yeter artık [Fotoğraflar eklendi, 28 Haziran 2009, Pazar]

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güzel bir buluşma olmuş, tebrikler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• çukurova team katılımcılara teşekkürler
    onur resimler süper çıkmış ellerine ve emeğine sağlık.

darısı diğer buluşmalara inşallah.

veysi
    agt

cukurovateam.png

• Hepinize teşekkür ederim. :)

Kamuran abi aslında çok daha fazla fotoğraf çekerdimde(zaten hoşuma giden bir şey), terliyken soğuk su içmekten biraz halsizlik oluştu dün ben de(çocuklar gibi oldu u½%;), ondan dolayı pek halim olmasada çekebildiğim kadar çektim, zaten çok fazla atışta yapmıyorum buluşmalarda. :) Maksat ortam oluyor hep birlikte olunca güzel oluyor, bugün gerçekten güzel bir gün geçirdik.

• süper olmuş maşallah

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Hakkaten süper olmuş. Bu buluşmlardan birine bende katılacağım ama ne zaman.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• tebrikler çok güzel bir buluşma olmuş.

bursateam.png

• Official Post

Fotoğraflardanda anlaşıldığına göre süper gün geçirilmiş, tüm katılımcıları tebrik ederim, fotoğraflarıniçinden seçmece 8 - 10 taneside forum Galeri bölümüne yüklenirse güzel olur.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• çok güzel birgündü emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.darısı bir dahaki buluşmalara...sizleri tanıdığıma seviindim.Hoşçakalın

• Çukurova team ın her zaman buluşmaları güzel oluyor yeterki katılım olsun.Aslında bugun amacımızı yapamadık ama sağlık olsun ınsallah baska zamana yakarız mangalı ;şrofls;.

Onurum resımler çok güzel ama keşke heğsını koymayıp seçmece yapsaydın.İnsan bakarken yoruluyor :!:

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Fotoğraflardan süper bir gün geçirildiği anlaşılıyor. ;tese;kkur
    Emeğinize ve ellerinize sağlık. ;d;
    Ben Trakyada bu kadar insanı bulsam, Trakya Airguntürk ordusunu kurardım. ;grin;
    Ama nerde o kadar insan,bir iki kişi bulsam zil takıp oynuyacam nerdeyse. :rolleyes:
    Herkese anlatıyorum ama, bir türlü zehiri bulaştıramadım gitti. ;confused;
    Bende mi yanlış var, zehirde mi! bir türlü çözemedim. :him:s

• Fotoğraflardan süper bir gün geçirildiği anlaşılıyor. ;tese;kkur
    Emeğinize ve ellerinize sağlık. ;d;
    Ben Trakyada bu kadar insanı bulsam, Trakya Airguntürk ordusunu kurardım. ;grin;
    Ama nerde o kadar insan,bir iki kişi bulsam zil takıp oynuyacam nerdeyse. :rolleyes:
    Herkese anlatıyorum ama, bir türlü zehiri bulaştıramadım gitti. ;confused;
    Bende mi yanlış var, zehirde mi! bir türlü çözemedim. :him:s

biz aslında daha kalabalık bir grubuz.
    ancak dün katılımcı azdı malum yaz ayına girdik herkes denize
    yazlığa gidiyor.
    kısmetse birdahaki buluşmaya
    çok güzel bir gün geçirdik.
    togay mangal olayını birdahaki sefere hallederiz.

agt

cukurovateam.png

• Haydar abi her zaman bekleriz, bir gün gelebilirsen gerçekten çok güzel olur. :)

Togay abi, ee fotoğraf fotoğraf diyordun, al sana bol bol fotoğraf. ;şrofls;.

Mangal değilde, çay olsayda atış yerinde süper olacaktı, tam keyiflik çay yeriydi. :)

Mustafa abi, galeriye fotoğrafları ekledim, dün yorgun olunca hiç aklıma gelmedi. ^^

• az kaldı toroslara yaklaştık
    bir dahaki sefere biraz daha gideriz torosların arkasına ankara teamla birleşip turnuva düzenleriz
    abilerimizle güzel vakit geçiririz.
    yada abilerimiz bize şeref verirler burada turnuva düzenleriz denize gireriz.
    değil kuzu çevirme dana keseriz.çayıda çaydanlıkta değil kazanda demleriz.

herkese saygılar
    agt

cukurovateam.png

• inşallah o günleride görürüz :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Çok güzel bir gün olmuş.Umarım tüfeğimi alınca bende katılacam :)