Hatsan müşteri hizmetlerinin gönderdiği e-postalar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk önce tüfegimin sorunlarından bahsettim ve ne kadara yaparsınız dediğim de

Sayın müşterimiz tüfeğinizi görmeden tamir ücretini bildirmek sağlıklı olmayabilir ,tahminen 15 -20 tl olabilir,gönderirseniz yaparız yalnız nakliye ücreti ürün sahibine aittir,dikkate alınız iyi günler. böyle bir e-posta geldi ve ardından

oğuzhan bey,tüfeğinizi vereceğim adrese gönderin gereken tüm bakımı yapılır. tüfeğiniz hala garanti kapsamındaysa garanti belgesi ya da faturayıda gönderin. kargo ücreti size ait
    izmir/ankara karayolu 26.km no:289 org.san.bölg. kemalpaşa izmir.

Şimdi ben tufegi gönderdiğimde parayla mı yapacaklar yoksa bedeva mı_?

• garantisi varsa büyük ihtimal ücret almazlar.
    hatsanın müşteri hizmetleri mükemmel.benim garantisi bittiği halde sıfır tüfek gönderdi.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Kullanım hatalarından doğan bir problem varsa tüfekte para istemeleri normal. kargo vs ile uğraşcağına bulunduğun şehirde bir tüfek tamircisine götüre bilirsin daha uygun olur.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• kargoyu siz ödersiniz. Gidiş ve dönüş. Ücret almazlar. Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Ben Konya'dan kargo ücreti 8 TL. ödedim.Dönüş de aynı olsa 16 TL.Sen Kahramanmaraş'ta isen git-gel 20 TL. ödersin.Sana maliyeti ortalama 25 TL. olur.

Geçmiş olsun inşallah sorunun giderilir... ;kffx;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Garanti kapsamındaysa neden ücret alsınlar ki! Zaten belirtmiş garanti belgesini yollayın diye.Hangi e-posta adresine mail attınız,yazabilir misiniz? Ben de bi mail sallayayım şunlara.

• hayret bende çok mail salladım ama beni sallayan hiç olmadı.maile cvp vermeleri büyük tesadüf.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• hayret bende çok mail salladım ama beni sallayan hiç olmadı.maile cvp vermeleri büyük tesadüf.

aksine banada hemen cevap yazmışlardı

ücret istemezler sen merak etme eğer ciddi bir arızası varsa gönder gitsin hemde bakımı yapılmış olur

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• tamam güzel söyliyorsunuz da aldığım yer garanti felan hiç bir şeyden bahsetmedi. Bende ondan dolayı burada yaptırmak istiyorum. Sonra bana pahalıya mal olmasın diye. Bu arada mail adresi info@hatsan.com.tr

• arkadaşım sen yolla tüfeğini gönül rahatlığıyla adamlar mallarının arkasında duruyorlar ben 96 yılında aldığım tüfeği yıllar sonra götürdüm yayı değişti sadece yay parasını aldıkları gibi birde sağ olsunlar komple bakım yapmışlar
    forumdada okuduğum kadarı ile satış sonrasında servis konusunda oldukça iyiler

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Aynen benim mailimede hiç cevap yazmamışlardı. Ama en son bir öğrencimin yüfeği için yay istediğimde telefondaki bayan yetkiliye danışayım demişti. 3 gün sonrada yayı ücretsiz yollamışlardı. Kargoyuda onlar ödemişlerdi. Gözlerim yaşarmış, duygulanmıştım. Sonra da mutsuzluğu borç bildiğim W&S Special edition'ım aklıma gelip yollasınlar tabii diye kalayı basıp kendime gelmiştim. ;şrofls;.

• Aynen benim mailimede hiç cevap yazmamışlardı. Ama en son bir öğrencimin yüfeği için yay istediğimde telefondaki bayan yetkiliye danışayım demişti. 3 gün sonrada yayı ücretsiz yollamışlardı. Kargoyuda onlar ödemişlerdi. Gözlerim yaşarmış, duygulanmıştım. Sonra da mutsuzluğu borç bildiğim W&S Special edition'ım aklıma gelip yollasınlar tabii diye kalayı basıp kendime gelmiştim. ;şrofls;.

;d;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

• Hocam garanti belgesine gerek yok faturayla birlikte yolla gitsin.Ücret almazlar.

• bana da garanti belgesiyle birlikte yollayin demislerdi, ama kaybettigimden (bulamadim, muhtemelen cope gitmistir) arayip onay aldim bir sakincasi olur mu acaba diye.. yollayin gelsin herhangi bir ucret talep etmiyoruz cevabi aldim, Sagolsunlar ayni tarihe sahip yeni bir garanti belgesi bile yollamislar.. Ne kadar tesekkur etsem azdir Hatsana

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Yahu şu Hatsan bu tezgahtarlık ve servis anlayışını ne zaman üretime indirecek çok merak ediyorum. :him:s :him:s :him:s

• Balık kavağa çıkınca... :huh:

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22