İstanbul Team Neden Yok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ama biraz geç kaldınız. İstanbul team 2009 yılı buluşmasını yeni yaptı. 2010 yılının ilk altı ayı içinde bir buluşma olabilir. İzlemeye devam edin ;,;-

Bu bir gaz verme yazısıdır ;şrofls;.

+ 1

Selam Ali,
    Perşembe 29 Ekim günü olabilir ve ben varım.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• AA'lar gelsin hele: o zaman "buluşma" görün !!
    Galiba az kaldı.

S&W 686-6

• 29 Ekim son anda birşey çıkmazsa bende varım.AA lar gelince zaten şenlik var.

FİLİNTALAR GRUBU

• taylan abi birdahaki buluşmada tek delik yapacağım ;tufey#:D zaten benim tüfeğin çekiç yayıda boşmuş onuda sıktım biraz şimdi çok süper oldu yani iddalıyım diorum :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Zaten gayet güzeldi senin grupmanlar.Yalnız bi dahaki sefere benim krono ile senin tüfekte hız ölçümü yapıp huyunu suyunu daha iyi anlamanı sağlarız.Sonrada dürbün ayarına kafa yorarsın biraz.

FİLİNTALAR GRUBU

• walla bende merak ediyordum hız ölçümü nasıl cıkar diye cünkü çekiç yayını gerginleştirdim hava daha çabuk azalıyo stabil kaç atıç yapar denemek lazım. dürbün ayarınıda çözdüm sayılır :D

FİLİNTALAR GRUBU

• Maalesef ben de gelemem, önceden planlanmış tadilat işlerim var evde.
    Belki ondan sonraki haftaya olabilir.

S&W 686-6

• Tamam o zaman, benim teklifim eğer yağmur yağmazsa 01.Kasım.2009 Pazar sabahı buluşulmasıdır.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Alıntı

Tamam o zaman, benim teklifim eğer yağmur yağmazsa 01.Kasım.2009 Pazar sabahı buluşulmasıdır.

Bülent bey, hava galiba müsaade etmeyecek bu hafta.

FİLİNTALAR GRUBU

• hava tahminlerine görede pazar günü sağanak yağışlı , söyle 100m kapalı bi alan bulsak ne güzel olur :)

FİLİNTALAR GRUBU

• bende ümraniyede oturuyorum ve buluşma olur ise katılabilirim. ben genelde karşıya ayazağaya gidiyordum fakat ümraniye civarında da mekan çok aslında. Özellikle Carfur dan 500m ilerde çavuşbaşı yol ayrımında güzel mekanlar var.

http://maps.google.com/maps?t=….008205,0.019248&z=16

2 kişi bile olsa buluşmaya gelebilirim (hava şartları el verdiğince)

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Mühendis ().

• Arkadaşlar , bu pazar hava güzel olacak gibi gözüküyor.Buluşma yapsak mı? Yeterli ilgi olursa yeni bir başlık açabiliriz.

FİLİNTALAR GRUBU

• Ben gelirim

impo
    kaynak34
    mbe

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Harika olur bir buluşma. Bende gelirim. Yalnız hava sorunum var. Pompam bozuk.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Rehşan , havayı dert etme.Bende pompa var , ayrıca 12 lt scuba aldım.İçinde 200 bar civarı hava var.Bizim Crosmanları akşama kadar doldurur.

FİLİNTALAR GRUBU

• Çok teşekkür ederim abi. Peki saat ve yer olarak nereyi düşünelim. Son gittiğimiz Ümraniye'deki paintball sahası fena değildi çay, kahve gibi artıları var, ama viraz da trafik sıkıntısı vardı.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Geçen seferki gibi sabah saatlerinde buluşmak iyi olur bence.Öğleden sonra programı olanlar için.Bu sefer kahvaltı falan zaman kaybetmeden geçeriz.Atış yeri olarak geçen seferki yer de olur , daha düzlük ferah bir yer bilenlerin fikirleride değerlendirilir.Çoğunluğun mutabık olduğu yere gidilir.Geçen seferki paintball sahasında düzlük bulmak zor olmuştu.250 metre ayakta desteksiz grup yapmayı planladığım için bana yetmez o mesafe ;şrofls;. Şaka bir yana saat ve mesafe konusunda katılmayı düşünenler fikirlerini yazarsa ortak bir sonuç çıkarırız.

FİLİNTALAR GRUBU

• Taylan bey, aynı kanıdayım. Kahvaltı v.s. vakit kaybetmeyelim ve geçen seferki atış sahasına gidelim.(Yeni bir yer önerisi yoksa)
    Bence buluşma yeri:
    "ikea açıkta ki alt otapark" olsun.
    saatte 9:30-10:00 diyebiliriz.
    Ayrıca Rehşan beyin belirttiği gibi orada da yiyecek, içecek var.

Peki gelebilecekler kimler?
    impo
    kaynak34
    mbe
    jimih

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk