AnkaraTeam ve Diğer Dostlarımız Takımımızın Sitesini Yeniledik.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Estağfurullah Mustafacım, elimden geleni yaptım sadece... Bu arada kullandığından başka bir tane daha yaptım, ona da bir bak istersen... Aynı yerde...

Son derece modern, hızlı çalışan ve kanserojen olmayan bir site olmuş, renklerde uyumlu ve şık yani "bundan iyisi Şamdak ayısı..." :) Ama bu sabah buluşmadan sonra eve geldiğimde senin foruma da girdim ve kayıt oldum... Gelen mailde "Üyeliğinizin onaylanması "admin"e bağlıdır, onun onayından sonra forumu kullanabilirsiniz." gibi birşey yazıyordu... O "admin" sensin sanırım :) Bir onay versen de bende http://www.ankarateam.com a üye olsam...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Estağfurullah Mustafacım, elimden geleni yaptım sadece... Bu arada kullandığından başka bir tane daha yaptım, ona da bir bak istersen... Aynı yerde...

Son derece modern, hızlı çalışan ve kanserojen olmayan bir site olmuş, renklerde uyumlu ve şık yani "bundan iyisi Şamdak ayısı..." :) Ama bu sabah buluşmadan sonra eve geldiğimde senin foruma da girdim ve kayıt oldum... Gelen mailde "Üyeliğinizin onaylanması "admin"e bağlıdır, onun onayından sonra forumu kullanabilirsiniz." gibi birşey yazıyordu... O "admin" sensin sanırım :) Bir onay versen de bende http://www.ankarateam.com a üye olsam...

Sevgiler,

Hemen yenisinede bakacağım..

Senden tekrar üye olmanı rica edeceğim.. Bu yazıyı okumadan az önce onay verilmeyen üyelikleri topluca sildim..

Panelimde ufak bir sorun olmuş kodlar birbirine girmiş.. Onları düzenledim ve mecburiyetten onay vermediklerimide silmek zordunda kaldım..

Bu kez onayımı beklemeden kayıt esnasında verilen e-mail hesabına aktıvasyon linki gönderecek sistem ..

Tekrar teşekkürler..

• Ben teşekkür ederim... Hemen üye oluyorum...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Birkaç yeni bölüm daha ekledim.. Ata sporumuz okçuluk ve resimleri videolarınada yer vermek istedik. Cem Arkadaşımız saolsun çok yardımcı oluyor. Diğer Team arkadaşların kafasına taş düşsün :))

Osman abimizede laf yok :) oda saolsun yardımcı oluyor..

Yorum yok mu arkadaşlar beğenmediniz mi yahu :(

• Birkaç yeni bölüm daha ekledim.. Ata sporumuz okçuluk ve resimleri videolarınada yer vermek istedik. Cem Arkadaşımız saolsun çok yardımcı oluyor. Diğer Team arkadaşların kafasına taş düşsün :))

Osman abimizede laf yok :) oda saolsun yardımcı oluyor..

Yorum yok mu arkadaşlar beğenmediniz mi yahu :(

Düşmesin ya... Sonra atışa gelecek kimi buluruz? 8o Onlar benim kafadaki oku gördülerse eğer şimdi "Hikmetinden sual olunmaz Rabbim..." modunda kafayı toplamaya çalışıyorlardır #hims Mutlaka beğenmişler ya da beğeneceklerdir... Zaten hangi Team'in böyle bir özel ve güzel sayfası var ki? Ellerine sağlık Mustafa...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• ellerinize emeğinize sağlık güzel olmuş,biraz daha eklentiye ihtiyacı var buluştuğumuzda konuşuruz..google de yayınlamasıda benden olsun...

A Takımı Üyesi

• Team üyelerini tanıyalım kısmında be niye yokum Mustafa. Taş senin başına düşecek ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• ellerinize emeğinize sağlık güzel olmuş,biraz daha eklentiye ihtiyacı var buluştuğumuzda konuşuruz..google de yayınlamasıda benden olsun...

Team üyelerini tanıyalım kısmında be niye yokum Mustafa. Taş senin başına düşecek ;şrofls;.

Osman abi çok teşekkürler.. Google saolsun hergün ziyaret ediyor ufak ufak indexleniyoruz..

Rıfat abi resmi kullanıcılar .. yani takım üyelerimiz ekliyor .. sitemizde sende varsın :) ama ekli değilsin :)

Olmasını istediğiniz kategorileride söyleyebilirseniz onlarıda ekleriz..

Dürbün bölümünü kendi içinde kategorolendirmek istiyorum nasıl yapacağıma karar veremedim.. bir el atıverin arkadaşlar nasıl yapayım..

• Dürbün bölümünü kendi içinde kategorolendirmek istiyorum nasıl yapacağıma karar veremedim.. bir el atıverin arkadaşlar nasıl yapayım..

Yahu bende çok yeniyim bu işte, hatam olabilir ama;

Tüfek Dürbünleri
    Parallaxlılar
    Önden Parallaxlılar
    Yandan Parallaxlılar
    Yandan Çarklı Parallaxlılar
    Yüksek Zoomlular
    Düşük Zoomlular
    Mil-Dotlular
    vb....

El Dürbünleri
    Kuş Dürbünleri
    Range Finderlılar
    Gece Görüşlüler

Mono Dürbünler (başka bir ismi var ama gecenin bu saatinde bulduramadım u½%; )

Teleskoplar

gibi olabilir belki ama tabii bu benim son derece amatör bakışımla böyle...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Aklıma geldi de bize bir çevirici tablo lazım ... Çok işimize yarayacagını düşündüğüm bir hesaplayıcı hazırlıyorum.. Linkini buradan atarım bitince .. Umarım hepimizin işine yarayacak..

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bazı ingilizce yazıları bize göre tercume etmemız lazım. Ben edecem saçma anlamlar çıkartıyorum :)

1- To convert the number of clicks on a change of a scope setting to the actual POI change at a specified distance

2- Meters Per Second

3- Feet Per Second

4- Clicks to Point of Impact Calculator ( ben bunu bir tık başına etkiyi hesaplama dedim ama daha iyisi olacaksa lütfen )

5- Clicks per Minute of Angle at 100 yards ('4' is the most common)

6- Distance in yards

7- Number of Clicks Change

8- Change of POI in Inches

Bu saatte kodları çözecem diye beynim döndü.. Yardım gerekiyor..

• Eline sağlık Mustafa, güzel oluyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ellerinize saglik çok güzel olmus.Hemen üye oldum. Emegi gecen tüm arkadaslara tesekkürler.

• Kayıt olanlar görünmüyor,,kaç kişi olduğu belli değil..Mustafa ne zaman göreceğiz tam olarak..

A Takımı Üyesi

• Mustafa ben kullanıcı adı ve şifremi unutmuşum pm atarmısın u½%;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Murat Dostumgönderdim özelden sana şifrelerini birde link attım hesaplama sayfasının.. bir göz atıver lütfen..

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bazı ingilizce yazıları bize göre tercume etmemız lazım. Ben edecem saçma anlamlar çıkartıyorum :)

1- To convert the number of clicks on a change of a scope setting to the actual POI change at a specified distance

2- Meters Per Second

3- Feet Per Second

4- Clicks to Point of Impact Calculator ( ben bunu bir tık başına etkiyi hesaplama dedim ama daha iyisi olacaksa lütfen )

5- Clicks per Minute of Angle at 100 yards ('4' is the most common)

6- Distance in yards

7- Number of Clicks Change

8- Change of POI in Inches

Arkadaşlar iyi ingilizce bilen dostlarımız şuna bir el atıverin lütfen.. Çevirmemize lütfen yardımcı olun...

• 1- Belirli bir mesafede dürbün ayarındaki bir değişimin klik sayısının vuruş noktasına etkisini hesaplamak için

2- Metre/Saniye

3- Feet/Saniye

4- Kliklerin vuruş noktasına etkisi

5- 1MOA değişim için gereken klik sayısı (genellikle "4" olur)

6- Yarda cinsinden mesafe

7- Klik değişim sayısı

8- Vuruş noktasındaki değişim (inç cinsinden)

Tablonun çalışma şeklini görmeden bu kadar yapabildim... =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Tablonun çalışma şeklini görmeden bu kadar yapabildim... =)

Görseydin de bundan doğrusu olmazdı zaten, eline sağlık...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png