bir kağıda sorunu yazıp bize yollayın dediler yaklaşık 20 gün sonra sıfır tüfek yolladılar düzgün biçimde konuşursan gayet iyi davranıyorlar. Eminim seninkininde 0 olanını yolluyacaklardır g;$i

• selam arkadaşım bence senin durumun bir servis elemanı hatası diye düşünüyorum ve bu tür bir hata oldu diye tüfeğini bir kenara atıpta o tüfeğe yazık etme sonuçta hepimiz alın terimizle kazandığımız paralarla alıyoruz ama gel sen sağ duyulu ol he ortadaki hataları görmezden gel demiyorum kimseyede tavsiye etmiyorum.
    yaşadıklarını kağıda bir bir dök ve tekrar tüfek hakkındaki şikayetlerini belirt tabiki uslübu bozmadan gönder hatsana eminim hatsan hatalarının farkına varıp düzeltecektir.
    selamlar.

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• *orco* kardes benim düzgün konusmadıgımı nereden cıkardın yazdıklarımı dikkatlı okursan nekadar düzgün konusup rica ettigimi yazdım hata benim degil onların. arkadaslar iyidilekleriniz yardım etmek istediginiz için hepınıze tesekkür ederim ama bazı arkadaslar konuyu tam okumadan konusuyolar dikkatlı okuyup öyle konusup yazın lütfen saygılar iyiaksamlar.

hayatım boyunca kımseye saygısızlık etmedim asla ama herkeze sıfır tüfek yada parcası degismiş tüfek yollanıpta bana busekılde gelınce kusura bakmayın ister istemez kızdım ve kızmaktada haklıyım bazı arkadaslar sagolsunlar bana hak verdiler olsun önemı yok diyorum artık alttarafı havalı tüfek önemsemiyorum artık. ve hatsan için söylediklerimi geri alıyorum sınırımden söyledim çünkü. hepinize iyiaksamlar.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Sana yetkiliyi ara tüfeğinle kimbilir kim ilgilendi o anki durumu neydi diyorum sen benim günahım neydi aramadığım yer kalmadı diyorsun.Sonuçta seni dinledik haklı bulduk karşı tarafa da sormak lazım bu da mümkün değil.Herkesin ortak kanısı yetkiliyi arayıp sorununu anlatman durumunda sorununun çözüleceği yönde.Arayıp aramamanın kararını verecek olan sensin torun alırsın bozulduğunda servis yanında yedek yay da gönderir sorun da kalmaz

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• hatsan önce mağdur eder sonra memnun etmeye çalışır. en sonunda pişman eder sonra tövbe edersin bu işlem bu kademelerden oluşur

• hatsan önce mağdur eder sonra memnun etmeye çalışır. en sonunda pişman eder sonra tövbe edersin bu işlem bu kademelerden oluşur

;lol; daha güzel özetlenemezdi.

tebrikler mahmut.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• müsteri herzaman haklıdır haklı kalacakdır bahane yok kardesler al ıste bır arkadası uzmuşler ama kendılerı uzulur onun ıcın esnaflıkda hata yok her zman müsteri haklıdır onun için kardesımızı uzmuşler adam 2 kısıyı aramış yetmezmı ya ben olaydım söverdım valla garanti ateş serbestttttttttttttt +;tuftabV# :huh:

air arms s410 22 cal.
    fx gladyatör 22.cal
    Setsan .177 cal.
    Tuka .177 cal. airpistol
    Daisy .177 cal. powerline Co2 airpistol
    zoraki hp01 ultra 177 cal
    Sarsılmaz .177 cal. airpistol
    Zirve 12 Ga semiauto shotgun
    sarsılmaz 12Ga megastar
    Winchester 12 Ga poze shotgun
    baretta 390 12 Ga SEMİAUTO SHOTGUN

• :) esnaflık çok baska birsey. yıllardır dondurma satarım külahtan dondurma düserse para almadan yerine yenisini veririm çünkü o benim kabahatımdır güzel yerlestırememısımdır külaha dondurmayı. yanı kabahatlıysem müsteriyi magdur etmeden ve güvenlerini kaybetmeden herzaman ilgilenirim. ama her esnaf bir degil tabiki. bilsem 2 kısı degil fabrikadakı herkezı tek tek arardım belkı psikolojısı iyi olan birine denk gelebilirdim. neyse olan oldu babama babalar günü hediyesi optıma trio alıcaktım almadım allah muhafaza ondada bir sorun olursa nasılsa fabrikaya göndermem diye almadım. olan oldu umarım baska kımse benim gibi magdur olmaz. herkeze saygı ve sevgiler.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• ah be canım abim ben bizzat götürdüm 1.nesil patriotumu bakım yapsınlar diye cizik olmayan tüfeğimin heryerinde çizik var bu ne dedim montajta bunların olması doğal dedi çekiç izi vardı çekiçle ezilmiş gövde bende bu son hatsan alışım zaten dedim döndüm arkamı gittim bişey demedi deseydide karşılığını çok sert alırdı neyse abi senin mis gibi dianan var salla gerisini

Hw 97k

• Bu kafileye bende katılmak istiyorum. ;lol;;lol;;lol;

:thumbup:

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.