HATSAN-mod 85 camo havalı-hatsan mod 90 havalı?????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar uzun süren araştırmalarım sonucunda bütçeme uygun iki tüfek tespit ettim.Fakat hangisini alsam diye bi kararsızlığa düştüm sizden bu konuda yardım isteyeceğim.Tüfekler şunlar.

Hatsan Mod 85 Camo Havalı Tüfek

•Kalibre :4.5mm- 5.5 mm
    • Namlu çıkış hızı : 4.4 mm 305 m/s , 5.5 mm 230 m/s
    • Uzunluk : 1125 mm
    • Namlu uzunluğu : 450 mm
    • Ağırlık : 2950 gr
    • Kırma Namlu,tek kurma- tek atış
    • Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu
    • Manuel tetik emniyeti
    • Ergonomik dizayn Montekarlo stili yanaklı plastik dipçik
    • geri tepmeyi önleyen kaucuk dipçik tabanı
    • Daha iyi kavramak için kabzede boğaz alası
    • Dürbün kanallı
    • Sağ-sol ve yükseklik ayarlanabilen truglo gez
    • Kapalı truglo arpacık FİYAT:130 TL

diğer tüfeğimiz ise;

Hatsan MOD.90 Havalı Tüfek

• Kalibre : 4.5
    • Namlu çıkış hızı : 300 m/s •
    Uzunluk : 1140 mm
    • Namlu uzunluğu : 450 mm
    • Ağırlık : 3100 gr
    • Kırma Namlu,tek kurma- tek atış
    • Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu
    • Manuel tetik emniyeti
    • Ergonomik dizayn plastik dipçik
    • Plastik dipçik tabanı
    • Daha iyi kavramak için kabzede boğaz alası
    • Dürbün kanallı
    • Sağ-sol ve yükseklik ayarlanabilen gez
    • truglo gez arpacıkFİYAT:115 tl

aslında internet sitelerinden incelendiğinde aralarında dürbünlerinden başka bi fark göze çarpmıo fakat bu sitede bu tüfeklerden kullanmış arkadaşalar varsa eminim bana yol göstereceklerdir sizce hangsi daha kullanışlıdır hangsini tercih etmeliyim?? şimdiden teşekkürler:)

• arkadaşlar hatsan tüfeklerin pek de ii mallar oldmadığını biliyorum.fakat gerek ilk havalı tüfeğim olucağından gerek bütçem buna müsait olduğundan bunları tercih ediorum...

• peki bu tüfekler beni idare eder mi ondan yana şüpelerim var alırsam inş.ail havalı tüfeğim olucak sizce almalımıyım ikisinden birini..

• paran varsa stogerx10 al daha iyi,,bir alternatif seninkilerin fiyatında kral magnum 4,5mm var,bu tüfekde güzel başlangıç için,ama biraz cık gücü düşük hatsan dan,50 metreye kadar ancak şişe kırabildim,diğer tüfek hatsan ları denemedim 50 mt üstüne, 50 metre sana yeterse kral magnum al,tetiği hatsan ın kin den daha yumuşak ve metal,sağlamlığına gelirsek ben bir buçuk yıl kullandım sadece yayını değiştirdim,mod85 ile bir kutu attım ancak,

• sen başka ne istiyorsun onu söyle? burda adı geçen modelleri hepsini kullanan 2 parmağı geçmez :thumbdown:

• forumda eya baska sitelerde hatsan marka tüfekleri öyle bi r anlatılıyor ki ya bu almein hatırı sayılır tüfeklerinden olduğu söyleniyor yada hiç bişi yaramayan bii kutu atış yaptıktan sonra dağılan makinalar olarak gösterilior herkes birbiriyle çelişki içerisinde birisi çıkıp bunlar yaramaz diyor birisi çıkıyoor hatsan aaa abi o kral tüğfek dio burda farklı görüşleride alalım da çoğunluğun neyi onayladığını bileleim dimi kardeş bu tüfekleri kullanan arkadşlar varsa onlarında yorumlarını alalım 1 veya iki kişinin söylemesi ile oluşacak düşünceler deil bunlar??

• forumda eya baska sitelerde hatsan marka tüfekleri öyle bi r anlatılıyor ki ya bu almein hatırı sayılır tüfeklerinden olduğu söyleniyor yada hiç bişi yaramayan bii kutu atış yaptıktan sonra dağılan makinalar olarak gösterilior herkes birbiriyle çelişki içerisinde birisi çıkıp bunlar yaramaz diyor birisi çıkıyoor hatsan aaa abi o kral tüğfek dio burda farklı görüşleride alalım da çoğunluğun neyi onayladığını bileleim dimi kardeş bu tüfekleri kullanan arkadşlar varsa onlarında yorumlarını alalım 1 veya iki kişinin söylemesi ile oluşacak düşünceler deil bunlar??

Ne yani şimdi sen Kadir'in tavsiyelerini beğenmedinmi. :!::!::!:

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• anlatmak istediğim o deil kadişr abimin tavsiyeleri çok değerli yazdığım yorumda bir çok kişinin yorumu olmasını faydalı bulucağımı söylüyorum kadir abi kesinlikle güzel yorumlar yaptı teşekkür ediyorum kendisine...

• zezola hatsan tüfekler piyango gibi iyisi denk gelirse isabet güç sağlamlık bir arada ama kötüsü denk gelirse saçını başını yoluyon, ben şanşlı olanlardanım mod 125 var süper güçlü ve sağlam ayrıca isabeti tatmin edici ama aynı silah alan arkadaşlarım var iki kutudan sonra silahın her parçası bir yerde tamir tamirat dolaşıyolar . senin anlayacağın şanşına kalmış belki çok iyi belki çok kötü başka seçeneklerinde var ama seçim seninn..

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Aslında ne yalan söyleyim,benim mod 125 de fabrikadan geldikten sonra müthiş olmuş,attığımı vurabiliyorum ama hepsi öyle olmadığından istisnalar kaideyi bozmaz deyip geçiyorum.Hatta forumda resimleri var mod 125 e birde ahşap lamine kundak bile yaptım. g;$i
    Ama bulabilsemde şöyle 1. nesil Webley patriotum olsa fenada olmazdı. ;şrofls;.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Davraza katılıyorum bendede mod 125 var güçlü sağlam isabetli tam bir piyango ama sağlamsa kralsın:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot