Stoeger X20

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • HW 50 mi olsun diana panther mi olsun derken Gözüm stoegere kaymaya başladi ve dün gidip bi tane X20 aldım.Daha deneme fırsatım olmadı,üzerinde Made in China yazsa da kaliteli gibi göründü gözüme.Dürbünü de güzele benziyo beni asıl cezbeden şey de bu oldu.Buyrun fotografları :)

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/090703/temp/45v36aq9.jpg]

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/090703/temp/edt2y73i.jpg]

[Resim Engellendi: http://s6.directupload.net/images/090703/temp/qao3dxk6.jpg]

• Hayırlı olsun sevgili okko... Kazasız belasız, keyifli atışlar yaparsın inşallah... Ya bu Çinliler kötü mal yapıyorlar diye adları çıkmış dokuza inmez sekize arkadaş... Aslında hiç de öyle değil, bizim uyanık ithalatçıların kazığını yiyoruz... Çinde her malın orjinaliyle bire bir kalitede mal üretiliyor aslında... Bizim uyanık cebine koyuyor 100 dolar televizyon alacak... Üreticiye gidiyor, adam kaç parası olduğunu soruyor, bizimki 100 dolarım var deyince adam hesaplamaya başlıyor;

1. kalite 3 TV
    2. Kalite 7 TV
    3. kalite 16 TV
    4. kalite 23 TV

Bizim uyanık hangisini seçiyor dersiniz... Bildiniz 8| Asıl p..tluğu yapan bizim uyanık, yoksa Çinli gayet basit ve net söylüyor...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hayırlı olsun güle güle kullan :rolleyes: kullanacağın 3 pellet var bu tüfekde, fx pellet, gamo pro magnum,ts10 şaşma bu pelletler den,orasını burasını açıp yağlamana gerek yok ben çok denedim ;kihhik, faydası yok bu tüfek de,standart hali ile kullanmaya devam et, ts10 pellet ile çok rahat şişe kırabiliyor 100 mt de,

tetik kısmının resmini eklemişsin,orda ince bir çelik tel var,onun altında tetik ayar vidası var,o vidayı gevşet, yanındaki metal in hizasına kadar getir,sonra o ince çelik teli,vidanın üst kısmındaki yarığa oturacak şekilde denk getir,başka da yumuşatamazsın son ayarı bu ;kihhik, ben alıştım o sert tetiğe,kuş tüyü gibi geliyordu ;kihhik,
    isabetli atışlar 100 metre videosu bekleriz ;tacli#

• Yorum ve tavsiyeler için teşekkürler Arkadaşlar.Yine de denemeden bilinmez ama bu tüfegin gamodan Aşağı kalır yanı yok gibi.bir kutupellet ,tek parca ayak.3-9X40 parallaxlı dürbün,tüfek kılıfı üstüne bi de X20 :) hepsi 325 lira.Hesaplarıma göre tüfek bana taş çatlasa 150 liraya geliyor:)Anladığı kadarıyla bu tüfeği vursan ithal ediyor ve fiyatının ucuz olması da bundan kaynaklanıyor. Eğer bu tüfeği Mydnkmp getirmiş olsaydı eminim 500 liradan aşağı olmazdı.remington genesis,remington ck177 de oyle oldu.120 dolarlık tüfek türkiyede 400-500 lira ve o da çin malı.

• Hayırlı olsun deneyimlerini ve videoları bekliyoruz bende aynısından düşünüyorum..

Netten mi aldınız acaba öyleyse özel mesaj bekliyorum...

Çin konusundada cmblc hocam haklı adamlar aynı malı en kaliteli şekildede yapıyor en dandik şekildede paraya göre yani...

• Netten almadım.Ankarada bi dukkandan Aldim.Başka dükkanda yok zaten.Dış kapıda bile yok.Tandoganda bayisi var.

• Teşekkürler...

Tüfek izlenimlerizi bekliyoruz...

• Yarın Antalyaya gidiyorum.En kısa zamanda bir bir grupman yapar koyarım resimleri.

• Güzel seçim hayırlı olsun.Israrla hatsan almayın stoeger alın diyorum.İzlenimlerinizi bizlerle paylaşırsanız sevinirim.ts-10 bu silahın ilacı.

• Ankara Ulus semtinde, Dışkapı'ya giderken köprünün 50 m. berisinde sağ kolda Vakıf İş Hanı var... İçeri girdiğinizde en son dükkanın hemen bir yanında bir bayii var, adını hatırlayamadım şimdi, Stoeger Combo 4 ya da 5 tane var (bu gün gördüm) 300 TL... Çok güzel ve apaydınlık bir dürbünü var, bayıldım...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• 100 metre harbiden çok iyi...

Arkadaşda eser es mini modeli var öztay pellet kullanıyor 2 metreden soda şişesini kırmıyor bırakın 10 metreyi..

• bende x20 combo kullanıyorum gayet hoş bi makina uzak mesafe denemedim ama 15/20 metre gurupmanları cok hoşuma gidiyo . hayırlı olsun kazazıs ,iyi atışlar dilerim

• hayırlı olsun güle güle kullan :rolleyes: kullanacağın 3 pellet var bu tüfekde, fx pellet, gamo pro magnum,ts10 şaşma bu pelletler den,orasını burasını açıp yağlamana gerek yok ben çok denedim ;kihhik, faydası yok bu tüfek de,standart hali ile kullanmaya devam et, ts10 pellet ile çok rahat şişe kırabiliyor 100 mt de,

tetik kısmının resmini eklemişsin,orda ince bir çelik tel var,onun altında tetik ayar vidası var,o vidayı gevşet, yanındaki metal in hizasına kadar getir,sonra o ince çelik teli,vidanın üst kısmındaki yarığa oturacak şekilde denk getir,başka da yumuşatamazsın son ayarı bu ;kihhik, ben alıştım o sert tetiğe,kuş tüyü gibi geliyordu ;kihhik,
    isabetli atışlar 100 metre videosu bekleriz ;tacli#

Hocam bu ts10 pelletin kutusu kaçlık ve kaç lira acaba bilgi almak için soruyorum...

Arkadaşın tüfeğine öztay pellet alıyoruz 2.5 lira 250 adet...

• Hocam bu ts10 pelletin kutusu kaçlık ve kaç lira acaba bilgi almak için soruyorum...

Arkadaşın tüfeğine öztay pellet alıyoruz 2.5 lira 250 adet...

Ben dün aldım... Gamo Pro Mag.: 3,75 TL / 250 _ Gamo TS-10: 5,50 TL / 200

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Teşekkür ederim fikir oldu en azından.

• beyler bu stoeger için bir dampa gerekiyor mu? Yoksa kendi ayaklığı iş görürmü dürbün ayar ve ömür açısından

• Öncelikle hayırlı olsun okko... Kazasız belasız, keyifli atışlar yaparsın inşallah.bende bu yorumlardan sonra bu tüfeği ciddi ciddi düşünmeye başladım daha yeniyim biraz araştırdımda bir şey anlayamadım bir Vursan Stoeger X20 Wood var bir Vursan Stoeger X20 Synthetic combo birde Vursan Stoeger X20 Synthetic he birde Vursan Stoeger X20 Wood Combo çeşitleri var bunların arasındaki fark ne acaba

şimdiden sevgiler saygılar..... agt

[align=center]A.FURKAN TÜKEL

• aradaki fark şu;
    -wood lar ağaç kundak...
    -syntetic ler adından da belli olduğu gib sentetik olanlar ki bizim buluşlmaların olduğu resimlere bakarsan benim elimde 1 tane görebilirsin..
    -combolar ise dürbün, gez ve arpacık dahil olanlar..

(hatalı bilgi verdiysem lütfen uyarın !!! )

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• saol gerçekten en kullanışlı olarak hangisini tavsiye edersin peki birde herşey dahil ne kadar tahmini

[align=center]A.FURKAN TÜKEL

• Daha öncede söylediğim gibi ben sentetik olanını kullanıyorum ve benim çok hoşuma gidiyor ama forumdan arkadaşlardan bazıları ağaç olanını seviyorlar....aslına bakıcak olursan bu kişiye özgü bir zevk....benim tüfekte hem gez arpacım hemde dürbün var böylelikle hem dürbünlü olarak kullanıyorum hemde kısa mesafede dürbünü çıkarıp gezcik gözcük arpa (cem abinin deyimiyle :) )yapabiliyorum

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png