Hatsan AT44-10PA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar ben yeni katıldım at44-pa aldım çok kullanışlı ve çok kaliteli

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Aramıza hoşgeldiniz.Hayırlı olsun tüfeğiniz. Allah kazasız belasız pelet ziyan etmeyi nasip etsin ;şrofls;. Ayrı başlık altında incelemeleriniz paylaşabilirseniz çok iyi olur pcp almayı düşünenler için. İyi akşamlar.

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. imkanı olan herkese silahı tavsiye ederim. el alıştıktan sonra çokseri atışlar yaplıyor. ;tufey#

• arkadaşlar ben yeni katıldım at44-pa aldım çok kullanışlı ve çok kaliteli

Aramıza hoşgeldiniz ve silahınız hayırlı olsun öncelikle... Eşimin Bolulu olması sebebiyle sık sık geliyoruz Boluya... Sizlerle de tanışmak isterim...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hayırlı olsun güle güle kullanın

FİLİNTALAR GRUBU

• cem bey sağol bende tanışmak isterim. denizliliyim ama bolu devlet hastanesinde görev yapıyorum

• cem bey sağol bende tanışmak isterim. denizliliyim ama bolu devlet hastanesinde görev yapıyorum

Hastanenizde arkadaşlarımız var, Hüseyin İka'da eşimin liseden sınıf arkadaşı... Bir yamuk olursa haberimiz olsun, çözeriz :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Oklarlar ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Aramıza hoş geldiniz ;tacli# Recep İvedikteki gibi hastaneyi aşağı alırız walla abicim ;,;-

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• pcp pompası fiatına yüksek basınç kompresörü bulursanız banada haber verin... 8|

• Bana göre AT44-10 PA güzel ve yenilikçi bir silah olmuş... Pump Action bir PCP silahı ben görmedim-duymadım daha, o yüzden yenilikçi dedim... Ama PA'nın yanında birde SL olsaydı çok daha başarılı olabilirdi zira gezip dolaşarak ya da ayakta atışlar için PA değişik ve kullanışlı bir çözüm olsada, tripodla yapılan atışlarda kullanıcıyı zorlayabilir...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Pa modeli için avmarkette yekililerle konuştum, at44-10 dan tek farkı yan taraftaki kurma kolu yerine alt tarafına pompalı gibi birşey yapmışlar dedi yani tüpe basınç sağlamıyormuş, sadece peleti namluya sürmek içinmiş...

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• FX'in pump-action Gladiator PA modeli vardı, forumda defalarca bahsi geçti... Ayrıca pump-actionlar pek rağbet görmediği içinde üretimden kaldırıldı.

Ben forumda o kadar eski olmadığımdan, özellikle FX silahları da araştırmadığımdan bilemedim... Özür dilerim...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• sudan ucuzmuş,yolum uğrarsa muhakkak gezerim adresi aldım teşekkürler. g;$i Bu arada ben pcp pompasını da savunmuyorum hiç kullanmadım.Bir zamanlar hw 100 üm vardı,tüple dolum yapıyordum,elimde 5,12,18litre tüpler var arazide 5 litrelik tüp le dolum yapıyordum ama o bile zamanla ağır geliyor,hele hele tüfek modluysa bir dolumda bir şarjör atabiliyorsan hiç çekilmiyor.
    bu sebeple ister pompa olsun ister tüp,yaşasın fx gladiatör...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bravo68 ().

• Ben forumda o kadar eski olmadığımdan, özellikle FX silahları da araştırmadığımdan bilemedim... Özür dilerim...

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• AT44pa kullandım pek hoşuma gitmedi. Bana oyuncak gibi geldi.
    Bende AT44 6.35 tek atışlı modeli var. 2gr lık pelletlerle dehşet verici bir tahribat gücü var. 18mm lik MDF yi tek atışta parçalıyor. Fakat çıkış hızı 5.5 lere göre daha düşük.

• Oyuncak gibi olan görüntüsümü? kullanımı mı?

Normalde atış hızları ve güçleri aynı görünüyor. Ben kullanımı nı çok merak ediyorum. Acaba el alışkanlığı sağlanabilirmi? at44 kullandım ve side lever action çok ta hoşuma gitmedi. Benim aklımda hep bolt action var ama pump olayını da çok merak ediyorum. Piyasada pek örneği olmadığı için merakımı cezb ediyor galiba...

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.