''ARMSAN tanıtım videosu'' henüz izlememiş olanlar için

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;tufey# arkadaşlar slm.daha önce bu forumda (en azından ben) bu konuya raslamadım ama verildiyse özürlerimi kabul edin lütfen.sizlere firmanın sitesinde de verdiği bu 4-5 dklık tantım filmi herhalde biraz fikir verir.yaban tv de yayınlanan görüntülerden kesintiler alınarak yapılmış bir video.çünkü tam versiyonunu bizzat seyrettim ve hayran kaldım.bu videoyu izledikten sonra tek düşündüğüm neden bizim avcılarımız yabancı tüfeklere 1000lerce tl verirler.bana hak vereceksiniz.izlemek isteyenler için işte link:

http://www.avvideolari.net/izl…msan-tanitim-videosu.html

saygılarımı sunarım..

• Bu videonun nesine hayran kaldınız acaba? Bende hem franchi black magic hemde Sarsılmazın yarı otomatik tüfekleri var ikiside birbirinin ikizi gibi şahsen çoğu zaman sarsılmazı kullanıyorum. Franchi saçma seçiyor çünkü...

• ben hiçbişey anlamadım hayran olunacak ne varki burada ? sarsılmaz huğlu torun bunlardan farkı nedirki bi anlatım yok sadece kısa bi klip o kadar ??? :him:s

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• bunlar benim düşüncelerim.sizinkilerede saygı duyuyor, yorum yazdığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. :)

• İçi boya dolu kutulara tek kurşun sıkmış.O kadar kısa mesafeden ne marka tüfekle sıkarsan sık aynı görüntüyü alırsın.Bu videoda silahın fonksiyonelliğiyle alakalı bir şey yok bence,sadece tanıtım..

Huğlu 601 GA Otomatik, Çiftsan Sp. , Sarsılmaz 2000 Mega 9mm

• şimdi kim ne derse desin bütün avcılık kulüplerine sorun yerli tüfeklerde otomatiği tek yapan firma armsandır ve armsan yurtdışındada hatırı sayılı ihrcat yapmaktadır bu videodaki ama yurtdışındaki tüfeklere 4000 tl vermenin boş olduğudur zaten yurtdışını çoğunu türkiye yapıyor tabacnada kötüyüz ama tüfekte yerli malını hiç bişeye değişmem takılma mı ? takılma sadece yerli fişeklerin kalitesizliğinden kaynaklanıyor. düzgün fişek kullandığınız takdirde hiç bir armsan yarı yolda bırakmaz. şimdi pek ithal yerli kavgasına girmeyeyim ama yerlide armsanı kimse yenemez. sarsılmazmı sarsılmazı da gördük 1,300 tl satılan tüfeklerinini de gördük.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• benim bişey yazmama gerek kalmamış sanırım.bazılarına son mesajlar cevap olmuştur herhalde.parası çok olan dışarı savursun.gitsin alsın avrupadan tüfeği.ben armsan için konuşmuyorum bizim yerli firmalarımızın çoğu şu an nerdeyse avrupa seviyesini yakalamış durumda.armsan ata vursan hatsan hatta torun bile bu kategoriye girerki fiyatına göre harika tüfek üretiyorlar.biraz bizde destek olursak neden bigün dünyada silah devlerinden biri olmayalım.yerli kullanalımki sanayimiz gelişsin arkadaşlar.armsanın bir browningden inanın aşağı tarafı yok.bir benelli sahibi s90dan daha iyi olduğunu yazmış bi yerde.böyle yorumların sayısı gittikçe artıyorda.bu gurur verici bir olay.herkese rastgele... ;d;