kral magnum alttan kurma 4.5 aldım ama??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar kral magnum 4.5luk sentetik aldım ama daha 15 gun olmadan bozuldu toplamda 400 450 tane attım atmadım.kurma kolu kırılmıyorşimdi.çokta memnundum atış ıstıkrarı ve uzaklıgından. sanırım içindeki yayı kırıldı.aranıza yeni katılan biri olarak ne yapabilirim? fabrıkayamı yollasam yada benim yapabileceğim ne var yardımcı olurmusunuz?

• selam arkadaşlar kral magnum 4.5luk sentetik aldım ama daha 15 gun olmadan bozuldu toplamda 400 450 tane attım atmadım.kurma kolu kırılmıyorşimdi.çokta memnundum atış ıstıkrarı ve uzaklıgından. sanırım içindeki yayı kırıldı.aranıza yeni katılan biri olarak ne yapabilirim? fabrıkayamı yollasam yada benim yapabileceğim ne var yardımcı olurmusunuz?

Fabrikasına gönderin ,veya aldığınız bayiye götürün garanti kapsamında masraf almadan yapılması lazım..

A Takımı Üyesi

• teşekkürler yorumunuz için. yalovadayım ve urunu ıstanbuldna aldım sanırım direk fabrıkaya kargolamak daha karlı olacak. daha kilteli bir yay kullanabilirmiyim hada uzun mezil ve isabet için?kısaca modifiye yapılabilirmi?

Fabrikasına gönderin ,veya aldığınız bayiye götürün garanti kapsamında masraf almadan yapılması lazım..

• Garati kapsamında yapılması gerek...

• direk fabrikaylamı temsa gecmeliyim bir e-mail veya bir telefon numarası varmı?

Kutusunun üzerinde gereken tüm bilgiler var...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• dün attığım maile bu sbh dönüş yaptılar kargoyla konyayya yollamamı söylediler tüfeğin arızasındna behsettim telefonda siz yolllayın yeni ürünle değiştirip hemen geri yollarız ürün garanti kapsamınd adediler saolsun varolsunlar. volkan beye ve ahmet beye teşekkürlerimi sunuyorum ;d; bakalım kaç gun sonra tüfeğime kavuşacağım...

• ;d; Umarım bu şekilde devam ederler. Şimdiden geçmiş olsun.

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• süper bir garanti kalitesi varmış hakikaten.
    bu ilgiyi türkiyedeki her şirketten her esnaftan bekleriz ama nerdeeeeee

adamlar malı sattıktan sonra yüzüne bile bakmıyor.

hayırlı uğurlu olsun.

• gerçekten servisi kralmış....benim x20 yi yollasam bana bi güzellik yapıp x50 yollarlarmı acaba :)

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• http://img41.imageshack.us/img41/3432/dsc03490a.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/2166/dsc03491ahu.jpg

2 tane fotografla saçma haznesini göstermek istedim.önceden sağdan sola dogru açılan (sılındırın dönmesıyle)bı hazne vardı sımdı değişerek bu hali almış.ergonomi konusu tartışılır tabi ama önceki hazne oldukça serttı bu yumusak.

gerçekten bir telefonla gerekeni yaptılar urunu nemzn aldıgımı sordu sadece bende söledım.tamam değiştireceğz dirk adıma yollayın dedi hızlıca gitti hızlıca geldi.Türk firmaları hakkında cok kötu yorumlar okumuştum daha önce bu konularda butcem sınırlı oldugu için kralı sectim ama iyikide kralı secmişim dedirticek bir hizmet sağladılar.tekrar teşekkür ederim.

• hayırlı olsun,kral firmasını tebrik ederim,çok güzel bir uygulama yapmış,çok beğendim pellet yükleme haznesini,önceki neydi öyle yahu ;kihhik,

• öncekı modelde kurmadan acılmıyordu hazne bunda ise rahatlıkla ve her şekilde hareket ediyor birde sanırım atış esnasın mekanizma daha az gürültü yapıyor.atııktan sonr ayay gidip gelıyormuş gibi bir ses yapıyor ve tufek sarsılıyordu.bu modelde ise tık diye iş bitiyor ve tepme azalmış ama tahribatı konusunda kıyaslama yapmadım lakin onuda en kısa zamanda yaparım 50 metreden soda şişesini çok rahat kırıyordu öncekı model bununlada denerim bakalım sonuç ne olacak.

• Pellet yükleme haznesi çok orjinal duruyor. Hatta benim gördüklerim arasında ilk diyebilirim böylesi. Bence son gelişmelerle birlikte bu varken yanında fiyat servis gibi avantajları da varken tutup 2-3 kat para verip gamo cfx almanın hiçbir anlamı yok.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177