18 Temmuz Cumartesi Buluşması... 1. Çamlık... 04:30 :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Başınız sağolsun Murat... Allah geride kalanlara ve sizlere uzun ömür versin...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• murat abi başınız sağolsun...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Başınız sağolsun Murat Abi, Allah rahmet eylesin, geride kalanlara uzun ömürler :(

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Başınız sağolsun Murat abi..

Bu arada yarın sabah ben de oradayım.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• 8 Kişilik katılımla güzel bir gün geçirdik ,,katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim..

A Takımı Üyesi

• Tüfek = hazır
    sandalye = hazır
    tripod = hazır
    hasır = hazır
    soğuk su = hazır
    şekerler = hazır
    kurusıkı = hazır (istek üzerine)

ama hesaba katılmayan bir rahatsızlık ve ben buluşmaya gelemedim ;(

ankarateam.png

• Fotoğraflar güzel olmuş Osman Abi eline sağlık. Umarım en kısa zamanda tekrar buluşuruz.

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• Fotoğraflar güzel olmuş Osman Abi eline sağlık. Umarım en kısa zamanda tekrar buluşuruz.

Caner sağolasın,,Tabikide Allah hepimize can sağlığı versinde buluşalım....güzel bir gün geçirdik ...herzaman böyle günler yaşayalım.. ;d;

A Takımı Üyesi

• şuna bak yaa 1 buluşmaya gidemedim neler kaçırmışım ;(

ankarateam.png

• İyi sabahlar dostlar, bugün de, özellikle benim için çok güzel geçti... Sabah atış alanımıza gittiğimde Kamuran hariç herkes oradaydı, Kamuran da bir yarım saat sonra filan geldi ekip tamam oldu... Bugün Rıfat abi, Erdem, Caner ve Evren ile de tanıştık... Osman abi, Rıfat abi ve Kamuran, sağolsunlar, benim Kral Magnum 4,5'u yarım saatte Gamo CFX'e çevirdiler... Silahın yayı değişti, çekici yenilendi, yeşil gres ve tar uygulaması yapıldı ve Kral, Kralla hiç ilgisi olmayan bir canavar oldu... Hepsine buradan tekrar teşekkür ederim... Kral'a da teessüf ederim :) madem kopya birşey yapıyorsunuz adam gibi yapsanıza kardeşim!..

Atışlardan, benim makaralı yayın incelenmesinden ve tamirat faslından sonra son olarak Kamuran'ın Süper Poze'si ve Pump Action'ı ile de ateşli ve çok gürültülü silah ihtiyacımızı :) giderdik ve PaintSign'a çay ve sohbete gittik... İkişer üçer çay ve bol sohbetten sonra, Osman abi "Hadi gelin, kahvelerinizi de bende için." dedi sağolsun, e tabii bizde çok sevgili büyüğümüzü kıramadık :) Osman abinin dükkanına gittik, gitmez olaydık... Adamı zorla günaha sokar vallahi... Bak bu Webley, bu Gamo CFX Royal, bu kılıfta Crosman MultiPump var, şu iki çantada 10 kurusıkı, şundakinde 6-7 havalı tabanca filan derken, diğerlerini bilmiyorum ama ben fenalık geçirecektim neredeyse :) Maşallah dükkan değil cephanelik mübarek :)

Muhtelif konularda çok eğlenceli ve güzel bir sohbetin ardından Rıfat abi "Sen dürbün niyetine kullandığın o şeyi çıkar da, ben bir Red Dot vereyim sana, en azından görerek atış yaparsın" dedi ve birlikte kalkıp Rıfat abinin evine gittik... Evde bizi bir kız bir erkek (abla-kardeş) çocukları ile (Allah bağışlasın), 6 aylık bir Dogo Argentino (Dogocan) karşıladı... Çocuklarla tokalaştıktan ve Dogocan'lada 10 dakika güreştikten sonra, orada da sohbetimize devam ettik, saat 1600 sularında eşimle telefonlaşıp "sen 10 saattir nereden bakayım?" şeklindeki fırçasını yeyince Rıfat abiden müsaade isteyip kalmak zorunda kaldım ve bu güzel günde bitti...

[Resim Engellendi: http://img268.imageshack.us/img268/5811/1003398i.jpg]
    Osman abinin Teleskoplu :) FX T12'si...

[Resim Engellendi: http://img269.imageshack.us/img269/8765/1003400.jpg]
    Sihirbazlar Kral'ı CFX'e çevirirken :)

[Resim Engellendi: http://img126.imageshack.us/img126/9278/1003394.jpg]
    Genel 1

[Resim Engellendi: http://img22.imageshack.us/img22/8108/1003393n.jpg]
    Genel 2

[Resim Engellendi: http://img198.imageshack.us/img198/974/1003395n.jpg]
    Taze baba Kamuran 1,5 saatlik uykuyla :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• ben erken ayrılmak zorunda kalsamda AnkaraTeam klasiği güzel bir gün geçirdik. bütün arkadaşlarıma teşekkürler.
    Bu arada cmblc'nin yayıda bizim silahları aratmaz. üstünde dürbünüde ruhlusuda mevcut , ağırlık hw97k ayarı ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cok guzel bir gün oldu gerçekten de. İnşallah daha sık buluşuruz.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Gece gece iyi oldu :) yeni geldim eve eşimin kardeşinin ailesinide aldık kalabalık bir şekilde gittik hem eğlendik ardından yemeklerimizide açık havada güzelce yedik. Ama birşey farkettim benim AA nın remington dürbününü değiştirmem lazım. Alışmışım yandan paralax'a önden ayarlama yapmada baya zorlandım. E-bay'a bakınıyorum bakalım güzel birşey yakalayabilecek miyim ?

• Ne güzel keşke konyada da böyle faaliyetler olsa. ;d;

Nighthawk sizinde başınız sağolsun.

• Katıldığım Ankara Team buluşmasında arkadaşların dürbünlerini inceleme fırsatım oldu. Bunlar arasında tasco, tasko, gamo ve ZOS dürbünler vardı ve (Asla taraflı ve duygusal bir yorum olarak algılanmasın.) sight-mark ın diğerleri yanında fiyatını kesinlikle hakettiğini düşündüm. Sight-mark 8,5-25X50 yi aynı marka 10-40x56 ile değiştirmeye karar verdim. Bunun nedeni, uzaktan vurduğum noktayı görebilmek ve bu dürbünün kalitesinin belli bir seviyenin üzerinde olduğuna inanmam.

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• Katıldığım Ankara Team buluşmasında arkadaşların dürbünlerini inceleme fırsatım oldu. Bunlar arasında tasco, tasko, gamo ve ZOS dürbünler vardı ve (Asla taraflı ve duygusal bir yorum olarak algılanmasın.) sight-mark ın diğerleri yanında fiyatını kesinlikle hakettiğini düşündüm. Sight-mark 8,5-25X50 yi aynı marka 10-40x56 ile değiştirmeye karar verdim. Bunun nedeni, uzaktan vurduğum noktayı görebilmek ve bu dürbünün kalitesinin belli bir seviyenin üzerinde olduğuna inanmam.

satılıklar bölümünde istediğiniz dürbün mevcut bakabilirsiniz.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

Dürbünün iyisi,,"ne kadar ekmek o kadar köfte misali"paraya ne kadar kıydığına bağlı...Birde Busnell lere bak..Dürbünlerin Değişik marka ve fiyatlarda yüzlercesi var..Para harcamayı göze alabiliyorsan 5000 lirayada dürbün var..herkes bütcesine bakıp en ucuza en optimumu ne ise onu alıyor.Ayrıca dürbününü değiştirmeni tavsiye etmem 40 zumda hedefi bulana kadar bir kaç dakika ararsın...benim zos dürbün 30 büyütmeli ama 18 de kullanabiliyorum..veya en cok 24 e cıkabiliyorum...belki benim gözlerime uygun olan ölçü bu...diğer arkadaşlardan 30-40 büyütmeli kullananlar var ama ben bakınca uygun gelmiyor göremiyorum..küçültüyorum..

A Takımı Üyesi