yatagun dampam geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • değerli abilerim arkadaşlarım üstadlarım yatagun dampam bugun elime geçti işçiliği mükemmel montajını yaptım henüz dürbünümü sifirlamdım inşallah tutar artık bu son çarem emeği geçen tüm yatagun ekibine teşekkür ediyor özellikle mustafa abime saygılarımı sunarım

Hw 97k

• Hayırlı olsun...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hayırlı olsun güle güle kullan ;tacli# patriotun üstünde nikko yu kullanan ilk Türk olarak kayda geçeceksin ;şrofls;.;şrofls;.

• Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın :)

• iyi dilekte bulunan herkeze teşşekür ederim.fazla uzun sürer sürmez o benim sorunum

Hw 97k

• Haklısın kusura bakma öncelikle Hayırlı olsun demeliydim. Ama en kaliteli dampayı kullansanda 42 mercek Patriota uzun süre dayanmaz.Yazık etme dürbüne.

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• daha önce 44 mercek kullandım tek parça ayakta hiç bir sorun çıkmadı!silah yere düştüğünde 3-9-44 dürbünde zarar gördü takmadım bidaha 42 ye dayanır sanırım dayanmasada kadir abi sağ olsun yollar bana bitane dürbün kadir abim cennetlik sniper dır ;şrofls;.

Hw 97k