Yeni Crossman NPSS

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni gördüğüm bir modeli paylaşmak istedim. Pyramid Air de yeni model olarak tanıtılıyor.

Pyramid Air de dürbünüyle satış fiyatı 323$. Özellikleri fena değil. Hatta hızı belirtildiği gibi 1000ft/s (.22) ise çok güzel. Diğer güzel tarafı ise yaylı değilde havalı yaya sahip olması. Uzun süre hız düşmesi olmayan, az bakım istemez.

http://www.pyramydair.com/p/Cr…roke-NPSS-air-rifle.shtml

Saygılar

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Bence fiyat olarak yüksek olmuş. Bunun yanında yaylıyı her zaman tercih ederim. Forumda gas-ramli sistemlerde oluşucak bir arızanın, kaçağın giderilmesi için bütün tertibatın değişmesi gerektiği ve epey masraflı olduğu yazmıştı. Onun yerine bi yay ve conta değiştirmek çok daha hesaplı ve kolay olur herhalde. :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bu tüfek gasramlı sanırım.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Konu ile ilgili bir elemanın yaptığı test ve değerlendirme yazısı buldum.

http://www.network54.com/Forum…8786/Crosman+Nitro+Review

Reklam edildiği gibi 1000ft/s değilmiş hızı, ama yinede tatmin edici

Reklaminda Kursunsuz hafif peletlerle 1000 fps yaziyor .16 grainde 700 fps civari veriyor.
    Sen elindeki 350 ye gozun gibi bak.Yinede bu fiyata combo set olarak turkiyede alici bulur .

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Türkiyeye uygun fiyata gelirse şahsen ben alırım ;kovboys; ama 4,5 mm tutulur gibi geliyor. ;) Murat abi senin koleksiyona katılacak bi tüfek kanımca ;tacli#

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Valla alet çok hoş görünüyo...mehmet kardeşime katılıyorum Türkiyeye gelirse 4.5 mm si bayaa bi tutulur...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png