18 Temmuz Cumartesi Buluşması... 1. Çamlık... 04:30 :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şimdi diyeceksiniz ki "Yitirmezsek bulduk, dün bir dün bir (daha iki olmadı) :) adam bir hafta önceden buluşma organize etmeye çalışıyor, üstelik daha dün ilk buluşmasına katılmış..." ama ne derseniz deyin, tadı damağımda kaldı... Yalnız bu seferki katılım 7 kişiyle sınırlı kalmasın şöyle ordu gibi olalım da forum Team görsün, ben hiç atış yapmadan, sadece fotoğraf çekmeye bile talibim (nasılsa birilerinizin yüreği burkulur "yazık be, az da şu gariban atsın da bi yeri şişmesin" der... der di mi?)

Bu arada özellikle Osman abiye ve Kamuran'a bu sözlerim; PCP'yi verdiniz elime, zehirlediniz benide ama ne PCP, ne de alacak para var... Noolucak şimdi? ;( Çok kötüsünüz... :) Elinde fazla PCP'si olan var mı? ;kihhik, Fazla sigarası olan var mı gibi oldu buda ama, idare edin artık... u½%;

Listeyi görelim;

1- Cem
    2- Osman abi (Gelir diye tahmin ediyorum)
    3- Kamuran (Gelir diye tahmin ediyorum ayrıca gelmeli, bana söz verdi 8o )
    4- Murat (Gelir diye tahmin ediyorum)
    5- Erdem bey (Gelir diye tahmin ediyorum)
    6- Rıfat bey (Gelir diye tahmin ediyorum)
    7- Mustafa (Gelir diye tahmin ediyorum)
    8-
    9-
    10-
    ........

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Biz bundan önce Pazar buluşması yapıyoruz bile ... Erdemle haberleştik ps de olacağız,,pazar kaçamağı yapmak isteyenleri bekleriz...

Şimdi diyeceksiniz ki "Yitirmezsek bulduk, dün bir dün bir (daha iki olmadı) :) adam bir hafta önceden buluşma organize etmeye çalışıyor, üstelik daha dün ilk buluşmasına katılmış..."

A Takımı Üyesi

• Yaw ne zaman yaptınız pazar buluşmasını .. daha gitmediniz mi ? Hadi gidelim :)))

Ben haftaya gelirim kısmetse... Desenize gene uyumamak için 3-5 film seyrettireceksiniz bana :) Şimdi konuyu bilmeyen arkadaşlarda film nereden çıktı diyecek.. Arkadaşlar uyuya kalmamak için 3-5 film alıyorum sabaha kadar onları izleyip uyumamaya çalışıyorum yoksa uyanamıyorum :)

• Yaw ne zaman yaptınız pazar buluşmasını .. daha gitmediniz mi ? Hadi gidelim :)))

Ben haftaya gelirim kısmetse... Desenize gene uyumamak için 3-5 film seyrettireceksiniz bana :) Şimdi konuyu bilmeyen arkadaşlarda film nereden çıktı diyecek.. Arkadaşlar uyuya kalmamak için 3-5 film alıyorum sabaha kadar onları izleyip uyumamaya çalışıyorum yoksa uyanamıyorum :)

Mustafacım, bende 1500 civarı film var, büyük bir taşınabilir disk ver bana, sende de olsun...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Biz bundan önce Pazar buluşması yapıyoruz bile ... Erdemle haberleştik ps de olacağız,,pazar kaçamağı yapmak isteyenleri bekleriz...

Ama oldu mu şimdi abi? :(

:) :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Mustafacım, bende 1500 civarı film var, büyük bir taşınabilir disk ver bana, sende de olsun...

Sevgiler,

Hemen bir disk ayarlıyayım :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hemen bir disk ayarlıyayım :)

Hala ayarlamadın mı Murat? :) Şaka bir yana film arşivim herkese açık tabii...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• bende gelirim bir terslik çıkmazsa :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bende gelirim bir terslik çıkmazsa :)

Çıkmaz inşallah da tanışabiliriz artık...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• 2 haftadir tatildeydim. Haftasonunu zor edecegim. Yeni tupumle ve Hatsan tarafindan tamir edilmis S10 umla hazir ve de nazir olacagim insallah. 1. camlik su harabe bir evin oldugu yer degil mi?

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Bende gelirim büyük bi ihtimalle.....

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Balık balık balık balık balık :):):):)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Pardon ama hani uyuyamayan bazı abilerin sözü vardı zodiacla gidecektik....

İsmi lazım değil baş harfi MUSTAFA :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• 2 haftadir tatildeydim. Haftasonunu zor edecegim. Yeni tupumle ve Hatsan tarafindan tamir edilmis S10 umla hazir ve de nazir olacagim insallah. 1. camlik su harabe bir evin oldugu yer degil mi?

Aynen orası Bülent bey... Tanışmak üzere...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Pardon ama hani uyuyamayan bazı abilerin sözü vardı zodiacla gidecektik....

İsmi lazım değil baş harfi MUSTAFA :)

Çamlığa Zodiacla gitmek zor olabilir... #hims Siz gene arabayla filan gelin isterseniz :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Çamlığa Zodiacla gitmek zor olabilir... #hims Siz gene arabayla filan gelin isterseniz :)

Sevgiler,

;lol;;lol;;şrofls;.;şrofls;.;rofl.;;rofl.;

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Balık balık balık balık balık :):):):)

Köksal balıklarla muhabbet edilmiyor haberin olsun,,,sana marketten iki balık alırız sen şişeleri kap atışa gel bence ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Bu arada ankarateam.com "çok" ilgi çekici bir site olma yolunda hızla ilerliyor... Biraz daha katılımla ve paylaşımla parmak ısırtır... Mustafa'ya da emekleri için çok teşekkürler...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• 18 temmuz benim doğum günüm bende ordayımmm benide alırsınız heralde demii ^^ şişeler benden ama daha kalitelisi var testiden dayanırız biz... Alttan kaya damda kurma ;)

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)