Lazer sight tüfeğe sabitlenmiyor.. kurtarın beni....

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba, mod 125 e gece kullanımı için lazer sigth aldım ama tüfeğe bi türlü sabitlenmiyor namlu ucunda sağa sola doğru kayıyor. bu işin başka bir alternatifi var mı yada bildiğiniz başka sabitleme aparatları???

MOD 125 + 3x9x32 + RED DOT + LASER SIGHT +;tuftabV#

• anladığım kadarıyla lazeri namluya bağlıyorsun. mod125 kadar kuvvetli tepen silah olmadığını düşününce, yapılabilecek en iyi bağlantının dampa ayak vasıtasıyla silaha bağlı bir dürbüne laeri bağlamak gerektiğini düşünüyorum.

yani aşağıdaki gibi (ayağı dampa takıp, lazeri dürbüne bağlamak)

gamo varmint

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• peki bu lazeri de dürbün gibi ayarlıyormusun yoksa taktığın gibioluyormu :him:s

saygılar..

HATSAN MOD 80 22. cal

dandik bir dürbün vardı o da gitti ;( kaldımı elinde GEZ GÖZ ARPACIK

• peki bu lazeri de dürbün gibi ayarlıyormusun yoksa taktığın gibioluyormu :him:s

saygılar..

dürbün kalibre eder gibi; sağ-sol aşağı-yukarı ayar vidaları var ama sorun bu değil lazerin namluda sabit durmaması -duramaması-

MOD 125 + 3x9x32 + RED DOT + LASER SIGHT +;tuftabV#

• Bence tüfeği değiştirin. ;şrofls;. Şakası bir yana Mod 125 aşırı gücünden dolayı üzerinde bir şey tutmayan bir tüfek. Ya gez-arpacık kullanın ya da yayı biraz keserek gücünü düşürün. O zaman nispeten bir istikrar yakalayabilirsiniz. Tüfeği değiştirmek te en kesin çözümdür.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bende de var,sırf şekil olsun diye aldım,başka da bir moka yaramıyor ;confused; inanın normal 1,50 liralık lazer ona 10 basar g;$i gerçi benim aldığım 25 tl civarı idi hatırladığım kadarı ile,namluya oluyor ama kıyıpda namluya takmadım,çizecek namluyu adım gibi eminim ;kihhik, bu lazer e bir operasyon yapacağım boş zamanımda,1,50 liralık lazeri içine monte edeceğim ;şrofls;.

• Mod 125 aşırı gücünden dolayı üzerinde bir şey tutmayan bir tüfek. Ya gez-arpacık kullanın ya da yayı biraz keserek gücünü düşürün

üzerinde gezi de tutmayabiliyor.ben atış yaparken kırılmıştı parçası.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• üzerinde gezi de tutmayabiliyor.ben atış yaparken kırılmıştı parçası.

:!: ;,;- Sizlerin mod125 leri merak ettim açıkça :wacko:

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...