İstanbul Team Neden Yok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Erkut abi şişenin kapağı kapalı fotoda, ciddi içmedik birşey.. haaaa pardon içtik içtik unuttum, içtik. İŞKEMBE :p

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Köksal içmiş zaten, ben şimdi içip geldim çorbamı. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Eve geldim bir şişede su içtim üzerine, sonrada devirdim göbeği yattım vallahi :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Herkese selamlar ben aranıza yeni katıldım. Ümraniyede oturuyorum bizim burada tepeüstünde painball sahası açıldı eğer istenirse bu alan kullanılabilir. Ormanın içinde Çok güzel bi yer işletmecilerle konuşup hafta sonları için bizim için yer ayırmalarını isteyebiliriz çok işlek bi yer değil zaten. Olamazsa az yukarıda piknik yerleri var sanırım sezon kapandığı için artık kullanılmıyor Orayıda kullanabiliriz.

• Herkese selamlar ben aranıza yeni katıldım. Ümraniyede oturuyorum bizim burada tepeüstünde painball sahası açıldı eğer istenirse bu alan kullanılabilir. Ormanın içinde Çok güzel bi yer işletmecilerle konuşup hafta sonları için bizim için yer ayırmalarını isteyebiliriz çok işlek bi yer değil zaten. Olamazsa az yukarıda piknik yerleri var sanırım sezon kapandığı için artık kullanılmıyor Orayıda kullanabiliriz.

Olur olur her şey olabilir valla...

İstanbul team kuruluş süreci başladı artık sanırım...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

ulasım kolay merkezi yer işletmeci ile konusulup anlaşılabilir

• Paintball işletmesi olması scuba tüp kullananlar için avantaj olabilir.Mutlaka kompresörleri vardır.Ömerli tarafıda çok güzel gerçi.Biz Klingon'lu ile butik bir buluşma ile siftahı yaptık.Katılımların artmasını bekliyoruz.

FİLİNTALAR GRUBU

• katılıyom
    siftah bizden bereket üyelerden

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Arkadaşlar sözünü ettiğim yeri gidip gördüm işletmecisiyle konuştum.
    Yer çok hoşuma gitti tam bize göre airsoft elemanlarıda buraya arada bir geliyormuş sabahtan akşama kadar 10TL veriyorlarmış. İşletmeciyle konuştum bizim içinde yer ayarlayacak bizde kişi başı bütüngün için 10TL ödeyeceğiz. İstersek mangal yapmamızada izin veriyorlar. İsterseniz işletmenin büfesinden istediğinizi yiyip içebilirsiniz. Yani bütün gün kalmamızda hiçbir sıkıntı yok. İstediğimiz kadar atış yapabiliriz. Gidip gördüm gayet güzel bi yer. Ayrıca araçlar içinde yol ve park yeri mevcut.

• Önümüzdeki Cumartesi veya Pazar bir buluşma ihtimali olabilir mi? Duruma göre ben katılabilirim belki. Tabii benimle birlikte cıvardan gelmek isteyecekler ile birlikte.

S&W 686-6

• İyi olur aslında.Mekanıda bi denetlemiş oluruz.

FİLİNTALAR GRUBU

• kısmet olursa bende gelirim :)

FİLİNTALAR GRUBU

• ;tufey# ıstanbul team e üye olmak istiyorum arkadaşlar. ben yeni başladım bu spora. nerde atış yapıcam bilmiyorum. istanbul teşvikiyede oturuyorum. ve daha dürbün sıfırlaması bile yapmayı bilmiyorum. nerde ne zaman buluşuyorsunuz? lütfen banada bilgi verin

• aramıza hoş geldiniz forumu takip ederseniz buluşmaların nerede ne zaman olacağı hakkında konu başlığını görebilirsiniz.

FİLİNTALAR GRUBU

• Ama biraz geç kaldınız. İstanbul team 2009 yılı buluşmasını yeni yaptı. 2010 yılının ilk altı ayı içinde bir buluşma olabilir. İzlemeye devam edin ;,;-

Bu bir gaz verme yazısıdır ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)