Ramazan nedeniyle Kapalı mı ki???

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;tese;kkur

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hıeattttt cekılın beaaaa.. 10 lıra 20 lıra :) kım tutar AnkaraTeamı :)

Ben 3'ten 5'ten anlamam arkadaş en iyisini 10 lira 20 lira :)

Mükemmel bir gündü..

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Walla ben 2 buluşmadır Ankara'dayım yeni eve taşındık felan bayağı bi zorluk çekiyoruz. Bu batıkent tarafından hiç giden yok mu ya ben otobüslerle yer bulamıyorum arabayla hiç bulamam :) T12 hayalimiz var ama durumlar karışıp duruyor ama At44war şu lothar waltherden emektar ;tacli# tüfek yok diye almıyorsanız söyleyin (şaka) ;şrofls;. yani imzada tüfek felan kalmadı yazıyor vardır bir iki parça pcp ;grin;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• yarın buluşma yokmu , daha dorusu bugün, yani birazdan , yani pazar günü 8o

AA S410 5,5

• öleden sonra sakat ;kihhik, ama gelmeye çalışırım Osman abi, sabah olsa iyi olurdu aslında şöyle 9-10 gibi ;şrofls;.

AA S410 5,5

• öleden sonra sakat ;kihhik, ama gelmeye çalışırım Osman abi, sabah olsa iyi olurdu aslında şöyle 9-10 gibi ;şrofls;.

Serdar Sen,Cem e PM At, bu ara 7/24 açığım diyordu,,yenge yok yalnız zaten .. ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Walla ben 2 buluşmadır Ankara'dayım yeni eve taşındık felan bayağı bi zorluk çekiyoruz. Bu batıkent tarafından hiç giden yok mu ya ben otobüslerle yer bulamıyorum arabayla hiç bulamam :) T12 hayalimiz var ama durumlar karışıp duruyor ama At44war şu lothar waltherden emektar ;tacli# tüfek yok diye almıyorsanız söyleyin (şaka) ;şrofls;. yani imzada tüfek felan kalmadı yazıyor vardır bir iki parça pcp ;grin;

Batıkent te ben varım. Yalnız bu hafta bi koşturmaca, buluşmaya gelemedim. Birdahaki sefere isteresen birlikte gidebiliriz.
    Bu arada buluşma süper olmuş. Bende gelseydim, benim 350 magnumla 350 metreden şişe kırardı Cem Abi. ;şrofls;.

• Batıkent te ben varım. Yalnız bu hafta bi koşturmaca, buluşmaya gelemedim. Birdahaki sefere isteresen birlikte gidebiliriz.
    Bu arada buluşma süper olmuş. Bende gelseydim, benim 350 magnumla 350 metreden şişe kırardı Cem Abi. ;şrofls;.

Batıkentte varsında 2 haftadır uyanamıyosun ki buluşmaya gidelim X(

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png

• Batıkent te ben varım. Yalnız bu hafta bi koşturmaca, buluşmaya gelemedim. Birdahaki sefere isteresen birlikte gidebiliriz.

Crow, o 350 Magnum'da yazan "350", kaç metre attığıyla ilgili değil, biliyorsun değil mi? ;şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• İftardan sonra oraya geleceğiz kahve içmeye

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Biz yeni döndük ,,iftardan sonra gelemeyiz...
    Cem yeni arkadaşı ile resim çektirdi... ;kihhik,

[Resim Engellendi: http://s6.directupload.net/images/090830/temp/yauvwkru.jpg]

Güzel bir atış günüydü... Osman abi, Bülent ve ben 50 m.'den şişe kırdık, kırdıklarımızın parçalarını da kırdık ama Bülent hayrettir elindeki Glad'a rağmen hiç vuramadı :him:s Sanırım bunda Eskişehir'den atmasının rolü vardır ;,;-;,;-;,;- Biz atışa giderken aradım onuda, hala Ayvalık'tan dönmeye çalışıyordu :D Bu arada bugün Roxy'le de pek bi samimi olduk... Güzel gündü... Osman abime teşekkürler... Her ne kadar vuramasa da Bülent'e de teşekkürler ;,;-

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Paintsaigne ben ve cem atışa gidiyoruz.. gelecek olan varsa bekliyoruz..

bizde ailecek Paintsign'a gitmiştik. sizi gördüm, yanınıza gelecekken bir baktım siz gidiyorsunuz. Evren'de ordaydı.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet, biz de arkadaşlarla paintsign'ın düzenlediği big game'de paintball oynadık. Erdem abi'yle görüştüm ama sizi herhalde göremedim Osman abi.
    Bu arada oyun son derece eğlenceliydi. Bir kaç arkadaş bir grup oluşturup düzenli olarak paintball oynamaya karar verdik. Katılmak isteyen arkadaşlara kapımız tabii ki açık.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Durbun 32 zoomlu ya siz dikin şişeleri ben Eskişehir den atarım demiştim. Rüzgar çoktu Glad a rağmen isabet kaydedemedim :) :)

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• bizde ailecek Paintsign'a gitmiştik. sizi gördüm, yanınıza gelecekken bir baktım siz gidiyorsunuz. Evren'de ordaydı.

Erdem geç geldiniz herhalde farketmedik,,orada olduğunuzu bilmiyorduk..

Evet, biz de arkadaşlarla paintsign'ın düzenlediği big game'de paintball oynadık. Erdem abi'yle görüştüm ama sizi herhalde göremedim Osman abi.
    Bu arada oyun son derece eğlenceliydi. Bir kaç arkadaş bir grup oluşturup düzenli olarak paintball oynamaya karar verdik. Katılmak isteyen arkadaşlara kapımız tabii ki açık.

Evren oyunlardan haberimiz var,oldukça kalabalıktı ,,seninde orda olduğunu bilmiyorduk..

Buluşmalarda görüşmek üzere..

A Takımı Üyesi

• sabah olsa bende mutlaka katılacaktım, ama memleketten misafirlerim geldi öğleden sonra onları ekemedim ;( onlarıda getireyim dedim mırın kırın ettiler ;( bunların benim akarabam olduklarından şüphelenmeye başladım :him:s

AA S410 5,5

• sabah olsa bende mutlaka katılacaktım, ama memleketten misafirlerim geldi öğleden sonra onları ekemedim ;( onlarıda getireyim dedim mırın kırın ettiler ;( bunların benim akarabam olduklarından şüphelenmeye başladım :him:s

Öyleyse pelletin JSB yada FX olsun.. Bir de bol yağlı olsun.. Topukları acıtmaması için. Ayrıca şarjöre 3 taneden fazla koyma, gaza gelip hepsini birden boşaltmayasın. Ufaktan bir topuk gezintisi yapıp 1 er tane sık. Sonra sor.. Siz benim akrabammısınız değil misiniz diye :thumbup:

Recep İvedik'in benimlemisin değilmisin İSKOÇYALIIII dediği gibi..

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png