yerli kurusıkı tabancalar için yardım !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cemalcim onu alacagına torpil at patlat =)) Bi de iki yanına turuncu şerit çekmişler iğrenç duruyor =)

• Kurusıkı sıkı ve işaret fişeği atan silahların takipleri sıkılaştı, alan ve satan bildirim yapmak durumunda. Alan ve satan arkadaşların kanunları ve kanun değişikliklerini iyi okumalarını nacizade tavsiye ediyorum ki sonra başağrıları olmasın. Ilgiili yonetmelikle ve kanunlar ile ilgili link'ler ve uzman gorusleri forum da mevcut.
    Herkese selamlar, sevgiler

• Cemalcim onu alacagına torpil at patlat =)) Bi de iki yanına turuncu şerit çekmişler iğrenç duruyor =)

Bence de torpil en güzeli. Ruhsat derdi yok, temizlemesi yağlaması yok, şarjör bozuldu, silah tutukluk yaptı tasasıda yok. Tanesi 15 kuruş. Canın sıkıldıkça patlat.

• en iyisi gerçek silah almak gerçek silahın üztünde bukadar çok durmuyolar bukadar çok yasa çıkarmıyolar ½bay£bay`;

• konu biraz eski ama yeni alacaklar olursa bilgi olsun diye yazıyım.

dedemde nikel baby desert var.ben kullanıyorum.3-4 senedir duruyo.hiç tutukluluk yapdıgını görmedim.daha geçen yaz köyde 120-130 mermi harcadım.ama işaret fişeği atmıyo o kötü.ama ben hiç bi hatasını görmedim

• Zoraki 914 model kurusıkı al. Türkiyede çıkan kurusıkıların bence en iyisi. ekol viper birçok tabancasında patladıktan sonra kovan çıkmıyor topu dönmüyor gibi şikayet duydum.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Desert modeli verimli çıkmadı dikme yapıyor mermi seçiyor.en sağlam olanlar yine f92 taklidi olanlar blow marka ağır ama sağlam. sonuçta bu silahlar kurşun çinko gibi alaşımdan yapılıyor ocağın üstüne koysan erir ama yapacağı işte tabanca görünümünde olmak ses çıkarmak bazı kişilere görede silah merak ve zevkini tatmin etmek.

Zoraki hp ultra 4.5

Altay silver: y. otomatik

Karatay: pompalı