Ramazan nedeniyle Kapalı mı ki???

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Murat abi geçmiş olsun....

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Murat geçmiş olsun,

Mr. Köksal, We are gonna be there with 97K and others. x;.z

• Biz hala MR. olamadık ama :) yarın görüşürüz abi öyleyse.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Mr. Köksal, We are gonna be there with 97K and others. x;.z

I will be there with my Glad , pump and muscles ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ankara Team Ramazandada açık...
    üstelik en Baba Glad dahil...
    Bunlarda resimlerimiz 14 kişilik bir katılımla güzel bir gün daha yaşadık... ;d;
    [Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/090829/temp/xacso9du.jpg][Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/090829/temp/lmksy2sq.jpg][Resim Engellendi: http://s6.directupload.net/images/090829/temp/f9eqklmd.jpg]

200 metrede Bolca şişe patlattıkk.....

A Takımı Üyesi

• Guzel bir bir bulusma olmus. Dun aksamuzeri AYvalika geldim kizimi tatilden getirmek icin. Buhafta kacirdik artik haftaya insallah

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Murat gecmis olsun bu arada umarim onemli birsey degildir

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• güzel bir gündü, bende 3 haftadır katılamamış, arkadaşlarımı, onlarla muhabbet etmeyi / atış yapmayı özlemiştim. hasret giderdim, mutlu oldum.

iyiki varsınız.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Atış görevini sabahtan, İçişleri Bakanının isteklerini de akşam üstü tamamladıktan sonra bilgisayarın başına ancak geçebildim.

Güzel bir buluşma oldu, atışların yanı sıra arkadaşlarımızla sohbetin güzelliği ise bambaşka. Hepinize çok teşekkürler. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• Gene çok güzel ve kalabalık bir buluşma oldu... Tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim... Murat'ın, eşinin rahatsızlığı yüzünden aramızda olamayışı, Bülent'in de cimcime kızını Ankara'ya getirmek üzere Ayvalığa gidip, ayvayı ağacıyla birlikte yemesi ve mide fesadı geçirmesi yüzünden katılamaması, en azından beni üzdü ama Osman abinin FX T-12'si ile 200 m.'den üstüste 3 atışta 3 şişeyi kırmam keyfimi yerine getirdi (3'te 3 değil tabii, 18-20'de arka arkaya 3) :) Atilla komutanım, iyi dostu Nejat albayımı da (umarım ismini yanlış hatırlamıyorumdur zira kafaya oku yediğimden beri özellikle isimler hakkında son derece zayıfım) getirdi buluşmaya... Umarım keyif almıştır... Ben çok keyif aldım ve atışlardan sonra PaintSign'da bol bol güldüm, stres attım...

Tekrar teşekkürler... ;d;

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen cmblc ().

• Ben erken uyanamadığımdan ancak saat 11.00 gibi P.S'ye gidebildim biraz orada kendim takıldım, çamlıktan gelen arkadaşlarla muhabbet filan derken 14:00 gibi kalktık, oradanda Osman abinin dükkanına uğradık herşeyi ile güzel bir gündü herkese teşekkürler.

Not: 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına Allahtan rahmet dilerim.

"Ümidi bu milletin gömülmez

Beyhude bu gayretin mezarcı"

• gerçekten çok güzel bir gündü, uzun zamandır katılmıyordum, o ortamı, o güzzel sohbetleri arkadaşlarımı çok özlemişim valla. Cem abi ve yeni takım arkadaşlarımla tanışmaktan çok memnun oldum.

kış yaklaştıkta Ankara Team ın efsane buluşmalarıda büyüyerek devam edecek, şimdiden hissediyorum ;d; ;d; bi fotoda benden olsun

[Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/090829/temp/mbumgn55.jpg]

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• herzamanki gibi sabahın 6 sında yine çamlıkta yerimizi aldık....katılım saat 8 den sonra olmaya başladı ama yine herzamanki gibi çok güzeldi...Buarada uzun bi süre buluşmalara katılmama kararı aldım :!: ....Nedir kardeşim bu ankara team deki glad çokluğu!!!!! X20 ile yanlarında savaşa elma bıçağıyla katılmış gibi hissediyorum kendimi ;şrofls;. Şaka biyana hiçbir takımda bukadar çeşit glad yoktur herhalde ...hepsinin tadı bir başka güzel....bir buluşmada bukadar farklı tüfeklerle atış yapabilen başka takım olduğunu düşünmüyorum...

nice böyle buluşmalara....

ankarateam.png

• Buarada uzun bi süre buluşmalara katılmama kararı aldım :!: ....Nedir kardeşim bu ankara team deki glad çokluğu!!!!! X20 ile yanlarında savaşa elma bıçağıyla katılmış gibi hissediyorum kendimi ....

Sen 200 metreden şişeyi vurdunya,Tamamdır artık.. Virüs bulaştı sıkıysa katılma bakayım...Vücudundaki hard diskin (Beynin) bozulur ... ;kihhik,

A Takımı Üyesi

• Sen 200 metreden şişeyi vurdunya,Tamamdır artık.. Virüs bulaştı sıkıysa katılma bakayım...Vücudundaki hard diskin (Beynin) bozulur ... ;kihhik,

O zaten çok güzeldi Osman abi.... ;tufey#:thumbup:

haklısın aslında ben o ara aldım virüsü :) bikaç ay geçsin yavaştan pcp ye geçişi düşünüyorum....ufaktan ufaktan at44 lere bakmaya başladım zaten ;)

ankarateam.png

• hıeattttt cekılın beaaaa.. 10 lıra 20 lıra :) kım tutar AnkaraTeamı :)

;,;- ;şrofls;. ;,;- ;lol; 10 lira - 20 lira kime Mustafa abi #hims

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5